Foaia de pe stalp ( varianta moderna a gazetei de perete)

zambile, el nu s-a dat ,ca se da greu. nu-si pune-n plug cu oricine. cica eu il importunez cu insistentele
si_totusi
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:35
lov iz in zi ear
prevad inca un toapic totushicii...
Thor_again
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:36
cum dreaq sa nu rad, mami? ca oricine are oleaca de minte isi da seama ca nu esti genu' pitzi

da' cine e kingu asta? mai...io ma duc sa-i fac o vizita. daca nu ma mai intorc, sa stiti ca v-am iubit
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:37
ia bag-acilea mami corespondenta cu pricina, sa ne lamurim noi ce si cum... c-acuma vaz ca-l acoperi...
zambil
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:37
thor, micut, dragut, ia fii atent la monitor! nu vezi o mana care te agata de freza?io-s
si_totusi
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:38
sis, asteapta-ma, bre, si pe mine, ca viu si io pan' acolo!
crez ca n-o sa poata sa ne-o puna la amandoi, ca doar nu ne-o razbi el chiar ashe
Thor_again
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:39
las, zambilu ca-ti dau corespondenta maine. sigur am casuta plina. azi, e subtirica treaba.

si_totusi
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:40
daaaa, tushicoooo!!! si ioooo te iombesc!
oups!... deja-s cam instabil ... a, nu! se clatina doar scaunu', chit ca stau in pat
Thor_again
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:40
l-am cautat da' nu l-am gasit, o fi undercover

in schimb am gasit altceva...ia bagati un ochi acilea, voi baietii

http://www.garbo.ro/comunitate/b3stfUckingBitch___
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:42
scumpo, da' care-i din kingii aia, ca io gasii vreo doi...
Thor_again
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:42
coane, thoru, cred ca tre sa punem de un sindicat ; al moldovenilor. tot pune nenea ista bancuri cu moldoveni si noi, nika nika . nu radem neam. cica le stim, ca-s de pe vremea lui fane babanul
si_totusi
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:45
sis, e expirata rau aia, mami. de 225 de zile n-a mai dat pe aici. O fi in cautarea elodiei

scumpo, cu acefalii chiar nu imi pun mintea decat uneori, cand ii pun sa faca aport
Thor_again
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:45
mie mi-a placut statusu'
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:46
KNIHT_31 thoru. mai e unul care cica are un punct. dracu sa-i pieptene

wifu, daca l-ai vizitat, te-ai ars. tre sa treci prin patul lui
si_totusi
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:48
De la: si_totusi, la data 2010-10-27 23:45:01coane, thoru, cred ca tre sa punem de un sindicat ; al moldovenilor. tot pune nenea ista bancuri cu moldoveni si noi, nika nika . nu radem neam. cica le stim, ca-s de pe vremea lui fane babanul


mamy, da' si thoru'i moldo?...:O

si cum puyy mey sa radem de bancuri cu noy, daca le stim de cand eram in facultate, adik pe vremea lu' Vasile Lupu...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:48


totushel iote acu' ma duc, da' iau si pe bro cu mine, sa nu patesc dreaq cevasilea
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:49
eeeh... cretinicu asta s-a cam invartit pana acum de a scapat cu contu' neras, mami. hai ca iti zic ceva in privat.

hi hi hi, Ge! nu stiai asta cu moldo la mini, ha?
Thor_again
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:51
eu atata retinui, ca-i prietena cu amfibianu' ala...

altfel, ce sa zic, are si saitu' asta undergroundu' lui... parca vaz maine-poimaine: sectia hard core, inc-un proiect garbo...

ca-mi adusei aminte: lansara garbo kidz... pai trebe sa fii deviat, tu, ca redactor, sa crezi ca mamicile-adevarat cu bebei stau sa caute sfaturi pe forume... tot alde-amfibienii dau buzna...
zambil
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:52
i-auzi, mey Thorule... ca ejti moldo.
ii adevarat??
:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:52
De la: Thor_again, la data 2010-10-27 23:51:45eeeh... cretinicu asta s-a cam invartit pana acum de a scapat cu contu' neras, mami. hai ca iti zic ceva in privat.

hi hi hi, Ge! nu stiai asta cu moldo la mini, ha?


mey Thorule, noi am vorbit despre fumey... ca de unde suntem erea mai putin interesant...:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:55
Ge, am origini nobile, tati
Thor_again
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:56
mai, zambilu, m-ai genit sunt prietena la catarama cu amfibianu. da ,vezi ca te-a inganat. intr-unul din mesaje imi scrie "he, he, he". din cate tin eu minte, acum multi ani, parca patentasem aceasta propozitiune
...ca si shushaua . wif, tre sa platesti drepturi de autor
si_totusi
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:57
mai, voi spuneti de lunaticu' ala de posteaza tata ziua cartoon? si isi zice the soldier of god?

totushel io-s in siguranta, pe mine nu ma poate suferi...yeesss, am scapat!

michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:57
pai se schimba foaia, moshule... tre sa vorbim, ca poate suntem neamuri...:P
pe mine Vasile Lupu m-o bagat in faculta fara examen ca-i eream nepot de-al doy-lea...:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:58
De la: si_totusi, la data 2010-10-27 23:57:32mai, zambilu, m-ai genit sunt prietena la catarama cu amfibianu. da ,vezi ca te-a inganat. intr-unul din mesaje imi scrie "he, he, he". din cate tin eu minte, acum multi ani, parca patentasem aceasta propozitiune
...ca si shushaua . wif, tre sa platesti drepturi de autor


mamy, io ti-am furat-o inca de pe aman2 pe aia cu ("tot barbatii moldoveni sunt in) pollpozishan"...=))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:59
Ge, imi pari rau... io ieream tata vara pi ulita cu aldi Nica a lu' Stefan a Petrii... di-aia o aruncat si popa cu crucifixu' dupa mini in biserica, odata... ca numa' rieli m-o-nvatat zghihuitu' ala di Nica...
Thor_again
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:01
ehehehe, nu pot sa cred... deci de Knaitu erea vorba!...
LOOOOOOOOOL
cine-o zis odata ca mutulica tace da' face o fi avut dreptate :)))))))
:PP

PS: mamy, da' ti-o scris tot cu majuscule, adica tzipand?:P
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:02
bre totushoaico, stai sa ne-ntelegem, c-acilea vorbim ca-n gara... tu esti mami b3st aia?... ca eu de aia vorbeam...

cat despre patente, dac-ar fi sa iau bani la ce patente lasai p-acilea, imi fac cartier de vile-n cipru, nu o amarata de cocioaba de pescar...

si mai e o cheste... sunt si d-aia de la nervi isi trag un profil cu pozele lu' prietena de tocma' le-a dat papucii... si cu reclama de rigoare, si cu numaru'de mobil, eventual...
zambil
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:03
oaliooo, nu io am inventat-o p-asta cu shushaua?

mai, mai, mai...shame on me...da', da' io am inventat-o p-aia cu "la tatzi ni-i greu", sic!!!

michelle_
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:03
De la: Thor_again, la data 2010-10-28 00:01:12Ge, imi pari rau... io ieream tata vara pi ulita cu aldi Nica a lu' Stefan a Petrii... di-aia o aruncat si popa cu crucifixu' dupa mini in biserica, odata... ca numa' rieli m-o-nvatat zghihuitu' ala di Nica...


bueyyy, nu ma inerva, ca de la ai mey la Humulesti i-o azvarlitura di batz...:PPP
:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fall in love 19 De la: tutankhamon 10 Noiembrie 2009 00:29
Chestiunea zilei.. 23567 De la: Clm 4 Iulie 2017 15:59
De ce oare oamenii sunt asa nepasatori unii fata de celalti? 106 De la: garbo027119 2 Decembrie 2009 21:12
sunt singer singerel 67 De la: cricat 30 Octombrie 2010 16:57
Help..pls:) 47 De la: AMELYY 24 Octombrie 2009 21:15
Setari Cookie-uri