vand infacol

Vand Infacol, sirop impotriva colicilor, fabricat in Anglia, cu rezultate excelente. Infacol inlatura durerile de burtica generate de colici, ajuta la eliminarea usoara a gazelor, inlatura crampele. Infacol este produs cu aroma naturala de portocale, fara zahar, alcool sau coloranti. Produsul este original, sigilat, cu termen de valabilitate 2010. Mi-au ramas 3 flacoane de la copilul meu.50ron/buc .Telefon:0722593078
andreiutza_kidz
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:14
Vand Infacol, sirop anticolic pt bebelusi, sigilat, expira in 2010. Pret 50 Ron cutia Nu contine alcool, zahar si coloranti. Este un produs fabricat in Marea Britanie si este cel mai eficient si recomandat produs in tratarea colicilor. In Bucuresti livrarea se face la domiciliu, gratuit, in tara prin curier rapid sau posta .
tel 0746 209 862 SCARLAT EMANUEL
kidz000839
Postat pe 30 Aprilie 2009 22:18
Vand Infacol si Colief, cele mai eficiente medicamente pentru colici. Infacol este un sirop anticolic pt bebelusi, sigilat, original din UK, expira in 2010. Pret 40 Ron cutia, rog seriozitate. Infacol ajuta la eliminarea disconfortului provocat de colici, gaze, dureri. Acest produs nu contine alcool, zahar si coloranti. Este un produs fabricat in Marea Britanie si contine 100 doze de 0.5 ml. Un alt medicament recomandat de medicii pediatri este Colief. Este cel mai eficient in tratarea colicilor si se poate lua si in combinatie cu Infacol daca se doreste. Sigilat,original din Marea Britanie, expira in 2010 si are 7 ml. Pretul este de 90 ron.Vand si Gaviscon Infant,folosit pentru prevenirea refluxului gastric la bebelusi si a regurgitarii continutului din stomac. Original din Marea Britanie, expira in 2010 sau 2011. Pret: 50 ron, cutie cu 30 pliculete.Contact: 0734505981, mail: bitzamastery@yahoo.co.uk.
ondyna20
Postat pe 8 Iulie 2009 12:21
Vand Infacol - 35 lei - cel mai bun pret in Bucuresti.
Infacol este cel mai recomandat produs impotriva colicilor,ajuta la alinarea durerilor de burtica si eliminarea gazelor la nou nascuti si bebelusi.
-se poate administra incepand cu primele zile de viata.
-nu contine zahar, alcool sau coloranti.
-continutul sticlutei este de 50 ml si contine aproximativ 100 doze care se administreaza cu pipeta atasata capacului.
-fiecare flacon este sigilat cu garantie pana in septembrie 2010.

producator: FOREST LABORATORIES UK LTD

pentru comenzi de peste 5 flacoane pretul este de 30ron/flacon

trimit oriunde in tara prin curierat sau posta romana cu plata ramburs si posibilitatea verificarii coletului.

pentru cei din provincie va rog sa-mi trimiteti prin email : adresa unde doriti livrarea,nr.de telefon,cantitatea dorita si modalitatea de transport.

http://www.infacol.go.ro
INFACOL
Postat pe 13 Iulie 2009 16:54
Buna ziua, as dori sa comand si eu un flacon de Infacol.
cum procedam?
adresa mea de mail este teo_rxn2000@yahoo.com
kidz003975
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:15
Vand INFACOL SI COLIEF , sirop anticolic pt bebelusi, sigilat, expira in decembrie 2010 . Pret 30 LEI /BUCATA, Infacol este un sirop care ajuta la eliminarea disconfortului provocat de colici, nu contine alcool, zahar si colorantI infacol inlatura durerile de burtica generate de colici, ajuta la eliminarea usoara a gazelor, inlatura crampele. . Este un produs fabricat in ANGLIA si este cel mai eficient si recomandat produs in tratarea colicilor. In Bucuresti livrarea se face la domiciliu, GRATUIT tel 0746209862 SCARLAT EMANUEL 30 RON
kidz000839
Postat pe 17 Octombrie 2009 14:58
Pentru comenzi Infacol si Colief in Romania va asteptam pe website : http://www.infacol.go.ro . Calitate garantata, produsele respecta conditiile de depozitare impuse de producator . Valabilitate iulie 2011.
INFACOL
Postat pe 17 Octombrie 2009 16:46
Infacol si colief Anglia la cele mai bune preturi http://www.infacol.com.ro/
kidz000839
Postat pe 8 Decembrie 2009 23:48
In perioada sarbatorilor va oferim preturi speciale pentru infacol si colief .Detalii pe pagina web: http://www.infacol.home.ro . Produse originale aduse direct din farmaciile din Anglia cu termen de valabilitate 2011.
infacolbucuresti
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:18
Acel infacol este fabricat in Olanda si sunt destule exemple de persoane care au inceput cu Infacolul produs in Anglia au schimbat cu cel din Olanda si apoi au revenit,oare de ce ???? Infacolul original fabricat de Forest Laboratories UK nu se gaseste in niciuna din farmaciile enumerate de tine. Dar fiecare poate sa-i dea copilului ce considera de cuviinta , incearca sa-ti faci altfel de reclama si lasa-l pe fiecare sa decida singur.
infacolbucuresti
Postat pe 19 Ianuarie 2010 15:12
Dupa cum observi eu nu vand nici un medicament! nici online nici prin posta - nici un fel de reclama. Ce observ insa acum este siteul tau care nu prezinta sigla nici unei firme, nu prezinta NIMIC! Tu ce faci profiti de oameni vanzand LA NEGRU! niste medicamente produse prin Anglia - probabil daca vreun bebelus pateste ceva de la "INFACOLUL TAU" inchizi siteul si dispari! Am facut o sesizare la anpc.ro sa vad ce parere au dumnealor despre tine!
In rest numai de bine tuturor bebelusilor!
actcomp
Postat pe 20 Ianuarie 2010 19:18
nu profit de nimeni , nu te-a obligat nimeni sa cumperi nimic , ti-am bagat cumva ceva pe gat sau cum am profitat de tine ??? ca nu inteleg. Vreau doar sa nu mai dai sfaturi aiurea , parintii sunt majori si pot sa decida singuri si iti zic sincer ca am cunostiinte care au cumparat infacolul din Olanda si au renuntat la el pentru ca le plangeau copii , ai cumparat ceva de la mine sa stii ce vand eu ??? acea pagina web este facuta pentru a testa piata , in rest numai de bine ...poti sa faci sesizari unde vrei , vezi ca alti vand pe internet chiloti si poate ti-ai luat o masura prea mica si te strang , se gasesc o multime de produse de vanzare pe internet si sper sa nu-ti pierzi timpul numai cu reclamatii http://img.kidz.ro/comunitate/img/smileys/happy0009.gif , sau te intereseaza doar infacolul ca esti prea agitat sa raspunzi http://img.kidz.ro/comunitate/img/smileys/confused0006.gif , vad ca urmaresti foarte atent ce se discuta pe acest forum...sau am uitat pe tine nu te intereseaza, nu faci reclama ...
INFACOL
Postat pe 21 Ianuarie 2010 15:20
mai actcomp, nu cumva esti de la farmacia stejara ? nici nu te duce capul sa manipulezi lumea intr-un mod inteligent , te citez putin : " am gasit f usor la sensiblu (25 lei) si online la Farmacia Stejara (19 lei + transport - daca iei mai multe iesi bine) " adica in traducere .... se gaseste la sensiblu dar e mai scump, mai bine cumparati de la " Stejara (19 lei + transport - daca iei mai multe iesi bine) " , cat de multe vrei sa-ti luam sa ne lasi....????Si eu am cumparat Infacol fabricat in Olanda si nu a mers , acum am comandat direct din Anglia online, daca nu aveam card poate cumparam de-aici , am luat si vitamina D3 de pe net cand am avut nevoie pentru ca nu se gaseste la noi , asa ca lasa oamenii in pace, fiecare poate sa incerce sa vanda ce poate, hotaraste doar cumparatorul daca merita sau nu. Ne-ai umplut forumurile cu mesajele tale , l-ai pus FORUMUL "7 PITICI"....fiecare la un momendat o sa avem nevoie sa vindem ceva,eu vreau sa vand caruciorul copilului ca nu mai am nevoie de el , ce-o sa faci? o sa intri si peste anuntul meu sa zici ca poate are un surub mai slab la roata si te deranjeaza pe tine . Eu chiar am nevoie de un medicament pe care nu-l gasesc pe piata din ROMANIA , ce zici mi-l aduci tu prin farmacia Stejara??? sau daca nu, pot sa-ti cer voie sa-l achizitionez de pe net? Te rog frumos sa postezi comentarii care prezinta interes , nu mai hartui lumea pe forumuri.
O zi placuta!!!


anutza_kidz
Postat pe 21 Ianuarie 2010 16:01
fetele

pentru cine este interesa - avem site specializat de anunturi de copii, anunturile sunt gratuite - asa ca sa tot postam ca sa vindm chestiile ramase mici de la puii nostri!
sau sa cumparam daca e nevoie....

plus ca mai sunt pe acolo si alte chestii ce ne-ar putea interesa - ursitoate, picturi pereti, bone....

era sa uit :) - kidanunt.ro se numeste site-ul salvator :)

yupiiii
marissax
Postat pe 15 Martie 2010 21:42
buna ziua as dori si eu un ifancol adresa mea de email este flory_claudya2000@yahoo.com cum putem proceda ca l-s vrea chiar astazi. va multumesc
garbo163464
Postat pe 21 Iulie 2010 09:20
Intradevar infacolul produs in olanda nu e bun de nimic si baietelul meu a plans de la acela . Cel din anglia ia facut bine asa ca cel din farmacii nu e bun de nimic ca am incercat si noi.
crystyna_may
Postat pe 8 Noiembrie 2010 13:53
da tu la copil infacol din farmacii!sa vezi daca stai in casa!daca nu esti bine informat nu vorbi!in farmacii este o copie si nu are niciun efect1
bronzie1999
Postat pe 16 Noiembrie 2010 13:45
vand in bucuresti infacol anglia 4 flacoane sigilate 20 lei bucata.
0765.495.655
iciuvat
Postat pe 24 Noiembrie 2011 20:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DISPLAZIE DE SOLD 11 De la: garbo203041 27 Aprilie 2011 13:55
Luxatie congenitala bilaterala de sold 5 De la: Liana_Neicu_1 6 Februarie 2017 09:37
cat ceai bea un bebe la 7 luni? 6 De la: laurababy78 14 Noiembrie 2011 10:50
haine ieftine bebelusi 1 De la: irinar2010 19 Martie 2010 11:39
ajutor!!! 2 De la: horobeanu 28 August 2009 16:49
Setari Cookie-uri