sunt prea mica!!!!!!!

buna, am o relatie de 3 ani...cu un baiat care acum are 28 de ani , merge pe 29...eu nu as mai fi vrut sa continui relatia pt k nu prea mai simt nimic pt el,dar intervine mama , care este atasata de el si spune k suntem cuplul perfect,de 3 ani stam impreuna , am stat o perioada la mine , iar acum stam singuri, eu am 20 de ani si nu sunt pregatita pt viata asta!!!!
ma sperie gandul k asa de simplu ar trece viata pe langa mine,inainte aveam prietene, prietenii, akum nimeni nu ma mai baga in seama , iar in oras n-am mai iesit de cateva luni bune, si daca ies, nu ma distrez absolut deloc din cauza lui, parca are 40 de ani.....ce sa fac ?:(
bby_eeyore
Postat pe 21 Decembrie 2009 05:16
Fa exact ce vrei.
Doara
Postat pe 21 Decembrie 2009 19:04
Daca nu-l mai iubesti ai spus tot.
bluelight
Postat pe 21 Decembrie 2009 22:32
din moment ce pasiunea ta pt el a murit, crezi ca va reinvia..? crezi ca va fi altfel peste 1,2,3 ani ..? daca mamei ii place atat de mult,spune-i sa il opreasca ea !
salbatica_sexy
Postat pe 21 Decembrie 2009 23:09
dragutza mea.....daca mama ta il place atat de mult, de ce nu se casatoreste ea cu el si ti-l vara tie pe gat????si, in ultima instanta, gandeste-te ca nu mama ta va sta cu el...ci tu....
tutankhamon
Postat pe 21 Decembrie 2009 23:14
mama ta va fi pt o perioada neagra de suparare, ca l-ai parasit, si ii va trece.. ei si? care e problema ?
de ce sa te sacrifici atata? si pt ce?
bestia
Postat pe 22 Decembrie 2009 13:42
in zadar , toate discutiile cu ea , sunt absolut inutile!!! a vazut si ce imi face si cum se comporta cu mine , plus k intre noi numai exista deloc afectiune,si mama vede acest lucru, dar imi zice k asa e mai bine .. am fost si despartit iar atunci nu ma lasa nici macar sa ies din casa , asta in conditile in care inainte sa fiu cu el ieseam si mai socializam ...acum socializez numai cu rudele:(
bby_eeyore
Postat pe 22 Decembrie 2009 14:57
daca tu nu-l mai iubesti si nu te simti bine cu el, nimeni nu te poate obliga sa ramai cu el, nici macar mama ta...ai doar 20 de ani ai toata viata in fatza, nu o incepe cu o greseala pe care sa o regreti apoi....mamei tale o sa-i treaca pana la urma, esti copilul ei si trebuie sa gaseasca o cale sa te inteleaga.

pfoaiii la 20 de ani toata lumea era a mea si nici prin cap nu-mi trecea sa ma marit

nelly05
Postat pe 22 Decembrie 2009 16:51
sa inteleg ca mama ta e "singura", ca altfel nu ar fi asa de "atasata de el"hmmmmmmmmmmmmm, io fi rusine sa spuna ca e "indragostita de el"
yanyacharberet
Postat pe 22 Decembrie 2009 17:29
ei , yanya! are si ea ca si alte mame o imagine a ceea cea ar vrea pt fata ei...
bby@, tot ce simti tu e mai important!asa cum s-a mai spus nu traieste nimeni in locul tau.iar daca alegi gresit lectia e tot pt tine si spre binele tau.
bluelight
Postat pe 22 Decembrie 2009 18:16
haide ma.. pai cum poate mama ta sa iti interzica sa iesi din casa..? ce iti face mama ta ? te leaga de carorifer..?
bestia
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:05
iuhai bade...am trait s-o aud si p-asta...o soacra care isi place ginerele

bby, las-o pe mata sa zica ce vrea...daca nu mai rezonati, vira si next...altu' la rand, ca nu traieste ea cu el, capisci ?

bre, mamele astea de fete is o specie tare ciudata, parol...
Anouk
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:10
subscriu, anouk... si-o prezint ca dovada pe-a mea...
snowflake
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:11
anouk, s-ar putea, sa fie mult mai mult de atat.. se poate ca mamei insasi sa ii placa de el, prea mult, in cu totul alte posturi, de tine atat de mortis sa il aibe in casa ...
bestia
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:12
he,he, he...pai ce crezi ? ca a mea e mai breaza ?

haidi bre, nu dati in paranoia...io nu crez ca mama isi place viitoru' ginere asa, mai ciudat...

io cred ca o face pentru ca orice mama vrea sa-i fie bine plodului, si zice : "ia-l mama p-asta, ca uite la el, nu bea, nu fumeaza, nu umbla la courve, nu te bate, aduce banii acasa"
cine stie ce viata o fii dus si femeia aia...
Anouk
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:13
asa-i anouk, depinde si de ce viata a dus, si de unde provine .. etc.. , ca, daca sunt 3 fumei pe un barbat
bestia
Postat pe 22 Decembrie 2009 19:20
:) nu aduce banii in casa, nu ma intretine din contra:)...am luat si bataie de la el, si nu doua palme!! este si afemeiat,de fapt foarte afemeiat,am incercat sa ne si despartim, dar in timpul acela a avut o criza pe care nu stiu cum sa o numesc...mi-a spart geamurile de la casa(motiv pt care ne-am pus apoi si termopane:))...iar ca sa ma impac cu el s-a taiat la mana cu o sticla si a venit plin de sange la mine la usa,cand tata era plecat in afara!!! tata saracu' nu prea maraie in fata mamei! nu se pune problema k mama sa=l placa in alt fel...el de zi cu zi e un baiat ok in fata lor,iar ea nu ma crede k , comportamentul lui nu e la fel cand suntem singuri!
bby_eeyore
Postat pe 23 Decembrie 2009 01:19
exact ce a spus tutankhmon,,,nu mama ta o sa stea cu el ,,,,si nu lasa viata sa treaca pe langa tn,,,pentru ca nu avem decat una.
garbo089465
Postat pe 23 Decembrie 2009 01:23
din moment ce nu te simti bn cu el nu cred k ar mai trebui sa continui relatia cu el,sau vrei sa`ti distrugi viata doar pentru ca asa zice mama ta??? mama ta poate ramane prietena cu el kiar daca voi 2 va despartiti...distreaza`te ,,nu lasa sa treaca anii pe langa tn doar pentru vorbele altora,,fa ce simti tu..daca nu`l iubesti nu mai are rost sa stai cu el..
madalynna06
Postat pe 28 Decembrie 2009 14:08
ai viata inainte e pacat sa o lasi sa treaca pe langa tine esti tanara nu se merita sa pierzi nici un minut.
garbo093584
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:45
De la: bby_eeyore, la data 2009-12-21 05:16:37buna, am o relatie de 3 ani...cu un baiat care acum are 28 de ani , merge pe 29...eu nu as mai fi vrut sa continui relatia pt k nu prea mai simt nimic pt el,dar intervine mama , care este atasata de el si spune k suntem cuplul perfect,de 3 ani stam impreuna , am stat o perioada la mine , iar acum stam singuri, eu am 20 de ani si nu sunt pregatita pt viata asta!!!!
ma sperie gandul k asa de simplu ar trece viata pe langa mine,inainte aveam prietene, prietenii, akum nimeni nu ma mai baga in seama , iar in oras n-am mai iesit de cateva luni bune, si daca ies, nu ma distrez absolut deloc din cauza lui, parca are 40 de ani.....ce sa fac ?:(
Pai da,,daca nu vrei ceva serios nici nu ar trebui sa te mai culci cu baieti...pt ca sexul nu este un sport....Te poti distra si fara sa te culci cu baieti...Sa iti triaesti viata dar cu o limita....Si cand te saturi de distractie iti cauti un baiat bun si cuminte....Si te casatoresti
omulsincer
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:48
De la: buna01, la data 2010-01-18 14:48:01
De la: bby_eeyore, la data 2009-12-21 05:16:37buna, am o relatie de 3 ani...cu un baiat care acum are 28 de ani , merge pe 29...eu nu as mai fi vrut sa continui relatia pt k nu prea mai simt nimic pt el,dar intervine mama , care este atasata de el si spune k suntem cuplul perfect,de 3 ani stam impreuna , am stat o perioada la mine , iar acum stam singuri, eu am 20 de ani si nu sunt pregatita pt viata asta!!!!
ma sperie gandul k asa de simplu ar trece viata pe langa mine,inainte aveam prietene, prietenii, akum nimeni nu ma mai baga in seama , iar in oras n-am mai iesit de cateva luni bune, si daca ies, nu ma distrez absolut deloc din cauza lui, parca are 40 de ani.....ce sa fac ?:(
Pai da,,daca nu vrei ceva serios nici nu ar trebui sa te mai culci cu baieti...pt ca sexul nu este un sport....Te poti distra si fara sa te culci cu baieti...Sa iti triaesti viata dar cu o limita....Si cand te saturi de distractie iti cauti un baiat bun si cuminte....Si te casatoresti
Pt ca altfel te va respecta baiatul sa stie ca aoi fost o fata linistita....Decat atunci cand te casatoresti sa afle ca te-ai culcat cu tot cartierul,,sa vezi atunci viata de cosmar si inselaciuni....Eu zic ca cel mai corect este daca vrei sa fii respectata de un barbat,sa fii fata linistita...Iesi baieti,,te distrezi dar nu sa ajungi la sex cu ei....Pt ca sexul nu este o distractie....Sexul se face cu o persoana care o iubesti si stabila cum ar fii sotul tau...Nu cu toti prapaditii de barbati in calduri...
omulsincer
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:50
De la: buna01, la data 2010-01-18 14:50:49
De la: buna01, la data 2010-01-18 14:48:01
De la: bby_eeyore, la data 2009-12-21 05:16:37buna, am o relatie de 3 ani...cu un baiat care acum are 28 de ani , merge pe 29...eu nu as mai fi vrut sa continui relatia pt k nu prea mai simt nimic pt el,dar intervine mama , care este atasata de el si spune k suntem cuplul perfect,de 3 ani stam impreuna , am stat o perioada la mine , iar acum stam singuri, eu am 20 de ani si nu sunt pregatita pt viata asta!!!!
ma sperie gandul k asa de simplu ar trece viata pe langa mine,inainte aveam prietene, prietenii, akum nimeni nu ma mai baga in seama , iar in oras n-am mai iesit de cateva luni bune, si daca ies, nu ma distrez absolut deloc din cauza lui, parca are 40 de ani.....ce sa fac ?:(
Pai da,,daca nu vrei ceva serios nici nu ar trebui sa te mai culci cu baieti...pt ca sexul nu este un sport....Te poti distra si fara sa te culci cu baieti...Sa iti triaesti viata dar cu o limita....Si cand te saturi de distractie iti cauti un baiat bun si cuminte....Si te casatoresti
Pt ca altfel te va respecta baiatul sa stie ca aoi fost o fata linistita....Decat atunci cand te casatoresti sa afle ca te-ai culcat cu tot cartierul,,sa vezi atunci viata de cosmar si inselaciuni....Eu zic ca cel mai corect este daca vrei sa fii respectata de un barbat,sa fii fata linistita...Iesi baieti,,te distrezi dar nu sa ajungi la sex cu ei....Pt ca sexul nu este o distractie....Sexul se face cu o persoana care o iubesti si stabila cum ar fii sotul tau...Nu cu toti prapaditii de barbati in calduri...
ioi iara berbatzi in calduri, dar ea nu e fumeie in calduri , ca sa nu spun altfel , irino tu esti in calduri amu?
yanyacharberet
Postat pe 18 Ianuarie 2010 15:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 17 De la: dor72 10 Aprilie 2011 21:00
buna... 12 De la: kyra 20 Iulie 2009 21:36
ce parere aveti ? 11 De la: garbo_5723 29 Iulie 2013 18:13
Cum sa-mi recapat increderea in mine? 69 De la: garbo064415 25 Noiembrie 2012 12:47
ma iubeste, nu ma iubeste... 126 De la: fleurdelis 10 Aprilie 2010 17:41
Setari Cookie-uri