puterea gandului

voi vedeti/va de glumele voastre...in afara forumului!
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 00:37
astea doua-s virusii forumului.
mcrinelam
Postat pe 19 Martie 2010 00:37
da voi ce dracului s/teti????
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 00:39
la inteligenta de care te bucuri, ce crezi ca putem fi?
mcrinelam
Postat pe 19 Martie 2010 00:40
io nu stiu de ce va credeti voi peste altii??...der va permiteti sa ii luati la misto???
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 00:40
da nu se vb de inteligenta aici,...ci de bun simt...care va cam lipseste!!...de abordare...care seamana cu a unor golani!!
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 00:41
nu luam la mishto pe nimeni. asta e cruda realitate.
mcrinelam
Postat pe 19 Martie 2010 00:42
De la: mcrinelam, la data 2010-03-19 00:40:14la inteligenta de care te bucuri, ce crezi ca putem fi?
Sunteti cumva paraziti?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Martie 2010 00:42
De la: andreea_n_c, la data 2010-03-19 00:41:55da nu se vb de inteligenta aici,...ci de bun simt...care va cam lipseste!!...de abordare...care seamana cu a unor golani!!
Pai sunt niste golani,,care terorizeaza femeile psihic pt ca nu fac ceea ce zic ei.....Sa faca ce vor ei...Sa profite ei,,,,sunt niste gunaoie
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Martie 2010 00:44
faceti-va un bine si consultati un psiholog.
daca nu pentru voi, macar pentru cei de langa voi care sunt obligati sa va suporte.

Tylly
Postat pe 19 Martie 2010 00:46
io nu stiu ce/s unii si nici nu ma intereseaza sa aflu...dar nu/mi place stilul lor de a scrie pe forum!!
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 00:46
fato, te-ai bagat singura in seama. eu aveam treaba cu irinuca, sau erai cu capsa pusa si trebuia sa refulezi prin forum cumva? iti faci nervi cu ,,mana" ta.
HAI PA! si sa ai o zi buna.
mcrinelam
Postat pe 19 Martie 2010 00:46
nu stiu da...daca in viatza reala mi/ar vorbi mie cineva asha...intr/o zi l/as pocni!!!
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 00:47
De la: mcrinelam, la data 2010-03-19 00:46:26fato, te-ai bagat singura in seama. eu aveam treaba cu irinuca, sau erai cu capsa pusa si trebuia sa refulezi prin forum cumva? iti faci nervi cu ,,mana" ta.
HAI PA! si sa ai o zi buna.

....care fato???...da de cand te tragi de sireturi cu mine????...si ce treaba ma rog aveai cu irinuca?
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 00:48
sesisez ironia fina...din exprimare ...si nu tre sa o las sa ajunga grosolana...--ironia!!
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 00:49
andreea... incearca sa citesti ce scrie irinuca, dialogheaza cu ea...fara sa te enervezi. poti? are aceleasi idei fixe, aceeasi nebuloza in cap.
mcrinelam
Postat pe 19 Martie 2010 00:51
andreea, nu e prima data cand irinuca jigneste in mod gratuit useri. probabil esti destul de noua pe aici. fata are in mod clar o problema, ii cunoastem toti ineptiile si nu isi mai bate multa lume capul cu ea. ciresica a luat-o in serios si i s-a adresat politicos si destul de delicat, dar cu luptatoarea noastra nu se poate purta nici o conversatie civilizata. sau poate ciresica a pus degetul pe rana... sau sare pe coada...
p.s. irinuco, daca vrei sa ma jignesti, iti declar din start ca nu sunt barbat... parol!
garbo010448
Postat pe 19 Martie 2010 00:51
De la: mcrinelam, la data 2010-03-19 00:51:17andreea... incearca sa citesti ce scrie irinuca, dialogheaza cu ea...fara sa te enervezi. poti? are aceleasi idei fixe, aceeasi nebuloza in cap.
Pai ideile mele care le am in cap..Ma privesc pe mine,,,,nu privesc pe nimeni....Eu gandesc asa cum consider eu ca este bine pt mine.....tu veza-ti de ideile tale
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Martie 2010 00:55
gandesti asa cum vrei tu irinuco si cum te tin creierii, dar nu jigni oameni care nu merita, cum ai facut cu ciresica.
mcrinelam
Postat pe 19 Martie 2010 00:58
e adevarat ca...un anumit fel de exprimare folosind anumiti termeni...sau ma rog ...hai sa zicem un anumit tip de discurs...ajunge la un moment dat deranjant...mai ales daca se repeta ...in contexte in care sa zicem ca nu prea se potriveste....da...ma rog...eu cred ca...teoretic fiecare e liber sa vorbeasca despre ce vrea si cum vrea...
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 01:00
ce m/a deranjat pe mine e ca...mi se pare ca si eu sunt tratata la fel...crezandu/se ca as putea fi...user/ul respectiv....si pe mine ma cam deranjeaza...un anumit stil de abordare...mai ales daca eu nu sunt in stare sa il...intorc cum se zice....adica mi se pare ca pe forum...nu prea merg glumele...mai ales de un anumit tip...nu stiu poate in private...asta ar fi altceva!!
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 01:02
De la: mcrinelam, la data 2010-03-19 00:58:50gandesti asa cum vrei tu irinuco si cum te tin creierii, dar nu jigni oameni care nu merita, cum ai facut cu ciresica.
Eu nu jignesc pe nimeni,care nu merita... Daca voi nu sunteti sa vorbiti frumos si sa dati un sfat bun..Atunci macar taceti din gura...Si nu va mai bagati in seama..Eu sunt omul,,ori ma ajuti,,,ori iti tii gura si iti vezi de treaba ta....Daca voi ma consideati slaba pt ca eu am bun simt...Este problema voastra...Voi ma considerati slaba pt faptul ca sunt femeie..Si de asta terorizati femeile psihic ca sa faca ce ziceti voi,,ca sa profitati voi...Oricum sunteti niste nemernici
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Martie 2010 01:03
andreea, te rog citeste cum a jignit-o irinuca pe ciresica fara absolut nici un motiv. d-aia i-am vorbit asa... exact cum merita. astea nu mai sunt idei personale care sunt exprimate liber.... e ticneala curata.
mcrinelam
Postat pe 19 Martie 2010 01:03
ca mi se pare ca si ea e jignita...asha ca aici ar fi o reciproca!!
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 01:04
irinuco..... du-te-n puii mei.... esti tamba.
mcrinelam
Postat pe 19 Martie 2010 01:05
nu stiu..dar ciresica apare cu a 3 a postare...si daca e sa ne luam strict dupa postari...referitor la topicul asta...apare ca fiind prima care jigneste...adica...privit din exterior...de catre cineva care sa zicem ca nu ar sti stilul userilor...i s/ar parea cu siguranta...absolut paranoic...cine ce scrie si ce primeste drept raspuns!
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 01:08
ti-am spus... mai citeste... iti mai dau si alte indicii, omulsincer, buna01, etc...sunt aceeasi persoana. dar ai sa te prinzi singura, e inconfundabila. deci, nu te teme ca te-am putea confunda cu ea.
garbo010448
Postat pe 19 Martie 2010 01:12
mda dara..si in lumea asta virtuala sa zicem..e ca in viatza...esti confundat cand e vorba de dat in cap...la o adica...dar nu si cand ar fi vorba sa castigi vreun milion de euro....adica nu stiu cum se traduce asta in legile lui MURPHY...da e asha...si sa traiesti nu stiu cate vieti...nimeni nu te/ar confunda asha fel incat...sa castigi...ceva orice(nu un lucru marunt in orice caz)...dar ai putea fi confundat...de unde sa rezulte patzanii negative(la stilul ca nici alea nu/s un lucru marunt)
andreea_n_c
Postat pe 19 Martie 2010 01:16
De la: garbo010448, la data 2010-03-19 01:12:24ti-am spus... mai citeste... iti mai dau si alte indicii, omulsincer, buna01, etc...sunt aceeasi persoana. dar ai sa te prinzi singura, e inconfundabila. deci, nu te teme ca te-am putea confunda cu ea.
Pai voi sunteti acei care nu stiti sa respectati un om....Mie imi place sa fiu respectata nu sa incerce sa se profite de pe urma mea....De bunatatea mea...Ca voi romaniii,cand vedeti un om bun,,sariti toti gramada pe el...Daca nu aveti nimic de profitat va bateti joc.....Eu respect pe cine ma respecta...Nu respect,pe cine nu ma respecta pt ca eu am demnitate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Martie 2010 01:20
Eu merit sa mi se zica sarut mana...La cate ati invatat de la mine.....Si sa ma respectati...Daca nu sunt respectata de aia nici eu nu respect.... va tratez exact cum ma tratati voi pe mine...Pt ca eu nu sunt fraiaera nimanui ...Nu sunt batjocura nimanui
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Martie 2010 01:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poate sa-mi spuna cineva din experienta cum se poate aborda cu succes barbatul macho? 77 De la: Sassette 14 August 2016 15:11
vreau sa ma impac cu fostul meu prieten .help me 8 De la: garbo26121996 23 Martie 2012 18:09
BARBATI INTRETINUTI DIN DRAGOSTE 262 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:51
o mica parere 9 De la: ana02 23 Septembrie 2009 21:05
Help, ceva idei 33 De la: AdrianaR 18 Februarie 2010 10:49
Setari Cookie-uri