nu este chiar asa cum credeti voi fetelor...

n primul rand invata sa te exprimi corect;) in al doilea rand intr-o familie exista o egalitate... aceea este ca amandoi muncesc, amandoi se ocupa de treburile familiare si casnioce, in al treilea randdaca stam sa ne gandim logic... cati bani cheltuie o femeie lunar si cat cheltuie un barbat... poi hai sa ne gandim... un barbat inafata de ceva de imbracat un parfum si un deodorant nu cheltuie... dar in schimb femeia??? muuuulte cosmetige...shopinguieli la greu... nu ma intelegeti gresit, nu toate sunt asa, dar marea majoritate sunt poate ceva mai mult decat am spus eu. deci in concluzie... intr-o familie DREPTURILE SI INDATORIRILE sunt EGALE....http://manu-mihai-claudiu.blogspot.com/ ....poate va ajuta sa va cunoasteti mai bine... valabil pt dragele noastre persoane feminine...
mihai1302
Postat pe 23 Mai 2010 10:33
sa fie 4?!
AMELYY
Postat pe 23 Mai 2010 10:36
Ca in fabula,egalitatye,egalitate,dar nu pentru catei
scrichy
Postat pe 23 Mai 2010 11:03
Mihaitza, eu zic sa-ti gasesti un servici mai bine platit si sa nu te mai vaiti atita.
Ciresica
Postat pe 23 Mai 2010 20:32
mai...voi nu v-ati prins....vrea sa-si faca reclama moca la blogul lui....ooof...
tutankhamon
Postat pe 23 Mai 2010 21:12
nu vreau sa imi fac reclama la blog... numai ca vroiam sa va fac sa intelegeti ca voi femeile nu stiti mai nimik despre voi...:-j.... app... eu nu lucrez... pt ca am eu muncitorii mei daca intelegi ce vreau sa spun
mihai1302
Postat pe 24 Mai 2010 12:18
E site-ul asta plin de patroni, nene.. inflatie, nu gluma.

Bine, adevarul e ca pe net poti sa fii oricine vrei.
anakin
Postat pe 24 Mai 2010 13:27
De la: mihai1302, la data 2010-05-24 12:18:47nu vreau sa imi fac reclama la blog... numai ca vroiam sa va fac sa intelegeti ca voi femeile nu stiti mai nimik despre voi...:-j.... app... eu nu lucrez... pt ca am eu muncitorii mei daca intelegi ce vreau sa spun


si , daca esti patron ........tu nu muncesti??????????????

ioteeeeeeeeeee, ploua cu bani la asta
jeanette40
Postat pe 24 Mai 2010 13:41
Ploua mai, dar nu da nimic femeilor. Auziti? NIMIC< NIMIC. Sa va mai puneti voi pofta-n cui. Eeeee.
Doara
Postat pe 24 Mai 2010 13:45
mai e si misogin pe deasupra ..TINE-O TOT ASA
jeanette40
Postat pe 24 Mai 2010 13:47
patron la 21 de ani...da, fie, am inteles!si daca tot ai bani ce te mai pui la cateva cosmetice in plus?!
ce-i mai urat decat unul care se lauda ca are bani, dar e zgarcit??
ia raspunde, mihaita!!!
magdabeauty
Postat pe 24 Mai 2010 14:05
stiu ce inseamna sa fi patron ..muncesc altii ptr tine dar ca sa le asiguri de lucru munceste patronul intai ,in ziua de azi e greu sa fi patron ,acu depinde in ce domeniu e patron
garbo9631
Postat pe 24 Mai 2010 14:12
E patron la compania care se ocupa cu taiatul frunzelor la ciini.

Si cum pestele de la cap se impute...compania lui in curind nu o sa mai aiba ciini de hranit.

Mihaita, esti pierdut. Da PIERDUT!!!!!!!
Ciresica
Postat pe 25 Mai 2010 05:11
Mihaitza, si daca femeia castiga de 10 ori cit barbatul si isi cumpara cosmetice de toti banii EI, ai vreo problema?
Sau daca ea isi angajeaza menajera - pentru ca ea castiga - iar tu iti faci treaba ta prin casa singur?

Vezi ca tiparele astea ca barbatu' sponsorizeaza jefuitoarea de nevasta sint depasite. Mai actualizeaza-ti informatiile din cind in cind.
quasaria
Postat pe 30 Mai 2010 18:16
oaliu Mihaita. daca taceai filfizon ...aaaa.. asta filozof ramaneai.
bluelight
Postat pe 30 Mai 2010 18:23
De la: mihai1302, la data 2010-05-23 10:33:07n primul rand invata sa te exprimi corect;) in al doilea rand intr-o familie exista o egalitate... aceea este ca amandoi muncesc, amandoi se ocupa de treburile familiare si casnioce, in al treilea randdaca stam sa ne gandim logic... cati bani cheltuie o femeie lunar si cat cheltuie un barbat... poi hai sa ne gandim... un barbat inafata de ceva de imbracat un parfum si un deodorant nu cheltuie... dar in schimb femeia??? muuuulte cosmetige...shopinguieli la greu... nu ma intelegeti gresit, nu toate sunt asa, dar marea majoritate sunt poate ceva mai mult decat am spus eu. deci in concluzie... intr-o familie DREPTURILE SI INDATORIRILE sunt EGALE....http://manu-mihai-claudiu.blogspot.com/ ....poate va ajuta sa va cunoasteti mai bine... valabil pt dragele noastre persoane feminine...


NORMAL ar fi ca inainte sa apara o FAMILIE, ea si el sau el si ea sau ea si ea sau el si el sa discute frumos si civilizat ce asteptari au de la viata de familie. nu mai bine discuta despre administrarea banilor intr-o familie inainte sa ii puna la comun ? el nu stia dinainte sa fie o familie ca ei ii place sa dea cu banul in stanga si dreapta pe diverse? barbatii si femeile au dezvoltat acest obicei al cosmeticelor si "shopinguielii" acum mai bine de 1000 ani cand se machiau in fata aceleiasi oglinzi, numai ca el intre timp a devenit mai comod, asa ca nu poti spune ca nu stiai ca unei femei ii place sa se machieze si sa isi ia tzoale sau briz-brizuri tot timpul. parerea mea e sa ai grija cum iti asterni inainte sa dormi, iar daca nu iti place cum e facut patul atunci ar trebui sa il schimbi. lucru valabil pentru ambele sexe.
dr__garbo164869
Postat pe 11 August 2010 02:05
De la: mihai1302, la data 2010-05-24 12:18:47nu vreau sa imi fac reclama la blog... numai ca vroiam sa va fac sa intelegeti ca voi femeile nu stiti mai nimik despre voi...:-j.... app... eu nu lucrez... pt ca am eu muncitorii mei daca intelegi ce vreau sa spun


hai ca mai facut sa rad ma!!! tu ti-ai vazut-o dimineata???
ameno
Postat pe 11 August 2010 14:03
ameno ...daca are burta, sigur n-o vede
tymbark
Postat pe 11 August 2010 14:11
De la: tymbark, la data 2010-08-11 14:11:08ameno ...daca are burta, sigur n-o vede


tym i-ai zis lui ameno ca ieri ai pus-o absenta?
tusi_Oli
Postat pe 11 August 2010 14:15
mai...sa semnez condica mai intru si eu pe aici, mai putin dar cu folos
cu siguranta si cu burta si fara burta nu si-o vede...e patron domnle'sa i-o vada angajatii daca-i la locul ei bine merci
ameno
Postat pe 11 August 2010 14:20
De la: mihai1302, la data 2010-05-23 10:33:07n primul rand invata sa te exprimi corect;) in al doilea rand intr-o familie exista o egalitate... aceea este ca amandoi muncesc, amandoi se ocupa de treburile familiare si casnioce, in al treilea randdaca stam sa ne gandim logic... cati bani cheltuie o femeie lunar si cat cheltuie un barbat... poi hai sa ne gandim... un barbat inafata de ceva de imbracat un parfum si un deodorant nu cheltuie... dar in schimb femeia??? muuuulte cosmetige...shopinguieli la greu... nu ma intelegeti gresit, nu toate sunt asa, dar marea majoritate sunt poate ceva mai mult decat am spus eu. deci in concluzie... intr-o familie DREPTURILE SI INDATORIRILE sunt EGALE....http://manu-mihai-claudiu.blogspot.com/ ....poate va ajuta sa va cunoasteti mai bine... valabil pt dragele noastre persoane feminine...


nu am priceput cui ii spui sa se exprime corect, da bag sama ca nici tu ni stii scrie bine, iar daca mai esti si patron dom'le nasol moment
eu in locul tau m-as gandi de doiua ori pana sa deschid gura
tusi_Oli
Postat pe 11 August 2010 14:24
ok....sa nu te puna sa nu semnezi ca o iei

este patron? inseamna ca ni si-o vede din cauza frunzei lui Udrea
tymbark
Postat pe 11 August 2010 14:24
eu nu stiu zau ce e mai grav faptul ca-i patron sau faptul ca fiind patron sunt sanse foarte mari sa aibe 4 perechi de oua nu stiu zau ...s-a incheat lumea de beliti din astia
am plecat, o zi faina!
ameno
Postat pe 11 August 2010 14:30
iote ca sa mai trezit unul cu fata la cearsaf de dimineata......


mai Mihaita de patisi bre,te-a mancat gajica de banuti si te-ai gandit sa iti versi naduful pe toate femeile pai sa iti fie rusine.


patron ai zici ca esti?poate in devenire sau numai virtual ca arici la buzunar tipa de ii auzim si aici
anaROBERT
Postat pe 12 August 2010 01:06
De la: mihai1302, la data 2010-05-23 10:33:07n primul rand invata sa te exprimi corect;) in al doilea rand intr-o familie exista o egalitate... aceea este ca amandoi muncesc, amandoi se ocupa de treburile familiare si casnioce, in al treilea randdaca stam sa ne gandim logic... cati bani cheltuie o femeie lunar si cat cheltuie un barbat... poi hai sa ne gandim... un barbat inafata de ceva de imbracat un parfum si un deodorant nu cheltuie... dar in schimb femeia??? muuuulte cosmetige...shopinguieli la greu... nu ma intelegeti gresit, nu toate sunt asa, dar marea majoritate sunt poate ceva mai mult decat am spus eu. deci in concluzie... intr-o familie DREPTURILE SI INDATORIRILE sunt EGALE....http://manu-mihai-claudiu.blogspot.com/ ....poate va ajuta sa va cunoasteti mai bine... valabil pt dragele noastre persoane feminine...


vai ce urat...uite na,eu am langa mn un barbat care cheltuie mult mai mult ca mine..fiindca exista pasiuni la care nu poti renunta nici ptr cel mai drag tie....nu mai spune ca femeile chletuie..poate ca au o pasiune ptr asta...insa si barbati sunt care cheltuiee si pe datorie...ma lasi...deci ...te contrazic!!!
issa
Postat pe 28 Septembrie 2010 23:51
De la: mihai1302, la data 2010-05-24 12:18:47nu vreau sa imi fac reclama la blog... numai ca vroiam sa va fac sa intelegeti ca voi femeile nu stiti mai nimik despre voi...:-j.... app... eu nu lucrez... pt ca am eu muncitorii mei daca intelegi ce vreau sa spun
MAAAI CE SA SPUN MAI,MAI EU AM NEVOIE DE UN PATRON CU BANI ca sa pot merge la cumparaturi si la plimbari ......si nu vreau sa dau nimic in schimb.Eeeeeeee draguta ti se pare ca nu stiu ce vreau?
garbo074997
Postat pe 29 Septembrie 2010 00:04
De la: mihai1302, la data 2010-05-24 12:18:47nu vreau sa imi fac reclama la blog... numai ca vroiam sa va fac sa intelegeti ca voi femeile nu stiti mai nimik despre voi...:-j.... app... eu nu lucrez... pt ca am eu muncitorii mei daca intelegi ce vreau sa spun

Din pacate...noi femeile...stim mai multe ca voi...inteleg insa ca nu suntem ......intelese.Voi barb aveti senzatia ca le stiti pe toate....
rapsody33
Postat pe 22 Octombrie 2010 04:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sanse credeti ca are relatia mea? 34 De la: fleurdelis 24 Mai 2010 20:26
solidaritate in familie 13 De la: sora_ilsi 24 Mai 2010 19:15
e greu sa ma hotarasc sa divortez 15 De la: casperphantom 28 Noiembrie 2010 14:27
buna? 19 De la: ioana_brbn 30 Martie 2015 22:27
Cum ar trebui sa-i educam pe copii nostrii in ziua de azi? Sa fie buni sau rai? 75 De la: ROSI_ES2005 1 Februarie 2017 00:02
Setari Cookie-uri