Ce sa faci cu un barbat care te vrea numai cand are el chef....

"Cea mai importanta experientza a libertatii este sa ai lucrul cel mai important din lume fara a-l poseda(..), iar cele mai importante experientze sunt cele care te duc la extrem.Ne cunoastem numai cand ne aflam in fata propriilor noastre limite"...Am citit asta zilele trecute intr-o carte si mi-a dat de gandit...oare merita sa ne risipim viata pentru persoanele care nu sunt acolo pentru noi?merita sa iubesti nebunesti dak nu esti iubit in aceeasi masura??Experientele care te duc la extrem mi-au dat de gandit asupra prioritatilor vietii....acum stau si plang ca proasta pt un barbat cu care am o relatie de 5 ani dar care nu stiu dak merita...zilele trecute vorbeam cu el si ne impartaseam diverse sentimente, intamplari...iar el a ainceput sa-mi povesteasca( intr-un moment de sinceritate) cate amante are...si ce simte pt ele.. ...iar ieri m-a rugat foarte frumos( cu emoticonurile de rigoare si pupaceli & co. )printr-un sms sa nu ii mai dau sms momentan ca ma cauta el...
Spuneti si voi daca astfel de oameni merita ceva....
garboALEX88
Postat pe 22 Februarie 2010 07:28
Ce fel de relatie ai tu cu el de 5 ani?????????
Lady_Di
Postat pe 22 Februarie 2010 09:30
ce sa faci cu el? il dai dracu
garbocatalyna
Postat pe 22 Februarie 2010 09:35

scurt si la obiect
pik_nik
Postat pe 22 Februarie 2010 09:37
mai alex, nimic nu sti!
trebuia sa-i povestesti si tu, in momentul ala de sinceritate, despre tipul din club, atunci cand el n-a avut chef sa mearga cu tine, sau de fostul iubit, pe care tocmai l-ai revazut
zambila
Postat pe 22 Februarie 2010 09:43
Si cand te mai cauta - spune-i ca momentan nu esti disponibila dar sa stea linistit ca-l cauti tu cand o sa ai chef - NICIODATA!!1
Lady_Di
Postat pe 22 Februarie 2010 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concert de muzica indiana 1 De la: garbo000001 26 Februarie 2009 20:54
azi a murit actrita Elizabeth Taylor 1 De la: vuvuzela 23 Martie 2011 18:07
INVITATIE la o Suuuper Petercere KANGOO JUMPS !!! 1 De la: aerobicclass 2 Octombrie 2009 18:28
antichitati si bijuterii vintage 1 De la: www_artantik_ro 31 Octombrie 2011 23:33
Curs Qigong cu Maestrul Cezar Culda 13–17 Nov 2017 Timisoara 1 De la: 7 Noiembrie 2017 00:07
Setari Cookie-uri