Reducto Start

buna! ati auzit de programul reducto start? eu am aflat aseara si de indata m-am si inscris. astazi am fost contactata telefonic pentru a stabili data cand voi avea intalnirea cu medicul nutritionist, dar inainte trebuie sa-mi fac un set de analize. este cineva care a apelat la acest program? care sunt rezultatele?
felideni
Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:13
http://www.reductostart.ro/cum-sa-fac/inscrie-te-in-programul-reductostart/index_html
felideni
Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MAMICI DIN BUDAPESTA??? 3 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 15:45
copilul meu nu ma mai asculta 6 De la: mamiamea 16 Octombrie 2009 15:45
interzis sau nu in timpul sarcinii 11 De la: kidz008485 8 Iunie 2010 14:03
Copilul meu nu ia in greutate 1 De la: kidz000523 30 Martie 2009 21:39
hai ca am trait sa o vad si pe asta.....!! 6 De la: ubita 13 Iulie 2009 22:07
Setari Cookie-uri