viata sexuala

na ca sa nu mai zica lumea ca sunt fara suflet
Femeia pe care tocmai vrei s-o ntrebuintezi a fost facuta din iubire, si de aceea nu
poate functiona fara acest combustibil. eu prefer partea asta si ma gandesc un pic murdar can vorbim de alimentare
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:32
m-am gandit si eu, insa m-am abtinut de la comentarii
hai mai alina, suntem ce Dumnezeu?
sau vrei sa vorbim despre sex?
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:35
N-o transforma n sclava ta, chiar daca ea ti face cu dragoste si mncare, si masaj.....si asta e ok din pacate 905 din muhere devin sclava isaura din dragoste pentru sot
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:35
ai mai, vorbim numai din citate acuma? eu n-am timp de cautat pe google
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:38
pai eram in topic
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:38
nici eu nu am timp de google...noroc ca am prieteni care inca mai spera ca imi repara coarda sensibila si imi trimit email
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:39
pai da stiu, insa folosesti prea multe metafore din astea, realitatea e alta nu crezi?
mai bine sa vorbim de viata ta sexuala daca tot vrei sa pui totul pe tapet acum, eeeeeeeeeei ce zici?
scuze scuze fetelor, dar m-a luat valul...cand e vorba de sex
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:41
sunt la ciclu
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:43
de ce doamne de ce ?????
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:44
ciuda tie
deja vad ca se simte fata ofuscata ca se vorbeste de sex, MAI DOAMNELOR, ASTA E UN SUBIECT LA FEL DE IMPORTANT CA SI COPII, vreti sa va tineti sotii aproape nu? nu-i neglijati din x motive...si apoi sa ajungeti sa va victimizati am vorbit acum pt unele peroane care s-au ofuscat, vai doamne e un site pt copii, uffffff plictisitoareo
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:50
anaROBERT
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:51
corect stefy
copii cresc dar barbatii descresc in patul conjugal si dupa plangi ca proasta la tuc ca oare de ce????daia!!!!
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 13:54
pai bai nene, daca ai o sotie forumista ca si x, y, iti sare naibi cheful de sex si de toate cand vezi ca la ora x, y, ea e calare pe calculator si butoneaza nu? uite un motiv in plus sa-ti plece sotul la alta
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 14:01
iep...no coment ai zis destul
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 14:07
oare femeile astea de cate ori fac sex pe luna? sau mai bine zi pe an?
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 14:11
buna fetelor!V-am ,,citit"putin azi .Eu,personal am putina intelegere pentru mamicile de bebe mici,am trecut si eu prin asta:-).Pana sa nasc eram asa mai ,,patimasa "de fel .Ei dar dupa ce am nascut m-am schimbat ca lovita de traznet.Primele 6 luni nu vorbeam decat de terapie intensiva,oxigen samd...Mai apoi am trecut in alta faza...la fiecare scaun,eram mereu obsedata de culoare,miros..sa fie totul ok,sa nu faca vreo infectie,altceva nu ma interesa....umblam ca bezmetica prin paduri si parcuri sa ia copila aer curat.Cu oricine ma intalneam nu vb decat de bebe si numai de bebe.Aveam impresia ca pe toata lumea intereseaza ce am eu de povestit .Lumea..cu bun simt,nu mi-a spus nimic:-).Nu aveam timp deloc pt mine sau nu stiam sa-mi fac .Sa reusesc sa ma spal pe cap???Era sarbatoare mare!Am reusit sa ma redresez la normal,incet ,incet(sau asa-mi place sa cred:-) .Nu am facut sapaturi de nici un fel sa aflu daca sotul meu m-a inteles pe deplin dar ACUM e totul,ok!Consider ca sa reusesti sa fi o mamica,ingrijita,frumoasa,sexy si dorita e un lucru minunat!Asta va doresc la toate!!va pup,o zi frumoasa!!
chanty
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:07
chanty am mai citit postarile tale si te consider o femeie super, bravo tie!
la fel a fost si la noi in primele luni, dar apoi am remediat urgent problema, si sotul e la fel de important ca si bebele, deci nu trebuie neglijat nici cum, altfel risc sa ajung o mamica singura. Dar asta inseamna cat mai mult timp alaturi de ei, plimbari impreuna, rasfat si toate cele.
lidya
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:14
lidya,merci!am iesit,mergem cu bicicleta,e prea frumos afara.
chanty
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:17
a mea fetita doarme, profit nitel si ies si eu. O zi cat mai buna!
lidya
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:20
chanty tu chiar ca ai tras mult mai mult decat noi toate la un loc, ai avut un curaj nebun dar ai trecut peste ai stat cu copilul tau si ai incercat sa faci sa fie bine in familie.Nu cred ca ai intrecut limitele normalului neglijand vreun membru al familie.Asta conteaza cel mult.Poate sunt eu mai acra dar fetele eu acasa nu vreau nici sa vad computer la birou imi ajunge.Da, cand nu am de lucru stau pe net dar in rest sa nu il vad
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:20
la fel si eu alina, toata stima pentru chanty, e o mamica model.
Uite ea cum de nu are timp sa stea pe net? si din cate stiu fetita ei e mult mai mare nu? deci nu am batut campii aiurea
haide, mult sex si joc de glezne nebunaticelor! va pup
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:22
secs in dracii
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:24
alina sa nu provoci vreun cutremur da? las sa plece norul de cenusa vulcanica mai intai, ca si asa sunt toti stresati din cauza lui, numai cutremure nu ne mai lipsesc
hai acasa!!!!!! vb maine
stefystefy_kidz
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:28
Stefy, Lidya aveti dreptate, nu trebuie vorbit numai de copii...
Chanty bravo tie
Ses vad ca nu ti-ai primit raspunsul la intrebare...
Alinakatt e beton fragmentul ala...
viobregar
Postat pe 19 Aprilie 2010 18:26
vio care???ala unde sunt sensibila sau partea cu femeiadefinitie
kiss.
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 18:32
ala cu femeia sensibila...
Am scris eu si pe topicul celalat ca aveti dreptate, dar nu m-a bagat nimeni in seama, reteta spre esecul casatoriei e sa iti neglijezi barbatul...si apoi se mai mira ca isi gasesc sotii amante...pai alea le ofera ce nu le ofera sotia clar...
viobregar
Postat pe 19 Aprilie 2010 18:38
vrei sa fi vopsita in cap ca si noi vio???? oricum te-ar prinde bine o schimbare
In spirit de echipa impart cu voi un miniecler bun rau de tot.
La multi ani nepoatei mele......13 ani....si ca sa fim in topic sa fie cuminte sa nu inceapa inca numele topicului ca are timp
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 18:45
sa stii ca am nevoie sa ma "coafez"...Schimbarea e binevenita oricand...
La multi ani nepoatei tale!!!!!!!!!!!!!! Inca o data....
viobregar
Postat pe 19 Aprilie 2010 18:49
nmultam si de la Tusi ...copil are de lucru cu copii iar eu iaca imi sterg o spuma de la gura
alinakatt
Postat pe 19 Aprilie 2010 18:58
Fetelor,merci frumos pentru aprecieri....imi dau silinta sa fiu o mama buna,iubesc sa fiu mamica:-).Cred ca dragostea,iubirea si implicit viata sexuala iti da putere sa fi o mama buna si o femeie implinita.Se cam leaga toate in lant.E oricum o tema delicata,mai ales la mamicile proaspete.Cred ca toate ne aducem aminte cum a fost la inceputul relatiei si cum a devenit dupa nastere.Mda,cred ca tine in mare parte de noi(mamicile).Sa mai iesim din hainele de ,,piata"chiar daca ne simtim minunat si comod...si sa mai vizionam o data 9 1/2 WEEKS .O seara frumoasa,sa fiti iubite
chanty
Postat pe 19 Aprilie 2010 21:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Studenta in an terminal medicina 2 De la: ubita 20 Iulie 2009 21:51
pot beneficia de concediu de crestere al copilului? 5 De la: mady_yo 7 Iulie 2010 10:03
Dieta disociataa 16 De la: Alina_Gabriela_3 6 Noiembrie 2013 22:54
burtica dupa nastere 56 De la: bianca4you 26 Aprilie 2010 15:44
dureri de spate 12 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 15:48
Setari Cookie-uri