DRAGA STEFI ITI MULTUMESC PT CA TE-AI IMPLICAT IN CEA CE MA PRIVESTE PE MINE IMI PARE RAU CA ATREBUIT SA TRECI PRIN ATATEA ,IERI AM FOST LA DR.M-A CONSULTAT SI MI-A SPUS CA SUNT OK LA PRIMA VEDERE DAR SA FIM MAI SIGURE A SPUS SA FAC SECRETIA VAGINALA SA V

DRAGA STEFI ITI MULTUMESC PT CA TE-AI IMPLICAT IN CEA CE MA PRIVESTE PE MINE IMI PARE RAU CA ATREBUIT SA TRECI PRIN ATATEA ,IERI AM FOST LA DR.M-A CONSULTAT SI MI-A SPUS CA SUNT OK LA PRIMA VEDERE DAR SA FIM MAI SIGURE A SPUS SA FAC SECRETIA VAGINALA SA VEDEM CE IESE IAR APOI SA FAC ECOGRAFIE PELVIANA CA ACOLO SE VA VEDEA CEL MAI BINE (NU STIU CE INSEAMNA DAR SPER SA NU DOARA )IAR PT EL MI-A SPUS SA FACA SPERMOGRAMA ACUM CE SA FAC SA MERG PARALEL LA DOI MEDICI TU CE ZICI (ACUM SUNT LA UN CAB.CU PLATA PE DOCTORA O CHEAMA "PAVEL IOANA ELENA")CRED CA DOI DR NU STRICA NU-I ASA .ASTEPT RASPUNS!MULTI PUPICI MICI .MICI MICI
elebele
Postat pe 15 Februarie 2008 08:36
draga mea.nu stiu dak tu esti cea cu kre am discutat pe mess dar ecografia vaginala se mai num si transvaginala.ai fost la dr esanu?transvaginale am facut si eu pana sa raman gravida si in primele luni de sarcina si nu doare.se introduce o sonda vaginala in vagin si vizualizeaza mai aprofundat ovare,vagin,si pp k si trompe.dak ramai insarcinata poti auzi in primele sapt si bataile inimii copilului.mult succes si ceea ce faci sa nu te sperie.eu am trecut prin teste mult mai dureroase si si-au lasat amprenta asupra psihicului meu.dar a meritat.crede-ma.poopici
mikihome76
Postat pe 18 Februarie 2008 14:46
De ce nu te duci la Giulesti ca acolo am fost si eu si s-a rezolvat.Am facut si eu analiza asta HISTERO,ce pot sa ti spun este foarte dureroasa dar merita(eu dupa aproape o luna am ramas insarcinata si nu mi a venit sa cred)am nascut un baietel tare scump si am uitat de tot ce a fost neplacut.ITI urez succes si dute la GIULESTI.
kidz_Alex
Postat pe 29 Aprilie 2009 13:50
topicul este de un an ...oricum sper ca ti s-a implinit visul
SEBY1YEAR
Postat pe 30 Aprilie 2009 13:56
:(
incearca si la Dr Badea Iulian de la Spitalul Universitar...e super doctor ...cu el am nascut eu...are cab particular, dar progamarile se fac cu o luna inainte...succes
kidz004873
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:14
draga elebele,nu strica sa consulti 2 medici dar dupa parerea mea sunt bani cheltuiti degeaba,verifica medicul inainte ,cere recomandari despre el,afla detalii...apoi mergi cu incredere,asta e cel mai important.eco transvaginal e floare la ureghe,nu te speria iar spermograma e ff importanta.sotului meu i-am dat tinctura de brinca ursului,iar eu am luat granule homeopate-foliculinum 15 mg.nu a trebuit sa le iau decat 2 luni,cauta un medic homeopat in zona din care esti si cere mai multe informatii.bafta multa.astept vesti
kidz005053
Postat pe 20 Decembrie 2009 12:30
salut ai reusit sa ramai
anisoara_kidz
Postat pe 21 Decembrie 2009 17:27
a trecut ceva 1 an 9 luni daca intrii lamurestene bafta nu dispera se poate
anisoara_kidz
Postat pe 21 Decembrie 2009 17:29
BUNA MAI CE SATI SPUN E BINE SA AI DOI MEDICI DAR SA STI CA PARERILE VOR FI ANPARTITE SI ATUNCI COSA FACI ?
stefania_85
Postat pe 23 Decembrie 2009 02:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bebelusul si sexul 10 De la: andracalin 21 Iunie 2009 15:32
sarcini pierdute 4 De la: garbo267989 26 Martie 2012 13:46
hematomul decidual in sarcina 1 De la: bubicica80 16 Decembrie 2008 11:30
pot fi insarcinata daca mi.a venit ciclu?? 13 De la: Roxana_Madalina_1 21 August 2013 17:03
interpretare de analize 3 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 09:59
Setari Cookie-uri