doctori

vreau sa va spun cu mana pe inima ca este o super doctorita mergeti cu mare incredere la ea are un suflet mare
garbo205470
Postat pe 12 Mai 2011 21:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am racit 19 De la: ale_micutza 10 Noiembrie 2009 17:10
alimentatia la 7 luni 1 De la: alina_biencutza 8 Iulie 2009 23:25
clasa intai la ce varsta? 10 De la: MAGGY_30 25 Septembrie 2009 18:52
buna...ma intereseaza dc pot beneficia de concediu maternal 12 De la: garbo193730 23 Septembrie 2014 12:16
Medic homeopat bun in Arad 7 De la: garbo176232 15 Noiembrie 2010 19:51
Setari Cookie-uri