cum se cuceresc barbatii?

de cand e lumea si pamantul, me !!
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:07
il cuceresti .... in tricou .... sau fara.....
il trezesti bine cu lenjerie provocatoare.....
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:15
oricum lenjeria aia e cam degeaba, cri

daca micutul e setat, lenjeria aia nu sta mai mult de 30 de secunde pe tine, hehehe...
michelle_
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:17
stii cand este buna lenjeria sexi.???.. cand o cumperi..... sa o cumperi cu partenerul... pana acasa isi inchipuie cum iti sta in ea si acasa este nefolositoare.
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:20
ioi, stricata mica!!!

you have a dirty mind
michelle_
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:21
Bre, sis, da' ce de vise aveti voi... de cand te-ai inhaitat cu alde cri si ufi, numa' prostii ai in capatzana
Vezi ca astea e bandite, te pacaleste, naiva mica ce esti tu!
Thor_again
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:23
eu???.... nicidecum......

cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:23
cine pe cine ... nene Thorele???
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:26
ce sa fac, fratioare? tu ma stii bine...stii ca nu-s pe dunga mea...

da...da...eu sunt mica, inocenta, si nici imaginatie nu am....
michelle_
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:26
Feromonii sunt responsabili pentru potrivirea emotionala, sexuala, spirituala... desigur in functie se de sarmul fiecarei persoane in parte, inteligenta, felul de a fi, priceperea de a te descurca in viata etc... Eu l-am cucerit cu vocea-eram la facultate, vre-o 200 de studenti la medicina la cursuri... Eu cu prietena mea mai impartaseam din gandurile noastre de pustoaice de 19 ani si El tragea cu urechea, i-a placut vocea mea si a inceput sa-mi ceara ba o rigla, ba un pix, apoi m-a invitat la film si de atunci suntem impreuna de aproape 27 de ani. Dar prima data am fost ceruta de nevasta la prima intalnire la 15 ani, el avea 20, l-am refuzat pentru ca nu mi-a placut tipul. Am refuzat si cererile in casatorie primite dupa 20 de ani din simplul motiv ca... deja eram maritata ! Disponibilitatea femeii nu incita barbatul, dimpotriva ii taie interesul. Cel ce te iubeste cu adevarat te va cauta disperat si va incerca prin toate metodele sa-ti arate acest lucru, iti va arata iubirea prin gesturi, cuvinte si fapte si-ti va face viata frumoasa !
anisoaraf
Postat pe 22 Ianuarie 2011 10:04
Pai un barbat trebuie sa aiba un caracter...nu instinct de turma...dar daca barbatul nu are credinta nu cred ca are nici caracter...sau poate barbatul are credinta dar face voia lui dracul si asta inseamna ca credinta lui este egal cu zeri si are instincte comune cu ceilalti...gandesc colectiv....de asta se zice ca pe un om nu il poti cunoaste niciodata...pt ca un barbat fara caracter este in permanenta schimbare....Un om cu caracter este statornic in gandirea sa pozitiva si nu se ia dupa turma....Si are parerle lui proprii...si il doare in spate de ce crede lumea...ca in fond nu lumea te ajuta...ci doar Dumnezeu ajuta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 23 Ianuarie 2011 16:14
xena,dupa cum vorbesti,sigur ai foarte multa incredere in tine...esti perfecta,oare?mergi mai bine si bea putina apa,ca faci praf,stii ca Dumnezeua creeat gradina....dar multi au sarit gardul,si iata au ajuns peGarbo....sa deschida topicuri,sa dea lectii,sa faca pe credinciosi,sa vrea sa para ce nu sint....adica TU,intruchiparea prostiei,rautatii,perfectiunii,iubirii...dar lasa,ca te faci tu mare,la vara cald,frumos....
REALIZATU
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire adevarata sau iubire falsa? 43 De la: Reflex 30 Ianuarie 2010 20:10
Barbati de pe Garbo.ro, 1090 De la: madita 10 Octombrie 2010 18:24
Intrebare.. 55 De la: garbo265762 24 Februarie 2012 07:03
CE LEGATURA EXISTA INTRE SEX SI DIVORT? 84 De la: garbo003632 16 Octombrie 2009 12:01
Inocenta unei femei 113 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:53
Setari Cookie-uri