Ati simtit?

Multi dintre voi sunteti deja casatoriti, dar cred ca in fond nu conteaza daca esti casatorit sau nu, poti simti indiferent de care este statutul tau. Stiti ca se spune ca atunci cand iti intalnesti persoana care iti este data tie simti, ca este data pentru tine .. Intrebarea mea e ati simtit asta? si ce sa intamplat pana la urma? a fost sau n-a fost buna alegerea facuta?
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 08:34
Eu am simtit. Simt asta in fiecare zi. Si sunt fericita. Au trecut anii si inca multumesc cerului pentru ca-l am in viata mea. Cred ca a fost cea mai buna alegere pe care am facut-o. Am trecut prin multe clipe grele, dar si prin multe momente minunate. Dragostea noastra a ramas la fel si va ramane la fel pana la capatul zilelor.
Lidiaolteanu
Postat pe 22 Aprilie 2010 08:46
F frumos... ai simtit vreodata ca vrei sa renunti intrun mom greu?
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:23
bla, bla, bla...
Tylly
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:26
De la: Celleste_, la data 2010-04-22 09:26:17bla, bla, bla...

stii am tot citit diverse subiecte prin forumul asta..si totusi imi este greu sau nu vr sa inteleg de ce fac oamenii rautati gratuite sau de ce comenteaza la un subiect cand de fapt nu au nimic de spus despre subiectul respectiv, poate imi poti raspunde tu? crezi ca pot scoate de la tine mai mult de un bla bla bla?
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:33
Nu-i o rautate. E prima reactie pe care o am atunci cand vad cum se deschid topice cu subiecte dezbatute si redezbatute...
Plictiseala...
Daca te chinuiai putin sa rasfoiesti paginile acestui forum, ai fi gasit n topice in care s-a discutat tema propusa de tine, chiar daca nu sub exact acelasi titlu.
Daca vrei sa deschizi neaparat un topic casa te faci remarcata, incearca cel putin sa fii originala.
Tylly
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:41
onutza,ar mai fi ceva...vino la o ciorba si sa vezi cum apare si sufletul pereche daca nu mai esti asa incrancenata
elodia
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:45
De la: Celleste_, la data 2010-04-22 09:41:21Nu-i o rautate. E prima reactie pe care o am atunci cand vad cum se deschid topice cu subiecte dezbatute si redezbatute...
Plictiseala...
Daca te chinuiai putin sa rasfoiesti paginile acestui forum, ai fi gasit n topice in care s-a discutat tema propusa de tine, chiar daca nu sub exact acelasi titlu.
Daca vrei sa deschizi neaparat un topic casa te faci remarcata, incearca cel putin sa fii originala.


Hmmm ma bucur ca am putut scoate mai mult de la tine... sa ma fac remarcata..hmmm nu m-am gandit, sa inteleg ca tu consideri ca oricine deschide un subiect aici vrea sa fie remarcat? Ceva de remarcat este sa faci ceva cu adevarat maret nu sa stai "s-o arzi" in niste discutii banale pe un forum.. nu mi se pare nimic de remarcat in treaba asta... iar daca am deschis sub asta este doar pt imi ocupa mintea acum si vroiam sa mai aud parerea altora... doar atat...
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:55
De la: elodia, la data 2010-04-22 09:45:42onutza,ar mai fi ceva...vino la o ciorba si sa vezi cum apare si sufletul pereche daca nu mai esti asa incrancenata


ms de invitatie elodia, nu-s incrancenata deloc, si daca spui ca faci ciorbitza buna si fierbinte la pranz sunt la "dumneata" la datorie ca si asa sunt racita cobza si mi-ar prinde bine o portie fierbinte.
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:58
cu alte cuvinte ai chef "s-o arzi" si tu in niste discutii banale, este?
poti intra pe orice topic si poti discuta cu ceilalti useri, daca tot vrei sa-ti ocupi mintea, nu-i nevoie sa mai deschizi un topic cu o tema deja dezbatuta.

Tylly
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:06
gata,copii,
elodia
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:08
da..normal ca am simtit...dar nu m-am maritat cu el

si bine am facut,pt ca altfel totul iesea anapoda
la cate despartiri sunt in ziua de azi,cred ca nici sufletul pereche nu ti-l mai intelegi
LILO
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:13
De la: Celleste_, la data 2010-04-22 10:06:21cu alte cuvinte ai chef "s-o arzi" si tu in niste discutii banale, este?
poti intra pe orice topic si poti discuta cu ceilalti useri, daca tot vrei sa-ti ocupi mintea, nu-i nevoie sa mai deschizi un topic cu o tema deja dezbatuta.



am impresia ca esti atat de suparata pe topicul deschis de mine sau pe mine mai exact incat nici nu esti atenta la ce ti-am scris.. dar stii ce? iti multumesc ca mi-ai lasat parerea ta aici, desi imi pare rau ca nu ne-ai impartasit experienta ta in ceea ce priveste subiectul... oricum have a nice day!(dar daca te razgandesti(desi fie vb intre noi nu cred) si vr sa imi povestesti daca ai simtit vreodata pe cineva ca fiind pers "aia" sunt nerabdatoare sa citesc)
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:14
De la: LILO, la data 2010-04-22 10:13:48da..normal ca am simtit...dar nu m-am maritat cu el

si bine am facut,pt ca altfel totul iese anapoda
la cate despertiri sunt in ziua de azi,cred ca nici sufletul pereche nu ti-l mai intelegi


posibil sa ai si tu drepatate...
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:15
De la: elodia, la data 2010-04-22 10:08:54gata,copii,


incerc..incerc
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:16
celleste ce spui mergem la elodia la o ciorbica sa dezbatem nemultumirea? elodia ce spui mai ai o portie in plus?
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:18
onutza...nu te chinui sa dai explicatii...nu merita!cine vrea sa vb k tine vb ...cine nu sa schimbe subiectul...sint discutii pe forum la care nu poti participa caci ..veteranele...nu-ti dau voie...prieteniile sint legate, nu au nevoie de altii...
pacat sint oameni care merita ascultati! pacat!!!!
gabrielistiza
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:26
gabrielistiza,cu permisiunea ta,voi face un comentariu la ceea ce ai postat
eu nu stiu,de exemplu,cum ma percepi tu...ca pe o veterana sau ca pe cineva care posteaza,pur si simplu
cat despre prieteniile legate,in virtual poti descoperi persoane cu care poti comunica,e vorba de afinitati,dar nu cred ca exista cercuri exclusiviste
cred ca exista o conditie esentiala-bunul simt,care e necesar pentru convietuirea pe insula garbo unde nu exista bastinasi ci doar turisti
elodia
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:59
ma fetelor eu am parerea impartita intrun fel sunt d'acord cu tine gabi..poate ai pe de o parte dreptate in ceea ce afirmi dar pe de alta parte imi vine sa sp si ca poate mai depinde si de tine sa te integrezi intrun grup... peste tot sunt oameni asemeni tie si oameni cu, care nu au absolut nimic in comun ba chiar din contra iar aici ii dau dreptate elodiei in ceea ce priveste afinitatea..
onutza_1989
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:14
Celleste, nu mai fii rea... Fata vrea sa-i raspundem ei.
Nu, nu am simtit niciodata ca vreau sa renunt. La inceput am avut si momente grele, e adevarat. M-am intrebat uneori cum ar fi daca... Dar intrebarea durea mult prea tare si o stergeam din minte imediat. Bine, pot sa spun ca el nu a renuntat niciodata. Indiferent ce-am facut, ca ne-am certat, ca ne-am suparat, totdeauna a luat-o de la capat cu forte proaspete. Langa el ma simt implinita. Nu-mi lipseste nimic din ce-si poate dori o femeie intr-o relatie. Absolut nimic.
Lidiaolteanu
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:23
bla bla bla...
roby_cado
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:34
sti dc i se pare banal subiectul tau lu cell k ea saracutza in fiecare zi se indragosteste de cineva dar nu o vrea nima....
blondina_X
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:39
Blondino, nu-ti mai forta neuronul ca o sa cedeze. Stai cumintica ca-i mai bine.
Doara
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:48
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-22 15:48:04Blondino, nu-ti mai forta neuronul ca o sa cedeze. Stai cumintica ca-i mai bine.


auzi u esti avocatu aparari?ia nu te mai baga u...k cell asa merita k nu are bunu simt la ea nu se uita
blondina_X
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:50
dragutza, nu-i mai purta tu de grija lui cell, ca se descurca ea
si daca te legi de ea, ti-o iei, auzi?

ah, si mai era ceva, cand o sa iti faci un gagic, sa nu-i scri biletele
s-ar putea sa nu te mai caute a 2-a zi si sa nu sti de ce
zambila
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:51
Vai draga ce ne-ai pus la punct. mi-e rusine deja.
Doara
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:52
De la: zambila, la data 2010-04-22 15:51:52dragutza, nu-i mai purta tu de grija lui cell, ca se descurca ea
si daca te legi de ea, ti-o iei, auzi?

ah, si mai era ceva, cand o sa iti faci un gagic, sa nu-i scri biletele
s-ar putea sa nu te mai caute a 2-a zi si sa nu sti de ce


stai linistita k am gagiu...nu ii treaba ta cum scriu fieti grija de viata ta
blondina_X
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:55
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-22 15:52:40Vai draga ce ne-ai pus la punct. mi-e rusine deja.

Sza-ma k iti spun dar u nu ai bunele maniere...sincer imi pare rau pt tine cred k ai crescut in jungla...
blondina_X
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:56
Iar bati din picior? Hai ca mai vorbesc cu tine dupa ce mai cresti si la minte. Ca fundul l-am vazut ca-i mare.
Doara
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:57
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-22 15:57:12Iar bati din picior? Hai ca mai vorbesc cu tine dupa ce mai cresti si la minte. Ca fundul l-am vazut ca-i mare. [/quot

auzi daca te impusc in cap nu iti nimeresc creieru
blondina_X
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenii adecvate sau neadecvate! 23 De la: quasaria 14 Noiembrie 2009 10:17
buna 11 De la: dor72_ 7 Februarie 2012 16:13
Prietenie cu ghilimele. 56 De la: Ioana007 5 Noiembrie 2009 06:40
....e vina mea? 18 De la: quasaria 19 Decembrie 2009 19:45
prieyenye 44 De la: elodia 18 Decembrie 2009 14:17
Setari Cookie-uri