Va rog sa-mi recomandati un doctor bun in Constanta!

De la: ina_21, la data 2010-11-17 12:42:29buna. imi poti da un nr de tel de la cab dr stanca?


ti-am trimis mesaj privat.
aly_raz
Postat pe 17 Noiembrie 2010 16:18
Eu am nascut cu dansa, al mers 9 luni la control si am fost multumita, se poarta super dragut si este o femeie minunata!am nascut prin cezariana , programata de dansa, deci nu stiu cum se poarta in urgente , pt ca asta conteaza la un medic, sa nu te lase balta......noi am fost programati si a fost totul ok....in spital s-au purtat frumos cu mine )
vivi_mariana86
Postat pe 18 Mai 2011 17:05
Eu am o cusatura minunata ! sunt super multumita, acum dupa 2 ani e foarte fina si estetica )
O recomnad de d-na Tomescu din acest punct e vedere )
vivi_mariana86
Postat pe 18 Mai 2011 17:08
Parerile sunt impartite...eu am fost la ea acum ceva timp...la prima mea sarcina oprita in evolutie si s-a purtat urat la chirotaj de parca as fi facut ca am vrut...Eu una nu am fost multumita de ea. Poate la sarcinile fara probleme este ok ..
Saptamana aceasta am mai pierdut o sarcina...:( ....
OANA25
Postat pe 3 Iunie 2011 14:05
Imi pare tare rau ( ce sa zic, la mine nu au fost probleme, eu sunt din Macin, si veneam luanr la Ct, se purta super, ma primea la orice ora, nu stiu acum.Insa stiu ca dansa e foarte credincioasa si nu face intreruperi de sarcina, ins ala tine era vb de o intrerupere nedorita.
vivi_mariana86
Postat pe 3 Iunie 2011 18:19
Da...a facut ca trebuia...si nu mi-a placut ca ma indopat cu pastile fara rost...am luat la ginkprim si vitamina e de ma saturasem...Succes tuturor!
OANA25
Postat pe 6 Iunie 2011 16:05
cat costa consultatia si ecografia la dr. Tomescu..multumesc
garbo212402
Postat pe 4 Iulie 2011 16:03
buna, eu sunt la dl dc cucu mircea. de ce spui ca este un criminal? ce-ai patit?
garbo_5769
Postat pe 22 Iulie 2012 16:14
In cele ce urmeaza as vrea sa va descriu o problema intampinata in aceasta saptamana cu doamna doctor Peteanu Mihaela - Ginecologie - Constanta:
- programare facuta in urma cu 3 sapt. pt. orele 18:00 sa spunem.
- cu 1 zi inainte de ziua programata suna asistenta, si ma intreaba daca ma pot prezenta cu 3 ore mai devreme ( BINEINTELES CA NU, PENTRU CA AVEM ( eu si sotul ) SERVICII, TURE, ETC, DE UNDE NU NE PUTEM INVOI 3 ORE DE LA O ZI LA ALTA ). Asistenta spune ok si inchide.
- in ziua progaramata pt. consult, sunt sunata cu 25 de minute inainte ( 25 de minute inainte in conditiile in care vin de la 50 de km departare de Cta ) si mi se transmite telefonic: dna. doctor a avut o urgenta, va putem reprograma maine ( ce coincidenta, cu 1 zi inainte voia sa ma prezint mai devreme si acum URGENTA ) !!!!!!! Am facut o criza de nervi in conditiile in care imi luasem o zi de concediu, in conditiile in care eram la 5 minute de cabinet.....si in conditiile in care a 2a zi aveam programare la alt medic.
- am sa depun astazi o plangere scrisa la protectia consumatorului, nu o s-o mai recomand nimanui + ca trebuie sa afle tot internetul despre ce este vorba, ca sa se stie ce "poama" este ;)
NU RECOMAND LA NIMENI SA APELEZE LA DNA. PETEANU MIHAELA - GINECOLOGIE - CONSTANTA. O MARE BATAIE DE JOC SI LIPSA DE INTERES LA ADRESA PACIENTILOR.
garbo_478207
Postat pe 22 Noiembrie 2017 13:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de ajutorul vostru!! 10 De la: anaROBERT 3 Februarie 2010 23:23
cum sa slabesti daca alaptezi? 3 De la: larisa_ana 20 August 2009 23:20
analize in cazul opririi in evolutie a sarcinii 7 De la: CarminaM 17 Septembrie 2010 00:40
o carte pentru conceptie 5 De la: cristinamoldovan11 26 Octombrie 2009 23:29
Invitatie eveniment Ziua Infertilitatii 1 De la: kidz000681 25 Noiembrie 2009 13:05
Setari Cookie-uri