puterea gandului

Spera mami.....foloseste ,, puterea gandului" .....
nuti_vio
Postat pe 2 Iulie 2010 10:50
nu, nu va-nvat! Reusita sta-n secret!
moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 10:51
o luai razna??

Ia sa ma gandesc, ca aici e locul de meditatie
anakin
Postat pe 2 Iulie 2010 10:52
gresit! aici nici macar nu e "un loc"!
moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 10:54
bine, mai, tu stii mai bine..
anakin
Postat pe 2 Iulie 2010 11:01
nuti_vio
Postat pe 2 Iulie 2010 11:07
De la: moniq_, la data 2010-07-02 09:59:35Auzi, Tym, dincolo de gluma, am intanit si cazul asta: un barbat frumos si destept si cu bani; care suna de ani de zile la firma unde lucram (ca partener de afaceri), aproape zilnic, numai pentru a-mi auzi vocea(mi-a spus asta muult mai tarziu); tot asa, pana cand a devenit destul ede important incat sa ne si vedem mai des.
Ma rog, finalul a fost cam asa:
zise el "eu nu pot avea o relatie cu tine; mi-e frica, mai, tu esti pisica neagra, simt eu!"
asta o intelegi?!
Nu iti imagina insa ca se opreste aici: l-am gasit noaptea in fata blocului meu, ma suna la 3 dimineata sa cobor 5 minute sa ma vada....
uite vezi, astea sunt lucrurile care debusoleaza o femeie!
Noi va vrem pe voi, voi ne vreti pe noi: cum dracu' de se-ajunge aproape totdeauna la un conflict?!

este destul de clar...ai devenit o obsesie pt el si de aici si temerile pe care ti le impartasea!
daca ai avut o relatie relativ scurta cu el ( asa reiese din ce spui tu), cum de nu la-i studiat in asa fel incat sa-ti dai seama ca tipul nu prea este sigur pe ce lume traieste? ca " aluneca" pe langa realitate si normalitate?
nu cred ca esti debusolata, mai degraba reticenta si mai retinuta
cand nu esti pe aceeasi lungime de unda, ajungi si la conflict chiar daca nu ne dorim asa ceva; ......acum avem ceva in comun?
tymbark
Postat pe 2 Iulie 2010 14:26
mai, eu tot nu "simt" !!!...

moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 14:34
si nu devia niciunde, era o persoana extrem de rationala;
relatia a fost de durata si dureros de complicata; eu am incercat sa iti explic cum "jonglati" voi cu sufletul unei femei. si atat. in cele din urma, am renuntat amandoi, pentru ca era o relatie care "devora" spiritul si trupul...
moniq_
Postat pe 2 Iulie 2010 14:40
De la: moniq_, la data 2010-07-02 14:40:10 si nu devia niciunde, era o persoana extrem de rationala;
relatia a fost de durata si dureros de complicata; eu am incercat sa iti explic cum "jonglati" voi cu sufletul unei femei. si atat. in cele din urma, am renuntat amandoi, pentru ca era o relatie care "devora" spiritul si trupul...

daca din descrierea ta, mai sus, reiese ca tipul era sau este rational, inseamna ca m-am tampit eu sau asa vezi tu un om normal
asa ai descris, asa am inteles!
tymbark
Postat pe 2 Iulie 2010 14:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ladies care este cel mai impresionant compliment pe care l-ati primit vreodata de la un barbat? 156 De la: charmelen 6 Septembrie 2013 19:33
ce credeti despre prieteniile facute pe net,,,,sunt bune sau poate face rau,,, 66 De la: garbo098250 23 Septembrie 2014 10:49
ce ma fac? 14 De la: garbo015979 21 Ianuarie 2010 18:36
Am si eu o intrebre 24 De la: pantera_neagra 10 Septembrie 2009 05:40
oare cit de destepti sint barbatii? 63 De la: ratuscaceaurata 16 Noiembrie 2011 22:51
Setari Cookie-uri