CATRE ADMIN: feed back ref site si forum KIDZ

Buna ziua. Ne-ati intrebat candva pe mail ce pareri avem despre site-ul Dvs. Parerea mea sincera este ca in 2008 era un site f bun, cu subiecte legate strict de copii si familie, si postari decente ale unor oameni respectuosi. Acum insa utilizatorii sunt batojocoriti, copii lor la fel, se fura poze si identitati, se posteaza tiganisme si vulgaritati, si nici un moderator nu intervine. Asta e schimbarea pe care ati dorit-o ? Sau doar este o lipsa de preocupare pentru un site de care inteleg ca nu va mai prea pasa?
pinicuta
Postat pe 5 Iunie 2010 19:33
si mie mi-e dor de site-ul care era in 2008!
pacat ca se permit atatea discutii de scandal...
iar unele persoane n-au alta ocupatie decat sa scrie aiurea
kidz_2629
Postat pe 13 Iunie 2010 21:09
Cristos A Inviat!! Inca dinainte da Paste,au inceput probleme la siteul meu,acum s-au accentuat..va ROG sa verificati ce s-a intamplat,ca nu mai pot dechide mesajele usierilor-prieteni; nu mai pot deschide avatarul lor de pe pegina"CINE TE_A VIZITAT ASTAZI?";nu mai pot deschide topicurile de pe acceasi pagina-apare "ACEASTA PAGINA NU MAI EXISTA PE GARBO"si intru de pe forum,pe profilul meu si numai asa pot citi mesajele,si topicurile!Am asteptat sa treaca sarbatorile,crezand ca odata reveniti la normal,imi veti redresa siteul-dar sigur nu ati fost anuntati..acumv-am anuntat,astept si MULTUMESC!!Boia-Betty37.
elisabeta_boia
Postat pe 27 Aprilie 2011 22:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce dam sa manance copilului de 2 ani? 5 De la: fararipi 30 Septembrie 2012 15:07
pilula de a 2 a zi 20 De la: IRMA_Matei 21 Mai 2010 16:18
Cum va distrati cu copiii vostri? 6 De la: carmenn7 16 Februarie 2009 09:35
SUSPENDAREA CONTRACTULUI DE MUNCA 2 De la: deeita 14 Octombrie 2009 15:48
Sa duc copilul la soacra? 10 De la: kidz004815 8 Noiembrie 2009 10:54
Setari Cookie-uri