viata sexuala

deci este de inteles de ce esti acritura,esti in perioada aia a ciclului acum te inteleg
anaROBERT
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:38
perioada de ciclu o trec mai cu calm....acritura sunt zilnic
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:44
:)))))))))))))))))))))))))))


Bai, ia gata! Radem glumim, dar aici era vb de viata secsuala. Hai sa ne focalizam pe subiect. Da? Nu fiti
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:45
da bine zici
deci cine se plangea in ultimul timp
Ali_raz a rezolvat problema...a trecut la actiune si si-a dat drumul....NEXT deci e subiectul meu forte de discutii dupa mancarici la bb
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:50
Ala da, stiu ca te duce pe culmile cele mai inalte ale extazului... mancarea de bb.
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:53
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:54
Operatie reusita, pacientul a murit!
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:56

si nefertilizat
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:03
Da
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:05
saracutzul...
viobregar
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:07
daca se duce dracului viata sexuala dupa nastere sansele sunt 99% ca barbatul sa isi gaseasca pe alta care ii ofera tot ce vrea...
viobregar
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:09
cine vio???cine-i sarac cu duhul?????
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:09
Da vio, corect... cresc progresiv...
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:11
dar sunt si altfel de cazuri cand vrea ea si nu vrea el...asa ca atunci isi gaseste ea unu care s-o faca fericita...
viobregar
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:13
Ma gandesc ca daca azi nu, maine nu.. diverse motive... el sa nu aiba "pofte trupesti" cum zice popa...?

Hai ca o freaca o data, de doua... mai da o incercare la nevasta... tot "nu"... incepe sa o vada si mai jos pe colega de birou, sau pe vecina cand duce gunoiu'.... nu?
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:13
Da vio, dar aici parca imi amintesc ca era vb de viata secsuala de dupa nastere. Nush altele cum is, dar eu nu m-as simti satisfacuta numa' sa alaptez (bine, nush cum e aia) sau sa bag biberoane in loc de .... Jamaicaaaaa!!!!
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:15
sansele sa mearga cu alta sunt dinainte de nastere nu dupa NASTERE
FEMEILE GRAVIDE SUNT NISTE MONSTRII CARE DEVOREAZA TOT IN IDEA CA SUNT SECSI PESTE EI CALARE.nu-i adevarat cine e onest si e si sincer e un exemplar care trebuie anesteziat si legat de piciorul de la pat.
o marturisire de la un sot cu nevasta pe ultima suta de metri:cum sa fac ca nu ma pot apropia de ea o iubesc dar imi da impresia de o chestie(pirania, rechin...) care ma ataca si ma acuza ca nu vreau sa ma culc cu ea din cauza ca o insel tipul era fidel din fericire dar nevasta era isytreica de la ganduri
deci barbatii pleaca la plimbare inainte sa vina urlatorul acasa impins de ea nevasat.Sunt si cazuri fericite care nu au nici o taina dar mai putini
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:15
clar, dar numai sa nu se mute la vecina Stiti ce e mai rau ca majoritatea femeilor accepta sa fie inselate...ca cica e normal ca barbatul sa insele, normal pe dracu...
viobregar
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:16
o inselaciune doua fara implicatii e binevenita oricand pe ambele secse
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:18
eu am vazut unele cazuri cand au inceput sa umble dupa ce au facut copii, din diferite motive si cumnatu de ex si-a gasit dupa ce au avut al 2-lea copil...
dar sunt cazuri si cazuri...
viobregar
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:21
Da, vio, depinde de nevasta daca se muta. Smecheria nu este sa agati pe unu si sa ti-o tragi cu el, in ideea ca asa il tii aproape. Fas. Iti trebuie putin cap in asta.

Si da, alina, e buna o inselaciune doua. Dar stii tu, barbatii au ceva in ei ce ii face mai.... buni?! in meseria asta. Ei se implica mai putin SENTIMENTAL. Cand inseala, ei si-o trag. Ele in schimb... tre sa fie sentiment... tre sa stie sa se joace cu copiii, tre sa stie sa faca mancare amantul... nu doar secs. Ca daca ii place?! Sa-l ia si de barbat. Ce vreau sa spun pe scurt, este ca in general, o femeie daca inseala, o cam face cu sentiment, ceea ce creste riscul sa isi distruga casnicia.

Asa ca, mai bine da bestia de la tzatza si devine senzuala cu ce are la usa. Ca deh, de-aia l-a luat, ca era bun. Doar nu a palit brusc odata cu nasterea lu plod.
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:26
stai linistita ca, cumnatul a avut si inainte dar habar nu avea nevasta sau nu vroia sa stie lumea ce relatie da kaka a ajuns casnicia ei....cand ea acepta sa instalat o complicitate intre soti, o acceptare care poate in timp nu o sa dauneze relatiei sau din contra poate strica totul.Intr-un fel in mainile sotiei sta cu adevarat pulsul ea accepta nu se mai poate intoarce niciodata inapoi, nu accepta ce face divort etc nu cred... alege varianta 1 ca-i mai bine pentru toti si din pacate daca nu stie sa treaca peste se duce naibi tot iar la un moment dat cand are si un al doile sau al treile plod o sa afle si restul lumii ca-i o victima.
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:29
heloo fetele
un pahar de vin sau chiar o sticla face minuni
va recomand cu cea mai mare incredere LACRIMA LUI OVIDIU alb sau rosu face minuni chestie probata de nu mai stiu cate ori
tusi_Oli
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:34
Ia uite intrare la ea bai vere!!!
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:35

sal'tare fetele, ce naiba vorbiti voi aici? aaaaaaaaaa? sex sex? pai voi nu stiti ca e interzis minorilor pana dupa ora 0?
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:37
ses...si femeile o pot face linistite fara strop de implicare...da mama tre sa fie super woman sa stie sa se joace sa faca mancare sa-i sufle nasul de muci si sa fie si secsi cand o face, sa plece capul cand trebuie dar sa stie sa se ridice ca pasarea aia..sa aibe prezenta in public si daca se poate sa aspire in tocuri ca sa-i creasca libidoul sotului si ar ma fi ele de spus dar sa ajungem la HOT sa fie prietena lui, sa fie camaradul lui(la masculin) sa fie din nou supe woman si binenteles sa aibe un dulap plin de deghizari in scolarita, hangita, police woman, sclava isaura....si binenteles sa fie si docila in pat dar si boarfa( in intimitate se poate sa fie boarfa daca e cu consimtamiantul partilor) si sa fuga repede din nou la cratita.
gata am obosit!
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:38
Ooooooo! A revenit fiica ratacitoare!! Bine ai venit stefy! Aproape ca e echipa completa...
Pe unde mi-ai ummblat madam? Ca au dat astia la stiri ... cutremure.... vulcani... pff
ses
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:38
pai la asa topic asa intrare
ce vreti asta este adevarul
stiti cum trebuie sa fie o nevasta....va spun eu
gospodina acasa, nevasta in societate si vampa in pat asta este cheia succesului
va pup
tusi_Oli
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:38
revin in 30 de minute am o treaba de rezolvat
tusi_Oli
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:39
secs stefy asa se poate si inainte de 00
salt` ce faci iubita????te-ai ars???
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta disociataa 16 De la: Alina_Gabriela_3 6 Noiembrie 2013 22:54
Buna ziua 4 De la: Adriana_Constantinescu_3 15 Aprilie 2017 12:32
plecarea in romania 4 De la: horobeanu 9 Iulie 2009 22:40
Cat v-ati luat concediu de maternitate? 28 De la: cory_emy 18 Martie 2010 19:27
ingrijirea tenului 18 De la: office_salinasusesi_ro 13 Martie 2010 10:26
Setari Cookie-uri