asa de mult loveste

buna tuturor mamicilor si burticilor...
ce mai faceti??? vreau si eu sa va intreb din nou cv... am 31 de saptamani si un pic si raul vlad al meu (asa o sa ii dam numele 0 foarte foarte... mult ma loveste...
oare ce tot face el acolo??? in plus ma mai si doare... si imi joaca burta de numa
problema este k mai mult il simt knd stau si eu relaxata mai ales seara si din cauza aceasta nu pot sa dorm aproape deloc... dorm cam in jur de 3 ore pe noapte
si problema mai grava din situatia asta este arsurile de stomac pe care le am... sincer de multe ori am impresia k mor din cauza arsurilor
am luat si dicarbocalm si antacid dar cam dejeaba
intr-o perioada luam si bicarbonat da mi s-a spus k nu e bun pt bebe si in plus imi trecea doar pe moment deci... cam multe intrebari si probleme! dar o sa va rog sa imi raspundeti si mie daca aveti timp va pup multumesc
ale_micutza
Postat pe 22 Octombrie 2009 14:32
buna ! citeam mesajul tau shi ma gandeam cu drag la vremea knd eram eu insarcinata cu printesa mea sorana ...akum are 4 luni...vreau sa spun k shi ea lovea la fel de mult shi in specia knd stateam shi ma uitam la tv...dar ea avea un program special de ex noaptea pe la vreo 2 ziki k juca fotbal...de asemenea prima data knd a miscat a fost pe la 2:30-3 noaptea,in leg ku arsurile e aveam shi eu si pot sa te anunt k le ai din cauza k bb are par( cel putin la mine asta a fost explicatia) .asa k draga mea nu te mai stresa k dak loveste inseamna k e sanatos shi voinik,eu pt arsuri luam ''renie'' foarte bun.
nastere usoara shi sa fie bb sanatos
eu_mino
Postat pe 22 Octombrie 2009 15:09
Las ca e bine ca e baietel vonik, vrea sa faca muschi din burtika. Si bebelina mea acum in varsta de 5 lunite si jumatate lovea f rau, in ultima luna facuse o pasiune pentru ficatul meu, si ma lovea cu calcaiul fara mila, de ma chirceam pe strada sa unde eram, simteam ca ma sufoc de durere. In legatura cu arsurile sa stii ca nu e o regula ca-i creste parul, bebelina mea s-a nascut cu un par de puteai sa-i faci codite, si nu am avut nici un pik de arsuri. Eu cand ma lovea f tare, il puneam pe tatii sa o pupe si sa o mangaie, sa-i cante si se linistea
iasmina_kidz
Postat pe 22 Octombrie 2009 16:45
va multumesc... si la noi e cam asa knd pune tati mana se mai linisteste da problema e k tati e la lucru pana tarziu! si mai ales noaptea tati doarme k e rupt de oboseala dar in schimb voinicu meu rade de mine o sa mai vorbesc si cu dr pt arsurile de stomac!
pff... abia astept sa nasc sa il vad si sa scap de micile probleme dar ma cam tem sa nu cumva sa se intample ceva tocmai acuma
ale_micutza
Postat pe 22 Octombrie 2009 17:04
:))) asa credeam si eu atunci ca o sa scap de probleme atunci cand o sa nasc, si o sa-mi vad printesa, nuami ca m-au luat late probleme si mai mari. Nopti pierdute de plansete si tipete, zile in care plangeam alaturi de ea, ma simteam neputincioasa in fata colicilor. ASa ca savureaza din plin ce ai acum, o sa fie si mai greut, dar zambetul copilului tau te face sa uiti de oboseala.
iasmina_kidz
Postat pe 23 Octombrie 2009 22:04
Dragele mele,nu va suparati ca rad de ideea ca arsurile din timpul sarcinii sunt din cauza lui bebe,ca ar avea el ditamai freza si va gadila pe piet.Bietul omulet e in casuta lui inkis bine,n-are nici o treaba parul lui cu esofagul vostru.Dooooooooooaaaaaaaamne ce haioase mai sunteti
kykyrykymyky
Postat pe 27 Octombrie 2009 15:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
baietelul meu de 12 ani a fost diagnosticat cu noduli la corzile vocale 1 De la: garbo01021972 18 Iunie 2010 21:10
Recomandare avocat profesionist din Iasi specializat in Dreptul familiei 1 De la: garbo_480649 9 Ianuarie 2018 21:30
Cum a-ti proceda? 4 De la: ALEXANDRA_BUCUR 26 Februarie 2009 21:53
PAUZA DE ALAPTARE - AM dreptul? 8 De la: clipa 7 Ianuarie 2011 23:32
informatie 2 De la: rexona 13 Noiembrie 2008 08:38
Setari Cookie-uri