ce urasc barbatii la noi femeile

De la: dancris, la data 2010-07-03 18:48:13

tymbark
Postat pe 5 Iulie 2010 08:31
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-03 18:45:13sa spui de la inceput pe fata....adica negociem, ce facem? atunci cand te indragostesti, mai vezi sau simti ceva negativ? nu! si chiar daca vezi sau simti, speri ca se va schimba:;
corecta si afirmatia ca totul pleaca de la comunicare, dar cand nu ai cu cine, ce faci? oricum, nu mai are importanta, nu are sens sa "vorbim discutii" ca nu mai terminam ideea in veci
Pai stii so chestia cu indragostitul eu cred ca este o problema....Indragostitul este practic,atractie fizica dintre 2 persoane de sex opus si chiar invers..Depinde de ideile pe care le are in cap respectivul,sau respectiva....Pt ca practic atractia fizica....Pt ca asa se numeste,,,pasiune....O simti de fiecare data atunci cand simti ca te atrage cineva....Dar un om trebuie sa fie stapan pe instinctele lui....Unde este ratiunea atunci? Pt ca mai intai trebuie sa te impretenesti cu cineva,,sa il cunosti bine apoi sa te gandesti la ceva mai mult cum ar fii o relatie,,posibil casatorie....Dar daca te arunci asa cu cornele inainte,,,fara sa cunosti o persoane si iti asculti mai degraba instinctele decat sa iti asculti creierul....Spre exemplu,,,corpul meu face,doar ce ii dau eu voie...Pt ca corpul meu este condus de creierul meu....Pt ca daca nu gndim cu creierul si ascultam de instincte...Atunci la ce ne mai foloseste creierul?La unii [/quote]
si instinctul de unde vine?din calcaie?
tymbark
Postat pe 5 Iulie 2010 08:33
ce nu le place? .............cred ca al -6-simt si intuitia feminina
elepop
Postat pe 5 Iulie 2010 11:24
De la: elepop, la data 2010-07-05 11:24:21ce nu le place? .............cred ca al -6-simt si intuitia feminina

da nu le place knd avem dreptate
giul1a
Postat pe 5 Iulie 2010 13:16

hmmm....
io cred ca urasc multee....
da nu ne spun
fleurdelis
Postat pe 8 Iulie 2010 22:39
De la: tymbark, la data 2010-07-05 08:33:10
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-03 18:45:13sa spui de la inceput pe fata....adica negociem, ce facem? atunci cand te indragostesti, mai vezi sau simti ceva negativ? nu! si chiar daca vezi sau simti, speri ca se va schimba:;
corecta si afirmatia ca totul pleaca de la comunicare, dar cand nu ai cu cine, ce faci? oricum, nu mai are importanta, nu are sens sa "vorbim discutii" ca nu mai terminam ideea in veci
Pai stii so chestia cu indragostitul eu cred ca este o problema....Indragostitul este practic,atractie fizica dintre 2 persoane de sex opus si chiar invers..Depinde de ideile pe care le are in cap respectivul,sau respectiva....Pt ca practic atractia fizica....Pt ca asa se numeste,,,pasiune....O simti de fiecare data atunci cand simti ca te atrage cineva....Dar un om trebuie sa fie stapan pe instinctele lui....Unde este ratiunea atunci? Pt ca mai intai trebuie sa te impretenesti cu cineva,,sa il cunosti bine apoi sa te gandesti la ceva mai mult cum ar fii o relatie,,posibil casatorie....Dar daca te arunci asa cu cornele inainte,,,fara sa cunosti o persoane si iti asculti mai degraba instinctele decat sa iti asculti creierul....Spre exemplu,,,corpul meu face,doar ce ii dau eu voie...Pt ca corpul meu este condus de creierul meu....Pt ca daca nu gndim cu creierul si ascultam de instincte...Atunci la ce ne mai foloseste creierul?La unii

si instinctul de unde vine?din calcaie? [/quote]




asa este Tim,multi confunda iubirea cu dragostea.uita ca de iubit, iubesti doar odata sau deloc,iar de indragostit te indragosteti de mai multe ori.
vuvuzela
Postat pe 8 Iulie 2010 22:55
vai,cata modestie,draga,din partea ta....
si ce noroc pe omu' ala c-a intalnit asea o persoana de calitate superioara...
preci
Postat pe 17 August 2010 21:14
De la: vuvuzela, la data 2010-07-08 22:55:18
De la: tymbark, la data 2010-07-05 08:33:10
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-03 18:45:13sa spui de la inceput pe fata....adica negociem, ce facem? atunci cand te indragostesti, mai vezi sau simti ceva negativ? nu! si chiar daca vezi sau simti, speri ca se va schimba:;
corecta si afirmatia ca totul pleaca de la comunicare, dar cand nu ai cu cine, ce faci? oricum, nu mai are importanta, nu are sens sa "vorbim discutii" ca nu mai terminam ideea in veci
Pai stii so chestia cu indragostitul eu cred ca este o problema....Indragostitul este practic,atractie fizica dintre 2 persoane de sex opus si chiar invers..Depinde de ideile pe care le are in cap respectivul,sau respectiva....Pt ca practic atractia fizica....Pt ca asa se numeste,,,pasiune....O simti de fiecare data atunci cand simti ca te atrage cineva....Dar un om trebuie sa fie stapan pe instinctele lui....Unde este ratiunea atunci? Pt ca mai intai trebuie sa te impretenesti cu cineva,,sa il cunosti bine apoi sa te gandesti la ceva mai mult cum ar fii o relatie,,posibil casatorie....Dar daca te arunci asa cu cornele inainte,,,fara sa cunosti o persoane si iti asculti mai degraba instinctele decat sa iti asculti creierul....Spre exemplu,,,corpul meu face,doar ce ii dau eu voie...Pt ca corpul meu este condus de creierul meu....Pt ca daca nu gndim cu creierul si ascultam de instincte...Atunci la ce ne mai foloseste creierul?La unii

si instinctul de unde vine?din calcaie?





asa este Tim,multi confunda iubirea cu dragostea.uita ca de iubit, iubesti doar odata sau deloc,iar de indragostit te indragosteti de mai multe ori.[/quote] Adica vrei sa spui...Ca doar o data in viata iubesti cu inima....Pana esti ranit....Apoi omul cu inima ranita nu isi mai poate deschide inima nimanui..Sau poate o femeie cu inima ranita,,poate sa isi deschida din nou inima,,,pentru o noua iubire din inima...Daca are langa ea,,o persoana care sa stie sa ii vindece ranile....Sa o faca sa isi recapate din nou increederea...Dar este greu in ziua de azi....Pt ca barbatii nu mai stiu sa cucereasca inima unei femei..Pt ca pe barbati ii intereseaza mai mult sexul,,decat sa castige inima femeii...Barbatii sunt superficiali
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 August 2010 21:28
Adica vrei sa spui...Ca doar o data in viata iubesti cu inima....Pana esti ranit....Apoi omul cu inima ranita nu isi mai poate deschide inima nimanui..Sau poate o femeie cu inima ranita,,poate sa isi deschida din nou inima,,,pentru o noua iubire din inima...Daca are langa ea,,o persoana care sa stie sa ii vindece ranile....Sa o faca sa isi recapate din nou increederea...Dar este greu in ziua de azi....Pt ca barbatii nu mai stiu sa cucereasca inima unei femei..Pt ca pe barbati ii intereseaza mai mult sexul,,decat sa castige inima femeii...Barbatii sunt superficiali
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 August 2010 21:29
cata dreptate ai tu,irino
eladaela
Postat pe 17 August 2010 21:30
se-ntampla neshte chestii ciudate....
ca si io-i dau dreptate irinei...
preci
Postat pe 17 August 2010 21:32



o fi de bine,o fi de rau?????
eladaela
Postat pe 17 August 2010 21:33
De la: eladaela, la data 2010-08-17 21:30:41cata dreptate ai tu,irino
Nu eu ci Doamne,,Doamne care ii iubeste atat de mult pe oameni si vrea sa ii ajute....Eu nu am de ce sa ma simt mandra...Ci ma multumesc cu faptul,,,ca ajutandu-i-i pe altii ,,ma ajut si pe mine...Din sfaturile spontane care imi ies din gura,,,si cateodata nu imi vine sa cred ca eu sunt capabila de ele...Nu am voie sa ma simt mai buna decat altii...Ci doar sa stau departe de cei care nu au inima curata...Pt ca ma,,tulbura mult,,oamenii cu intentii necurate...Si nu stiu de ce
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 August 2010 21:35
mami,de bine nu poate fi...daca judecam dupa cum e barbatii in ziua dea zi...
preci
Postat pe 17 August 2010 21:35
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-08-17 21:29:59Adica vrei sa spui...Ca doar o data in viata iubesti cu inima....Pana esti ranit....Apoi omul cu inima ranita nu isi mai poate deschide inima nimanui..Sau poate o femeie cu inima ranita,,poate sa isi deschida din nou inima,,,pentru o noua iubire din inima...Daca are langa ea,,o persoana care sa stie sa ii vindece ranile....Sa o faca sa isi recapate din nou increederea...Dar este greu in ziua de azi....Pt ca barbatii nu mai stiu sa cucereasca inima unei femei..Pt ca pe barbati ii intereseaza mai mult sexul,,decat sa castige inima femeii...Barbatii sunt superficiali

irino pe ce planeta traiesti? ca femeile numai lav lav lav asteapta!!!!! hehe!
silfida
Postat pe 17 August 2010 21:37
bre io ii dau doua lu irinuca!!!!!!!!!!dreptati!!!!!!
nazirra
Postat pe 17 August 2010 21:40
De la: preci, la data 2010-08-17 21:32:46se-ntampla neshte chestii ciudate....
ca si io-i dau dreptate irinei...


mde... de doo zile numa' cu pomperii'n ochi stai...
silfida
Postat pe 17 August 2010 21:40
corect.. ,cat mai mult..,de la cati mai multi..,he he..
roby_cado
Postat pe 17 August 2010 21:41
nazzi...dreptati,ori drepte???
eladaela
Postat pe 17 August 2010 21:41
silfi...
da' io stiam ca pompierii vindeca rana de la arsuri,mami...
panaceu universal d'ala...
preci
Postat pe 17 August 2010 21:45
o fi nush... da' mie-mi facura rau vederii! al mieu da ce nu e ma ashea? da ce???
silfida
Postat pe 17 August 2010 21:50
nnu sint rea maaai...ma scuzati fetili...da de vre o trei zile am vrut ciorbita de fasole boabe cu tarhon si ciolan de porc......si nu maihierbe fasoleeeaaa....
nazirra
Postat pe 17 August 2010 21:53
eladaela
Postat pe 17 August 2010 21:54
femeile si independenta amuzant. din pacate nimeni nu e independent in lumea asta, si din ce in ce mai mult ne este ingradit acest drept, asta e doar o iluzie
Radu_Gabriel_2
Postat pe 15 Martie 2015 21:51
No , ca te-ai trezit si tu dupa 5 ani. Ori...atata ti-o trebuit sa-ti formulezi parerea ?
Rotty
Postat pe 16 Martie 2015 08:31
Cam tot ce se afla in jurul sigurei parti a noastre de care sunt sincer interesati. Restul e material auxiliar care poate sa-i stanjeneasca.
Sassette
Postat pe 16 Martie 2015 12:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Si barbatii..plang.... (?) 1724 De la: gmpa 26 Aprilie 2010 02:27
Ajutooor :)) 9 De la: Sky 5 Octombrie 2009 07:12
cum se spala creierii barbatilor? 54 De la: eu_geminy 30 August 2010 16:41
sa iubesti e poate tot cei mai frumos pe acest pamint..dar poti si suferi mult...doare doare si iarasi doare................ranile nu se pot vindeca usor.... 39 De la: garbro3 7 Mai 2012 21:05
Ce sa fac?.......... sunt rotunjoara 130 De la: anadelaadda 6 Noiembrie 2016 07:34
Setari Cookie-uri