povesti de dragoste

citesc cu stupoare,tot felul de povesti triste,de dragoste sau de alta natura.asa o fi regulamentul site-ului,sa vb numai de nenorociri ,intamplate sau presupuse?de ce nimeni nu isi povestete frumoasa iubire traita?de ce sa nu citim si povesti de dragoste reale?aici mai lipseste sa aducem un preot si sa plangem la aproape fiecare topic.sau sa ne plangem.aici nimeni nu se cununa,nimeni nu boteaza,nimeni nu iubeste?pai cu voi aici, uit cum mai este dragostea.dragilor noi am uitat sa iubim?m-am saturat ,de amantlac,de divorturi,de inselaciuni,de avorturi,etc.ai sa schimbam registrul.era o intrebare nu de mult/CUM MAI STAI CU DRAGOSTEA?hai sa auzim si povesti de dragoste armonioase,de neuitat!eu iubesc,sunt fericita.dar voi?
caasandra
Postat pe 29 Mai 2010 12:48
Casaandra,multumesc pt acest topic.aici pot sa-mi strig fericirea,pot sa-mi spun povestea mea de dragoste.dupa ce am umblat din floricica in floricica,ma sageta Amor cu arcu-i fermecat.am vazut pe un alt site o femeie.am citi ce scrie,i-am studiat profilul pus de ea.am incercat prin alte metode sa aflu cine este.nu s-a putut.si ca niciodata,nu am iubit femeia ca fizic,ci inteligenta ei.am un prieten,caruia ii povestesc sufletul meu.urmarii fata peste tot,asa am ajuns si pe garbo.fetelor,ascultati o poveste,pe care sigur nu ati mai auzit-o.intr-o zi reusii sa imi aprobe mess-ul.doamne ,femeia asta e letala.are inteligenta,bunatate,venin si frumusete de zeita.nu va pot spune prea multe.nici nu stie ca scriu aici.acum e plecata din tara.imi este dor de ea,vb din jumate in jumate de ora la telefon.sa revin la mess.intr-o zi intru fara sa o atentionez.pana atunci vb doar pe mess.incerca sa ma evite,elegant.si ce credeti fetelor,am vazut-o fara sa isi dea seama.era o conferinta.doaaaamne,nu imi venea sa cred.nu v-o descriu,pt ca o puteti recunoaste.si nu am acceptul ei.sora mea mai ghiceste,carti,cafea...si mi-a spus,fratemiu una asa, asa va fi femeia visurilor tale.dar ai grija.si a zambit. stati sa vedeti fetelor,ce poveste.ii povestesc prietenului meu de suflet.tipul ma asculta atent.apoi il vad ca se albeste.ai o poza intreaba el?si i-am aratat-o.a ramas inmarmurit si mi-a zis,ca trebuie sa dea un telefon.ok zic si sorbeam din socata.dupa vre-o 20minute,vine si spune ca trebuie sa plece urgent.dar ca ma lasa sa stau la el ca vine repede.da ce sunt mai prost zic eu,in gand?ok ,pa.iese el,ies repede si eu.eram tare nedumerit de reactia lui.pe drum o sun pe frumoasa mea.ce credeti raspunde unul,si spune greseala.eiii cine esti tip eu?intre timp,eram dupa prietenul meu,fir.nici el nu raspundea la telefon.pe drum il fluiera un policemen rutier.trege ,opreste,ii spune ceva,rutierul si iaca minune.prietenul meu intoarce spre casa.iiip zic trebuie sa ajung inaintea lui.aiurea ,din cauza mea se intorcea.stia ca il urmaresc.o iau pe stradute,alerg ,vitezele si ajung inainte.adica fusesem lasat sa ajung.haaaa.intra el in casa si tac malc.imi venea sa ii dau un pumn.ceva nu v-am spus insa.eram colegi dar servicii diferite.suna telefonul meu.el iese discret sa pot vb.frumoasa mea iubita,cu un glascior de bombonica,imi spune ca pleaca in excursie,afara din tara.pa,pa si pac telefonul.o sun nu mai raspunde.intra prietenul si ma imbie la o tarie.ca si cum usturoi nu a mancat.mai X-ule zic,care treaba?il vad ganditor.bai frate e iubita ta?esti nebun zice el.sorbim noi,eu ma uit la poza iubirii mele. el o ia ,o rupe si spune ca trebuie sa o uit.esti nebun zic,e singura pe care o iubesc.cum asa dintr-o data,zice el?ai facut o gafa.mai departe nu pot povesti.o astept sa revina.ziceati canu exista dragoste la prima vedere?ba da ,exista si pt frumoasa mea,prefer sa fiu si gunoier daca este nevoie. fetelor sa aveti o saptamana placuta. plec acasa,trist si singur,sper ca nu pt mult timp.somn usor tuturor!
politistul
Postat pe 31 Mai 2010 04:50
Telenovela virtuala cu iz de NYPD...
Eu n-am priceput mai nimic... este iubita ta sau e iubita voastra? Tu o urmaresti peste tot si ea habar nu are, tu ai transpiratii nocturne si prolaps de valva mitrala doar gandindu-te la ea, ea se plimba prin tari straine cu alt nene, tu lesini privindu-i poza (intocmai ca si prietenul tau ), ea nu-ti da nici macar webcam s-o vezi...
Mda... ti se puse o pata mare, pe ochi zic eu...
Police, cati ani ai mama, ca mie imi pari un pustan dezorientat?!

Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 06:32
De la: Celleste_, la data 2010-05-31 06:32:27Telenovela virtuala cu iz de NYPD...
Eu n-am priceput mai nimic... este iubita ta sau e iubita voastra? Tu o urmaresti peste tot si ea habar nu are, tu ai transpiratii nocturne si prolaps de valva mitrala doar gandindu-te la ea, ea se plimba prin tari straine cu alt nene, tu lesini privindu-i poza (intocmai ca si prietenul tau ), ea nu-ti da nici macar webcam s-o vezi...
Mda... ti se puse o pata mare, pe ochi zic eu...
Police, cati ani ai mama, ca mie imi pari un pustan dezorientat?!





nu cunosc subiectul.insa mi-a placut povestea lui de dragoste.de unde ai dedus ca a plecat cu alt barbat ,aceea femeie?se pare ca nu prea intelegi dragostea.sau esti inca somnoroasa.parerea mea este ca fiind povestita de un politist,meserie despre care nu am pareri prea culturale,consider ca este f explicita,chiar si fara partile tinute secret.sper sa fie fericit ,alaturi de femeia pe care o iubeste.este de remarcat sacrificiul pe care l-ar face daca ar fi nevoie (gunoier),pt iubita lui.doresc tuturor barbatilor,fericire.
caasandra
Postat pe 31 Mai 2010 07:20
Casandro, fa-mi o placere si concentreaza-te pe povestea politistului ori pe povestile tale de dragoste ca sa fii on topic, si nu te mai lega de comentariile mele. Am fost clara?


Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 07:25
cello mama,mai clara de-atat nici ca se putea
pupa ela fata
eladaela
Postat pe 31 Mai 2010 07:31
De la: Celleste_, la data 2010-05-31 07:25:49Casandro, fa-mi o placere si concentreaza-te pe povestea politistului ori pe povestile tale de dragoste ca sa fii on topic, si nu te mai lega de comentariile mele. Am fost clara?






daca ai probleme,nu le descarca pe site.este pacat.sau poate nu ai,dar esti un pic iritata.oricine poate avea o zi mai dificila.nu crezi ca e destul de trist politistul?mai torni si tu gaz pe foc.in sfarsit ,este problema ta,cum vezi tu lucrurile.asta incercam sa iti spun chiar eu,nu esti "clara"in postari,ci destul de confuza.nu prea am citit ceva de tine scris.deci nu am pareri,nici pro nici contra.
caasandra
Postat pe 31 Mai 2010 07:45
De la: eladaela, la data 2010-05-31 07:31:34cello mama,mai clara de-atat nici ca se putea
pupa ela fata



pupati-va,dar lasati subiectivismul la o parte.scz ,am uitat,buna dimineata,ELLA.
caasandra
Postat pe 31 Mai 2010 07:49
cassandro....tocmai ai emis niste pareri....
deci....ai sau n-ai???
stau sa ma gandesc si sa inteleg.....cine oare e confuz??
eladaela
Postat pe 31 Mai 2010 07:49
De la: eladaela, la data 2010-05-31 07:49:22cassandro....tocmai ai emis niste pareri....
deci....ai sau n-ai???
stau sa ma gandesc si sa inteleg.....cine oare e confuz??





1-are nevoie de avocati?atunci inteleg totul.
2-fii explicita,caci si tu cazi in aceasi stare de confuzie.o zi placuta.plec la facultate.
caasandra
Postat pe 31 Mai 2010 07:54
du-te mama....du-te
si e problema noastra daca ne pupam
cat despre confuzie.....las-o bre ca merge-asa....parerea mea
eladaela
Postat pe 31 Mai 2010 07:55
si uite....ma bucur ca mai veniti voi astia lucizi in gandire si rationali sa ne mai luminati
muream draq in confuzia noastra
hai....bafta si succesuri
eladaela
Postat pe 31 Mai 2010 08:01
ela, pup fata...
Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 08:19
casandro (sau aleho, daca asa iti suna mai bine) iti mai spun o data: scuteste-ma!
Pentru cineva care "nu prea m-a citit" ai ajuns cam repede la concluzia ca nu sunt clara in postari...
Nu-ti place ori nu esti capabila sa intelegi, nu ma mai citi. Simplu si concis.
Hai, pa!
Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 08:22
cello...unde-mi umbli pezevenghio??(casandro,nu i-am zis urat)
si nu ma mai pupa ca se supara fata
hai....mai pup si io o data
am crezut ca m-ai lasat aici singura pe baricade
nu ca n-as fi facut fata
eladaela
Postat pe 31 Mai 2010 08:23
Acum am ajuns la job si ma "delectez" cu ritualul zilnic...
Dar nu te las singura! Lupt alaturi de tine, sa moara dusmanii nostrii care este ei...fara numar, fara numar!

Da sa mai pup o data...

Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 08:38
da,da....pe persoana fizica....care este

hai sa bem o cafea ca viata e frumoasa
eladaela
Postat pe 31 Mai 2010 08:42
ela, ai dreptate!

daca va pup, imi dati si mie o cafa?
zambila
Postat pe 31 Mai 2010 08:52
casandro, nu cumva ti-a nascut nevasta?
anakin
Postat pe 31 Mai 2010 08:52
In ultima vreme mi se tot recita expresia asta: "viata e frumoasa"... Voi chiar vorbiti serios???
Hai la cafea!

Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 08:52
Anakin...

Zambilutz... o cafea mare, neagra si cu putin zahar, merge?

Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 08:53
et une nuage de lait, s'il te plait!
anakin
Postat pe 31 Mai 2010 08:55
anakin stie!

cell, viata chiar e frumoasa!
zambila
Postat pe 31 Mai 2010 08:57

asta pentru ca mi-ati luat-o inainte, na!
si acum incep!
cassandro, ti-a nascut nevasta?
Si sa nu zici ca-s rau, spun si eu o poveste de dragoste.
"Un barbat iubea odata o femeie. Si femeia n-avea nimic impotriva"
Serios!
pik_nik
Postat pe 31 Mai 2010 08:58
cello....e o vorba bre mami


hai sa bem cafeaua de la anakinu'
zambiluto....pup fata
eladaela
Postat pe 31 Mai 2010 08:59
Va astept.
Iesim pe terasa, ca tot ploua?
anakin
Postat pe 31 Mai 2010 09:02
buna dimineata, soare!!!!!!!buna dimineata, fetele!!!!!!!!!!s-a deschis terasa????????????
jeanette40
Postat pe 31 Mai 2010 09:08
Mai, oricat o dau si o intorc eu tot ca si Cell am inteles. Deci.....sunt de acord cu Cell.
Doara
Postat pe 31 Mai 2010 19:25
mai ce credeti voi ca mi s-a intamplat mie azi>?>

fleurdelis
Postat pe 31 Mai 2010 19:28
De la: fleurdelis, la data 2010-05-31 19:28:25mai ce credeti voi ca mi s-a intamplat mie azi>?>

hai ciripeste florica hai
garbo074997
Postat pe 31 Mai 2010 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeile au inceput sa bea ca tatii lor,,nu sa gateasca ca mama lor..Adica ca fetele iau ca exemple pe tatii lor 27 De la: xenaluptatoareainimoasa 4 Octombrie 2010 10:01
Iubiri on line- a fost o intamplare sau a fost premeditat? 4 De la: quasaria 3 Ianuarie 2011 23:35
Psihologul raspunde 1 De la: garbo185480 9 Februarie 2011 04:13
si barbatii atentioneaza...... 23 De la: ratuscaceaurata 9 Noiembrie 2011 00:58
Femeia 0 De la: 1 Aprilie 2010 15:10
Setari Cookie-uri