ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

"tacerea nu-i de aur"

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

te risti
  citeaza   raspunde

De la: Dor_marunt, la data 2010-02-26 20:23:50Dar si daca deschizi gura cand nu trebuie...
Pai un om deschide gura atunci cand vrea e..Nu atunci cand vor altii...Acela chiar ar fii fraier,sa deschida gura numai atunci cand vor altii
  citeaza   raspunde

De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-02-26 20:47:15
De la: Dor_marunt, la data 2010-02-26 20:23:50Dar si daca deschizi gura cand nu trebuie...
Pai un om deschide gura atunci cand vrea el..Nu atunci cand vor altii...Acela chiar ar fii fraier,sa deschida gura numai atunci cand vor altii
  citeaza   raspunde

Pai un om deschide gura atunci cand vrea el..Nu atunci cand vor altii...Acela chiar ar fii fraier,sa deschida gura numai atunci cand vor altii
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

ba-i de aur
  citeaza   raspunde

io iar vin si zic...ba-i de aur domnulee...
  citeaza   raspunde

categoric - e de aur!
  citeaza   raspunde

aur....unde mai?????unnnnde?????
  citeaza   raspunde

nazi, tacerea e de aur - da' nu la propriu
  citeaza   raspunde

draga panterutzo....nu i asa....dupa mine....daca am dreptate nu tac@!numa sa fie liniste.....asa ca nu i....dup mini.....sory!!!!
  citeaza   raspunde

cum vrei tu nazi!

pentru mine este
  citeaza   raspunde

nazi, nu te enerveaza cand tu ai chef de cearta, iar celalalt e de un calm incredibil?
  citeaza   raspunde

tocmai asta e ideea, la unii, zambiluta
  citeaza   raspunde

cam da mai zambilutzo....sintem tot in contratimp!!!!ula el....io receptionez mai greu cu urechea.....ii trece lui...incep io....si ui asiiia.....
  citeaza   raspunde

mda....cunosc

o zi faina!
  citeaza   raspunde

si tie...zambilici...
  citeaza   raspunde

tacerea, o auziti?

e ca un clopotel de aur cu zanganit pretios.
  citeaza   raspunde

neatza fetele!...
TACEREA????...DE AUR???...
cand am dreptate ...poate fi de platina ...eu mor cu ei de gat si ....tot nu tac...asa ca ...scuze...nu cunosc metalul tacerii!!!
{doar m am certat cu sefa ieri }...
  citeaza   raspunde

eeeeeeeeeeeeee de auuur!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: