intrebare?

Imi place de un tip pe care l-am cunoscut in timp ce urmam a 2-a facultate si care pana acum putin timp mi-a fost seminarist la unu din cursuri. Au fost cateva semnale ca m-ar placea,dar nu foarte clare si imi e sa nu le fi interpretat eu gresit..as vrea sa ii dau de inteles ca il plac, dar nu stiu cum, mai ales ca acum nu ne mai vedem la facultate,dar il am in lista mea de prieteni pe fb. Va multumesc
adriana_zamfirescu
Postat pe 15 Iunie 2010 13:18
nu cumva voi corespondati in morse?
anakin
Postat pe 15 Iunie 2010 14:05
Contacteaza-l pe fb si invita-l la o bere, un suc , etc. apoi vezi cum decurg lucrurile. Succes!
Rha
Postat pe 15 Iunie 2010 15:29
Pai fa tu primul pas ... poate e timid de ce nu-i ceri id-ul pe motiv ca nu v-ati mai vazut si ca ai vrea sa mai stati de vb? Si apoi vezi ce raspuns iti da...o sa-ti dai seama daca te place
scorpiutza_love_u
Postat pe 17 Iunie 2010 15:46
adriana ,dragutza..

zici ca erai la a doua facultate?
daca te placea, te gasea si-n gaura de sarpe,el!
nu tu..

ooo,da...intradevar, cartea nu are nimic de-a face cu acel ceva....
pt putin.

il are in lista pe fb,auzi...

iasomia
Postat pe 17 Iunie 2010 16:55
mda.. ce-mi place atitudinea asta fata de barbati.... Saracul, poate e orb, surd si nici nu prea poa'sa miste: ia sa il ajut eu sa-si exprime feelingurile indubitabile pt mine.
quasaria
Postat pe 26 Iunie 2010 22:20
Daca te place te cauta,daca nu...lasa-l in pace !!! Un barbat care nu lupta pentru fata care-i place inseamna ca n-o place destul de mult !!
garbo115329_camy
Postat pe 2 Iulie 2010 16:03
bre, io zic sa-ncerci la a treia ! facultate, desigur!
moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 16:06
ba..cata rautate pe fetele astea...sa mor io.......cata invidie dom'le in loc sa ajute fata ....care e disperata dupa baiat......voi o luati la misto??? da se poate dom'le asa ceva??? unde e bunatatea voastra sufleteasca???

urat..tare urat.......natie de mistocari ce sunteti!!
superbus
Postat pe 2 Iulie 2010 16:11
na, ce sa-i facem bre, Superbule, reclama?!
moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 16:12
ma io zic sa-l inviti direct acasa,dupa p.. sigur vine

parerea mea.
dancris
Postat pe 2 Iulie 2010 16:23
io daca as fii la a doua facultate mi-ar fi asa sa mai intreb ce tre sa fac cu un baiat
dancris
Postat pe 2 Iulie 2010 16:29
ce treaba are maica scoala cu scoala vietii a ? pai poti sa faci 3 facultati,sa o incepi pe a patra si daca vrei poti continua dar daca vezi precum calul numai in fata le-ai facut degeaba



pai ia maica problema in mana,iti place cauta-l fa primul pas sa intors roata cand veneau baietii si ne cautau si ne cereau si ne invitau acum mai nou ii cautam noi asa,fara rusine si da-i inainte cu tupeu
anaROBERT
Postat pe 2 Iulie 2010 16:33
Crisuto, depinde ce "profil" urmeaza!
moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 16:33
cris , cand stai toata ziua cu nasu'n carte , nu prea ai de unde sa stii cu ce se mananca viata asta , obisnuita , cu bune si rele
eu_vio
Postat pe 2 Iulie 2010 16:34
ziceam si io...
dancris
Postat pe 2 Iulie 2010 16:38
i-a fost seminarist ???
pai cate studente nu se indragostesc de profesorii lor ?
si eu am fost indragostita , acum multi ani , de un asistent , dar nu mi-a trecut niciodata prin cap sa fac ceva sa-i atrag atentia
eu_vio
Postat pe 2 Iulie 2010 16:38
Pacat. Poate acum erai doamna asistenta.
Doara
Postat pe 2 Iulie 2010 18:34
sau..."asistata"..
roby_cado
Postat pe 3 Iulie 2010 09:59
complicat rau cu asistentii astia
giul1a
Postat pe 3 Iulie 2010 13:04
scumpe mamici am o intrbare pentru voi
cat de mult va iubiti voi copii?
pentru ca la randul meu am fost si eu intrebata de catre cineva si mi-am pus un semn de intrebare pentru ca fetita mea este aerul pe care il respir dar nu este de ajuns deoarece ii fac toate poftele o rasfat cum nimeni altcineva o poate face fac tot posibilul sa nu-i lipseasca nimic dar vine o perioada in care nu voi mai putea face lucrurile astea si am gasit si raspunsul intrebarii si problemei,fricii de a nu-mi mai putea ajuta copilul sa se dezvolte pe plan profesional ca m-am gandit ca nu pot mereu sa tin pasul cu noutatile de care are nevoie copilul meu si asa m-am hatarat sa-i fa O RENTA DE STUDII LA OMNIASIG pentru ca , copilul meu sa aibe un viitor asigurat.Daca doriti informatii puteti sa mi le cereti si vi le voi da cu cea mai mare placere
jitaruandreea
Postat pe 5 Iulie 2010 16:04
da, bre, ca sa faca doua facultati, ca cineva mai sus si dupe aia sa deschida "toapice" pe Garbo... pentru asta ai nevoie de scoala multa!
moniq_
Postat pe 5 Iulie 2010 16:28
Sh eu merg acuma la faculta
blondina_X
Postat pe 7 Iulie 2010 20:35
ioi...a doua facultate????...si acolo nu va invata maica sa folositi limbajul trupului cand va place un barbat si sa asteptati sa vina el la voi????
tutankhamon
Postat pe 7 Iulie 2010 21:58
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-02 18:34:18Pacat. Poate acum erai doamna asistenta.

da , dor , poate
cine stie ?
daca nu am descoperit pe vremea aceea Garbo... , ca primeam si io incurajari
eu_vio
Postat pe 8 Iulie 2010 20:59
Da. Si faceai tot ce te taia capul.
Doara
Postat pe 8 Iulie 2010 21:15
oricum , tot ce m-a taiat capul am facut
adica , am stat cumintzica in banca mea
eu_vio
Postat pe 8 Iulie 2010 21:21
si-ai ramas nemaritata? ia nu mai sta in banca ta prea mult si iesi la vedere !
Vremea cand se spunea " calul bun din grajd se vinde " a trecut .
liaiedera
Postat pe 8 Iulie 2010 21:38
liuto , m-ai prins
da' , ia fa-mi matale un descantec de-ala de care stii , poate ma lecuiesc si io
eu_vio
Postat pe 8 Iulie 2010 21:42
n-ai nevoie de descantec ci de curajul de a te arata lumii masculine . Iesi la vedere , cum spuneam . De restul se vor ocupa ei , barbatii .
liaiedera
Postat pe 8 Iulie 2010 21:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 3 De la: anakin 20 Iulie 2009 12:25
Barbatul care nu iese din casa 261 De la: esme 20 Iunie 2011 22:08
"Arta impacarii" 0 De la: 16 Februarie 2010 03:46
de ce nu pot sa il parasesc odata?De ce nu pot sa uit raul facut? 81 De la: garbo253810 10 Decembrie 2011 14:09
Relatii intime... rare 43 De la: cristina_to_sinergia 23 Aprilie 2013 07:14
Setari Cookie-uri