tendinte de moda in avatar

hai v-am pupat ca am "o treaba!"...da nu stau mult
keks
Postat pe 17 Martie 2010 13:01
eiii...la cuvinte ma tocmesc!
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 13:01
eh!!!...ti-am luat-o inainte cu explicatia
keks
Postat pe 17 Martie 2010 13:02
ma uit si ma cruicesc...
zau merita oare
tumoarea asta cerebrala
atata zarva'industriala??
aici la ea
la "avatar"??
tarziu acum...
si in zadarrr!
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 13:04
ma uit
si ma crucesc
la avataruri cerebrale
hranindu-se
din zarva industriala,
cu suflete zdrobite
si,
curiozitati neimpartasite !
ladyDY
Postat pe 17 Martie 2010 13:20
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 13:22
deci avatarul e topit
in gestul neinzdravenit
al unor taine zgomotoase
si de dorinti demult ramase
dar de pudoori...
ce sa mai zic??
e avatarul muult prea explicit!
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 13:23
ha?
Tylly
Postat pe 17 Martie 2010 13:23
ce haaa mai??
asa afce numa aleha cd vede avatarele alea!
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 13:25
De la: fleurdelis, la data 2010-03-17 13:04:33ma uit si ma cruicesc...
zau merita oare
tumoarea asta cerebrala
atata zarva'industriala??
aici la ea
la "avatar"??
tarziu acum...
si in zadarrr!



ma duc sa ar!
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 13:26
NA, hai ca vin si io...si asa am luat-o pe aratura
keks
Postat pe 17 Martie 2010 13:51
....sau pe scurtatura era?!
keks
Postat pe 17 Martie 2010 13:53
mai la voi chiar a venit primavara ! au inceput araturile de primavara?
ladyDY
Postat pe 17 Martie 2010 13:55
deocamdata doar "razbelul" avatarelur a inceput...cred Lady...
keks
Postat pe 17 Martie 2010 13:57
...psihoza cred ...este de vina !
ladyDY
Postat pe 17 Martie 2010 14:02



o vina vine mai devreme...
nu cere ochii si nici sprancene..
o fi de vina eu...sau ea...
cortina-i jos...nu mai spera!...
vine ia si Primavara
keks
Postat pe 17 Martie 2010 14:06
a venit
doar decat ca azi noapte ningeaa!
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 17:40
nanaannanaaaaaa fleur ai mergea altcevaaa,....maiiii !!!
ladyDY
Postat pe 17 Martie 2010 18:03
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 18:05
ma tu ma pupi sau ma afumezi cu tigara???
ladyDY
Postat pe 17 Martie 2010 18:06
te puup mai!
dar cetesc acolo la baiatul taur....
si rad de nu maivad bine mai!
fleurdelis
Postat pe 17 Martie 2010 18:08
keks
Postat pe 18 Martie 2010 10:18
mi-a placut la nebunie raspunsul lui alex2007....grozav mi-a mai placut
fleurdelis
Postat pe 18 Martie 2010 19:18
ladyDY
Postat pe 18 Martie 2010 21:21
05 martie 2010Trimite unui prieten Trimite prin YM Printeaz Trimite pe facebook Trimite pe twitter Povestea evolutionismului este reconfirmata de Ardi! autor: Marc Ulieriu din aceeasi categorie Avatar pe Terra: pamanturile rare sunt seva civilizatiei!

La nivel global, solicitarea asa-numitelor pamanturi rare creste de la an la an, iar China se anunta a fi in fruntea tuturor, atunci cand este vorba de producerea acestor...
Puterea obscura a numelui

Anul trecut, un grup de cercetatori de la Universitatea Oldenburg, condus de profesoara Astrid Kaiser, a trimis la 2.000 de cadre didactice de la o Grundschule (scoala elementara)...
Sapte mituri false din lumea stiintei

Astronomie, fiziologie, neurologie, fizica numeroase domenii ale cunoasterii sunt impodobite, printre teorii, legi si axiome, cu diverse clisee pe care toata lumea...
articole asemanatoare ZIUA DARWIN. Ce nu stia Darwin?

Incontestabil, ideile sale au schimbat conceptia noastra asupra vietii pe Pamant. Darwin a elaborat o teorie revolutionara pentru vremea sa, dar era departe de a cunoaste...
ZIUA DARWIN. Si totusi cine a fost Charles Darwin?

1250 de exemplare. Atat a numarat tirajul primei editii al celebrei lucrari Originea speciilor la timida lansare din 22 noiembrie 1859. 1250 de exemplare care aveau...
ZIUA DARWIN. Caruselul evolutiei: umanitatea la viteza maxima

Aflati intr-o continua goana dupa misterele inchipuite si existente ale omenirii, cautam in jurul nostru raspunsuri la intrebari, uitand ca insasi si evolutia noastra pe aceasta...
citeste pe apropo


citeste pe go4it
Soldat rmas orb n Irak, a ajuns s vad cu limba! (09:00)
Cercettorii ne arat c orice este posibil, mai ales cnd vine vorba de cauze nobile precum rzboiul. Un soldat rmas orb n timpul conflictelor...




Foto (12) Pe 7 martie, Discovery Channel difuzeaza, in premiera pentru Romania, filmul documentar Ardi, stabunica omenirii, un program absolut senzational care prezinta descoperiri revolutionare despre evolutia omului, aducand-o in prim-plan pe Ardi, cel mai vechi hominid descoperit pana in prezent. In asteptarea acestei premiere, DESCOPERA.ro va prezinta, in exclusivitate, un incendiar interviu cu Paul Gasek, producatorul filmului, interviu din care aflam de ce descoperirea lui Ardi este capitala pentru comunitatea stiintifica, palpitanta poveste a cercetarilor care au dus la identificarea strabunicii omenirii , de ce evolutionismul a revenit in prim plan si este mai actual ca niciodata, cum vor arata oamenii viitorului si ce este atat de special la Ardi incat o multime de publicatii si site-uri de popularizare a stiintelor, printre care si DESCOPERA.ro, a inclus-o in topul celor mai importante 10 descoperiri stiintifice din 2009.

In acest articol
Ardi, stabunica omenirii
Nu descindem din cimpanzei!
Ardi, 2012 si oamenii viitorului
Nu exist nicio verig lips!
Ardi, stabunica omenirii

Filmul documentar "Ardi, stabunica omenirii" va avea premiera in Romania pe 7 martie, la ora 17.00. Discovery Channel dezvaluie prin acest program un nou capitol din istoria evolutiei umane, prezentand investigatia care a dus la descoperirea lui Ardipithecus ramidus (Ardi) - un hominid de 1,5 m si 50 de kg care a trait in jungla africana in urma cu 4,4 milioane de ani si care este ultimul stramos comun - identificat pana in prezent - pe care oamenii il au cu maimutele, inainte ca cele doua specii sa se diferentieze. Tinand cont de aceasta, multi cercetatori s-au grabit sa o catalogheze pe Ardi drept faimoasa veriga-lipsa , graal-ul evolutionismului, profetit de Darwin si cautat cu inversunare de biologi si zoologi in ultimii 150 de ani. Paul Gasek, omul care, vreme de 3 ani, a tinut secreta descoperirea lui Ardi, pentru a-i lasa pe oamenii de stiinta sa o cerceteze in tihna pe Ardi, este, insa, de alta parere.



Gasek (foto, jos) este productor executiv i Senior Science Editor/Redactor Senior pe Probleme de tiin pentru Discovery Channel. Lucreaza n televiziune de 30 ani, dintre care ultimii patru pentru Discovery Channel. nainte de asta, a lucrat ca freelancer, realiznd programe pentru Discovery Channel, Learning Channel, Animal Planet i alte canale de televiziune. Gasek are o serioasa pregtire tiinific i considera ca Ardi, strbunica omenirii este probabil cel mai important program despre o descoperire tiinific la care a lucrat vreodat
alexxandra
Postat pe 19 Martie 2010 01:59
dece oare ma doare capul cd te citesc eu pe tine fetitza??
nu ai ideee?? iar la avatarul tau am dobandit o adevarata idionsicrasie!si cred ac si la shakira! o sa ii scru ca ii folosesti imaginea ca sa iti debitezi...tampeniile!
fleurdelis
Postat pe 20 Martie 2010 10:07
http://www.youtube.com/watch?v=aACT5PhFCUY
alexxandra
Postat pe 23 Martie 2010 17:16
sechttp://www.youtube.com/watch?v=L7ONZSCv0mgretele lumii-5B
alexxandra
Postat pe 23 Martie 2010 18:45
De la: keks, la data 2010-03-17 13:01:40hai v-am pupat ca am "o treaba!"...da nu stau mult


panty_C
Postat pe 23 Martie 2010 18:50
De la: fleurdelis, la data 2010-03-20 10:07:49dece oare ma doare capul cd te citesc eu pe tine fetitza??
nu ai ideee?? iar la avatarul tau am dobandit o adevarata idionsicrasie!si cred ac si la shakira! o sa ii scru ca ii folosesti imaginea ca sa iti debitezi...tampeniile!




mai citeste,mai studiaza,mai schimba-ti mentalitatea invechita.va veni cat de curand momentul sa nu mai ai voie sa razi de altii pe internet.sau sa se vb urat.abia astept sa se dea legea.
alexxandra
Postat pe 23 Martie 2010 18:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Extensiile cu microring 1 De la: extensiiparoradea 27 Mai 2012 11:10
Tendinte dresuri toamna 2010 9 De la: vintage_rose 14 Noiembrie 2011 12:23
Chiloti cu fese push-up pentru un fund bombat? Voi ati purta? 1 De la: Chiloti_Cu_Fese_Push_up_1 30 Mai 2012 14:57
CUNOASTETI CUPLURI CARE AU ACEEASI DATA DE NASTERE:ZI, LUNA, AN? 8 De la: politistul 21 Aprilie 2010 04:37
Fii la moda in 2015, si profita de reducerile la hainele de dama de la MissGrey 2 De la: PisiRussie 7 Ianuarie 2015 06:13
Setari Cookie-uri