cum sa il aduc langa mine?

Te-ai gandit ca te poate minti?
Doara
Postat pe 10 Mai 2010 19:42
normal ca va tin la curent cu tot ce se intampla... o prietena de-a mea este indragostita de prietenul lui.. este cam in aceeasi situatie, numai ca ea nu i-a marturisit lui... am stabilit ca astazi sa nu vorbim cu ei, si mai pe seara sa dam mesaje eu baiatului ei si ea baiatului meu, sa intrebam una de alta.. cum ca nu stim nimic. sa vedem daca le pasa, si cum reactioneaza.. ei nu stiu ca noi 2 ne intelegem atat de bine... crezi ca e ok, blondo?
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 19:47
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-10 19:42:19Te-ai gandit ca te poate minti?



da.. m-am gandit si la asta.. insa " vara lui".. daca ar fi in realitate prietena lui, nu cred ca ar accepta ca el sa minta..

voi fetelor ati accepta ca baiatul cu care sunteti sa va prezinte unei alte fete drept vara lui?
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 19:49
probleme existentiale, nu gluma

si_totusi
Postat pe 10 Mai 2010 19:50
depinde de fiecare cum percepe..
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 20:02
m-ati uitat?
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 20:36
De la: godoblete, la data 2010-05-10 19:47:00normal ca va tin la curent cu tot ce se intampla... o prietena de-a mea este indragostita de prietenul lui.. este cam in aceeasi situatie, numai ca ea nu i-a marturisit lui... am stabilit ca astazi sa nu vorbim cu ei, si mai pe seara sa dam mesaje eu baiatului ei si ea baiatului meu, sa intrebam una de alta.. cum ca nu stim nimic. sa vedem daca le pasa, si cum reactioneaza.. ei nu stiu ca noi 2 ne intelegem atat de bine... crezi ca e ok, blondo?


da ii sh asta o idee...dar spui cat mai repede daca tot vrrei ceva de la el...nu mai lasa timpu sa treaca k sar putea sa iti para rau iti urez BAFTA
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 20:56
eo una nu as crede k ar avea dc sa minta...numai daca te'ar vedea disperat dupa el...dar iti zic sigur k el nu vrea o relatie momentan...iti va zice k inca nu a uitato pe fosta...sa imi zici daca nu ii asa
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 20:59
La 21 de ani, s-ar putea sa il intereseze tipe cu aceleasi "experiente" ca si el ...poate ca nu vrea sa se uite la fete mai mici de varsta decat el ci sa acumuleze cat mai multa "experienta" - intelegi la ce ma refer , si nu sa se indragosteasca
hot_coffee
Postat pe 10 Mai 2010 21:00
ar fi si asta o varianta... dar.. daca sa zicem ca tipa aia e de fapt prietena lui... eu cred ca ii zic vreo 2.. si voi lupta in continuare.. voi ce ziceti?
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 21:03
De la: hot_coffee, la data 2010-05-10 21:00:57La 21 de ani, s-ar putea sa il intereseze tipe cu aceleasi "experiente" ca si el ...poate ca nu vrea sa se uite la fete mai mici de varsta decat el ci sa acumuleze cat mai multa "experienta" - intelegi la ce ma refer , si nu sa se indragosteasca


eu una cred k baieti cauta fete mai mici...sa le poate prosti cum vor ei
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 21:03
ar fi penibil sa lupti in continuare...dar nu cred k ii gagica lui daca tie ti'o prezentato varsa...sh ce rost are sa te certi pt un baiat daca nu ii al tau?ce rezolvi?
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 21:06
"uitat-o", blondino. si "ca" in loc de "k". nu va cad degetele daca scrieti romaneste

godoblete, e prietena lui.
as avea si eu o nelamurire. cui ii zici vreo doua si pentru cine vei lupta?
ii zici ei? cu ce drept? ii zici lui? iarasi, cu ce drept?
in rest, lupta daca vrei sa te faci de bafta.



si_totusi
Postat pe 10 Mai 2010 21:10
De la: si_totusi, la data 2010-05-10 21:10:32"uitat-o", blondino. si "ca" in loc de "k". nu va cad degetele daca scrieti romaneste

godoblete, e prietena lui.
as avea si eu o nelamurire. cui ii zici vreo doua si pentru cine vei lupta?
ii zici ei? cu ce drept? ii zici lui? iarasi, cu ce drept?
in rest, lupta daca vrei sa te faci de bafta.





tineti guritza
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 21:14
blondino, ai grija ce scrii. mai ales, cum.
si_totusi
Postat pe 10 Mai 2010 21:16
tutsico...don't bother....pe unii nu-i mai educi nici cu lantul si biciul....batman! batman!
tutankhamon
Postat pe 10 Mai 2010 21:18
De la: si_totusi, la data 2010-05-10 21:16:53blondino, ai grija ce scrii. mai ales, cum.


tu esti cu treaba asta? nu te pune nimeni sa citesti postarile mele
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 21:20
ii spun lui.. pentru ca nu a avut curanjul sa-mi spuna sincer ca e prietena lui...

ea, saraca, nu are nici o vina.. mai ales ca ea e in bucuresti, el aici...
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 21:24
De la: godoblete, la data 2010-05-10 21:24:50ii spun lui.. pentru ca nu a avut curanjul sa-mi spuna sincer ca e prietena lui...

ea, saraca, nu are nici o vina.. mai ales ca ea e in bucuresti, el aici...


probabil ar fi mai bn sa nu ii zici nimic ,ca sh cum nu te-ar interesa...k atunci va vedea el..
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 21:27
tu postezi, blondino? tu arunci cuvinte.

esti tanara. modul in care te exprimi spune ceva despre neuronii ce-i detii. e usor sa o faci pe tzafnosul . la asta se pricepe oricine.

sunteti fete tinere. respectati-va si incercati sa dati dovada ca aveti o educatie. e buna si dragostea. e varsta cand baietii ocupa un loc important in hardul vostru . e normal dar, tot la fel de normal, e si faptul ca ei prefera fetele destepte . asa-s ei. nu le plac gasculitele. incercati sa fiti istete si evitati situatiile jenante.
si_totusi
Postat pe 10 Mai 2010 21:31
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 21:31
si_totusi... tu ce crezi ca ar trebui sa fac? cum sa actionez?
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 21:33
De la: si_totusi, la data 2010-05-10 21:31:31tu postezi, blondino? tu arunci cuvinte.

esti tanara. modul in care te exprimi spune ceva despre neuronii ce-i detii. e usor sa o faci pe tzafnosul . la asta se pricepe oricine.

sunteti fete tinere. respectati-va si incercati sa dati dovada ca aveti o educatie. e buna si dragostea. e varsta cand baietii ocupa un loc important in hardul vostru . e normal dar, tot la fel de normal, e si faptul ca ei prefera fetele destepte . asa-s ei. nu le plac gasculitele. incercati sa fiti istete si evitati situatiile jenante.


cred k asta ar trebui intai sa o spui la "cuibu de viespi" ...sh dupaia noua...mai gandestete odata
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 21:35
eu zic ca putina ironie nu strica. la mesajele lui - care mi se par un fel de luare in ras- i-as raspunde pe masura. asa, sa vada ca te-ai priceput si ca nu te poate "aburi".

oricarui om ii plac provocarile. schimba putin foaia si incearca sa te distantezi. vezi ce se intampla. lasa-l si pe el sa "lupte".

si_totusi
Postat pe 10 Mai 2010 21:42
am inceput sa fac asta de aseara.. l-am cam lasat in aer la cateva intrebari... cu rasp cu 2 taisuri... sa simta si el... si s-a bagat in seama putin mai mult decat de obicei...

crezi ca e ok faza pe care vreau sa o fac cu prietena mea?
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 21:46
zic ca nu e bine. daca e baiat destept se prinde si iti bate obrazul.
si_totusi
Postat pe 10 Mai 2010 22:01
si totusi.. si eu am de ce sa-i bat obrazul...
godoblete
Postat pe 10 Mai 2010 22:04
of ce is sh cu baieti astea
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 22:13
nu e asa. ce incerci tu, e ceva fortat. ti-a facut el vreo promisiune? a spus el ca te iubeste? a sustinut el ca vrea sa fie cu tine?

ce sa-i spui? ca ti-a dat parul dupa ureche si tu ai crezut alte cele? iti rade in fata.

cred ca tipul se joaca cu tine. putina indiferenta nu strica.

reciteste ce a scris dorulet. ti-a spus bine. nu vreau sa repet
si_totusi
Postat pe 10 Mai 2010 22:13
De la: si_totusi, la data 2010-05-10 22:13:37nu e asa. ce incerci tu, e ceva fortat. ti-a facut el vreo promisiune? a spus el ca te iubeste? a sustinut el ca vrea sa fie cu tine?

ce sa-i spui? ca ti-a dat parul dupa ureche si tu ai crezut alte cele? iti rade in fata.

cred ca tipul se joaca cu tine. putina indiferenta nu strica.

reciteste ce a scris dorulet. ti-a spus bine. nu vreau sa repet


daca is gesturi tandre trebuie neaparat sa isi bata joc?
blondina_X
Postat pe 10 Mai 2010 22:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia de prietenie! 17 De la: tutankhamon 6 Iulie 2009 22:55
indemnizatie profesor suplinitor 3 De la: comanmonica77 22 August 2010 22:25
CUM SA LUPT CU DRAGOSTEA LOR? 131 De la: cineva1 21 Iulie 2011 09:14
flirtul la femei 94 De la: Thor_again 14 Martie 2011 16:41
comportament uman 6 De la: cricat 11 Aprilie 2011 23:37
Setari Cookie-uri