cadou bb 1 an!!!!!!!!

Buna fetelor.......va roogg dati-mi idei...voi ce le-ati luat bb-ilor vostrii cand au facut 1 anisor?????pe 29 oct este ziua Deliei si nuprea stiu ce sa ii luam ....hainute ii cumpar saptamanal cate ceva...jucarii are o multime......chiar nu stim ce sa-i cumparam....astept parerile voastre....
deliarebecca
Postat pe 9 Octombrie 2008 14:00
calut-balansoar. sau: olita cu o forma mai interesanta, de jucarie ceva (daca nu are). sau: saniuta (si poti sa o plimbi cu ea prin casa pana da zapada) . sau: carti de povesti cu poze. sau tabla de desenat (mazgalit ) pe ea
ruschita
Postat pe 9 Octombrie 2008 14:25
noi am asteptat mai intai sa vedem ce primeste si pe urma i-am mai luat noi jucarii
a1_23
Postat pe 9 Octombrie 2008 15:30
sau un acvariu
ruschita
Postat pe 9 Octombrie 2008 15:31
uite ce cadou i-am luat eu baietelului meu:
http://www.bebelusultau.ro/detalii.php?cod=SF59

iar aici ai mai multe modele de mulaj:
http://www.bebelusultau.ro/produse.php?resultpage=1&categorie=Mulaje
floriban
Postat pe 9 Octombrie 2008 17:17
http://www.magazine-online.ro/piticulvesel/cadouri--amintiri--suveniruri--marturii

Uite la adresa de mai sus gasesti multe lucruri dragute din argint. Daca cauti altceva decat haine sau jucarii poti sa-i iei un carusel muzical, o veioza, un ingeras, album foto, toate sunt de calitate si argintate. Mie mi s-au parut superbe cand le-am vazut. Sa ne spui ce ai luat pana la urma :)
XEMONIA
Postat pe 11 Octombrie 2008 23:05
buna fetelor....intradevar sunt multe lucruri frumoase acolo....carusel muzical are de cand avea 4 luni.....veioza are una in forma de delfin.....astea sar din schema din start....eu una gata m-am hotarat ii iau o tricicleta ca si asa aseara mi-a facut circ in parc......cand am luat-o de pe tricicleta altei fetite....asta ar fi un cadou si al doilea carticica de la chicco.....eu zic ca este ok asa voi ce parere aveti???
deliarebecca
Postat pe 12 Octombrie 2008 13:41
noi tricicleta am primit de la nasi
ruschita
Postat pe 12 Octombrie 2008 18:45
cred ca cel mai trendy cadou pentru o domnisoara de un an este un atv, o pereche de ochelari de soare dolce & gabanna tip sudor si o posetuta tip sacosa de un leu (billa sau kaufland colectia toamna iarna 2008)
andreea13_m
Postat pe 19 Octombrie 2008 16:39
Padre Negro, chiar esti f activ pe forum. Ai probleme cu viata sexuala? -hahaha.
Nu te mai scobi in nas si prin alte parti rusinoase, pune mana si mai spala-ti sosetele, mai redu din beri si din timpul petrecut cu telecomanda in mana privind 11 tembeli alergand dupa o minge alb-negru (ca sa urli apoi incantat ca o gorila in apogeu cand mingea intra in poarta) si incearca altruismul gandindu-te si la binele altora. Asa poate vei reusi sa mai urci pe scara evolutiei si sa faci si ceva constructiv in loc sa faci pe superiorul din dosul unui ID "malefic".
Nu m-am uitat la profilul tau sa vad ce varsta ai, dar pari pe punctul de a te maturiza. NU dispera insa daca nu se va intampa mai devreme de 5 ani. Fiecare cu ritmul lui.
Hai la joaca si pup fruntea ta de 'telectual, mancate-ar mama de precoc!

manuKa
Postat pe 27 Octombrie 2008 16:39
buna mikky o idee de cadou este mai mult o amintire pentru cand va creste mare un cub de cristal cu chipul ei 3d in interior. Daca vrei o sa fac o poza sa-ti arat,
sau un album foto cu bebelino realizat de profesionisti. Haine , jucarii va primii. Cat despre mulaj este prea tarziu la 1 an. Pitica mea are mulaj dar farmecu este atunci cand are manuta mica mica. pupi fetele
cris_ele2004
Postat pe 24 Noiembrie 2008 12:06
dar la 2 ani???
msh2007
Postat pe 18 Iulie 2009 15:33
buna intrebare...trebuie sa ne gandim de pe akum ce sa luam ca nu maine ..poimaine vine octombrie si iar dam din colt in colt ce sa ii luam la printesa....eu ma gandeam anul acesta sa ii luam o masina cu telecomanda sa o plimb eu cu ea si cand v-a invata sa mearga singura sa se plimbe ea... nu prea este un cadou pt fetite dar pe delia astea o atrag...sa vedem akum ce spune si tati....ca papusi si alte cele are o multime....dak mai aveti si voi alte idei astept pareri....va pooopicim dulce!!! :
deliarebecca
Postat pe 18 Iulie 2009 22:09
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 5-6 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 3 Februarie 2010 14:46
Buna.Eu iti recomand daca are mai de toate o biciclete care o impingi de la spate dar avand si ptr ea pedale. Sau un lantisor cu o potcoava ptr noroc sau o cruciulita sfintita ptr protejare si sanatate din aur sau o bratara scris cu numele ei.Sper ca ti-au fost de folos indrumarile mele. Pupici la cea mica.
Ionelaa_delly
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:28







--------------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 21 Aprilie 2010 09:14
Buna, va rog mult ajutati-ma cu un vot pentru bebelusul meu - participam la un concurs foto. Multumeeeesc!

http://www.verze.ro/Concurs-foto/Concurs-Copilul-meu-este-cel-mai-haios-2010/Bebei-haiosi-0-3-ani/Boierul-casei_1-681.html

hot_coffee
Postat pe 11 Mai 2010 12:43
Buna fetelor sunt o gramada de magazine unde se gasesc lucruri frumoase eu am gasit aici pernute cu simburi de strugure care au ajutat mult când am avut colici http://bebershop.ro/marca_gruenspecht.htm si de atunci am ramas fidela ma uit tot timpul ce mai au si cadouri tot de la astia cumpar http://bebershop.ro/ va pup
Blidariu_Alina_Maria_1
Postat pe 6 Mai 2016 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand lapte Nestle Junior 2+ 1 De la: 4 August 2010 13:02
meniu la 10-11 luni 7 De la: monica_sofia 4 Iulie 2011 12:32
buna 1 De la: garbo175511 9 Noiembrie 2010 23:24
Carti de bucate bebe 1136 De la: 4 Aprilie 2012 13:42
SALINA ARTIFICIALA TIMISOARA SUSESI 1 De la: office_salinasusesi_ro 14 Februarie 2010 00:28
Setari Cookie-uri