simt ca nu mai pot

am 33 ani sunt casatorita de 16 ani . am o fata de 14 ani.nu mai suport nimic din partea sotului,nici macar atingerile.am cunoscut un barbat de un an si ceva, pe care am ajuns sa l iubesc foarte mult,,as face orice pt el,,cu mentiunea ca si el e insurat de 10 ani dar spre deosebire de mine nu are copil . e cu un an mai mare decat mine.ne iubim unul pe calalat ,,,ne dorim ,,ne simtim minunat,,,eu imi doresc sa ma despart de sotul meu dar mi e frica. am fata destul de mare na iubeste pe amandoi si nu stiu cu ar reactiona si cum si n ce fel sa i spun . al meu sot nu stie ca eu imi doresc sa diviortez.acum 3 ani am avut o depresie destul de puternica ,si n momentul de afata iau tratament,sunt dependenta de el.nu mai supor sa stau asa .simt ca nu mai pot,ma simt obosita. imi poate da cineva un sfat? . confused0067:
ancutza_76
Postat pe 19 Ianuarie 2010 15:58
andronache, te plictisesti, mami?...
zambil
Postat pe 19 Ianuarie 2010 15:59
acu' vin copiii si spun ca e irinuca,ca pune virgula in loc de puncte...
iasomia
Postat pe 19 Ianuarie 2010 16:02
iasomico, hai ca din trei vorbe rezolvaram misteru', fata... he,he,he...
zambil
Postat pe 19 Ianuarie 2010 16:03

iote la ei cum au depistat-o!
ready_vivus
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:20
De la: ancutza_76, la data 2010-01-19 15:58:02am 33 ani sunt casatorita de 16 ani . am o fata de 14 ani.nu mai suport nimic din partea sotului,nici macar atingerile.am cunoscut un barbat de un an si ceva, pe care am ajuns sa l iubesc foarte mult,,as face orice pt el,,cu mentiunea ca si el e insurat de 10 ani dar spre deosebire de mine nu are copil . e cu un an mai mare decat mine.ne iubim unul pe calalat ,,,ne dorim ,,ne simtim minunat,,,eu imi doresc sa ma despart de sotul meu dar mi e frica. am fata destul de mare na iubeste pe amandoi si nu stiu cu ar reactiona si cum si n ce fel sa i spun . al meu sot nu stie ca eu imi doresc sa diviortez.acum 3 ani am avut o depresie destul de puternica ,si n momentul de afata iau tratament,sunt dependenta de el.nu mai supor sa stau asa .simt ca nu mai pot,ma simt obosita. imi poate da cineva un sfat? . confused0067:
Pai normal ca nu poti sa suporti atingerile altui barbat..Daca te gandesti la alt barbat...Nu este corect ceea ce faci...Si daca nu te trezezesti o sa regreti mai tarziu....O sa iti pierzi familia sotul,,poate si copilul pt ca poate nu o sa ti-o ierte niciodata...Indeparteaza de barbatul insurat si concetreaza-te spre sotul tau..Si cucereste-l pana nu este prea tarziu...Roaga-te si tu la Dumnezeu sa iti dea putere si intelepciune sa faci alegerea corecta...Si indeparteaza-te de barbatul insurat...
omulsincer
Postat pe 19 Ianuarie 2010 20:20
De la: ancutza_76, la data 2010-01-19 15:58:02am 33 ani sunt casatorita de 16 ani . am o fata de 14 ani.nu mai suport nimic din partea sotului,nici macar atingerile.am cunoscut un barbat de un an si ceva, pe care am ajuns sa l iubesc foarte mult,,as face orice pt el,,cu mentiunea ca si el e insurat de 10 ani dar spre deosebire de mine nu are copil . e cu un an mai mare decat mine.ne iubim unul pe calalat ,,,ne dorim ,,ne simtim minunat,,,eu imi doresc sa ma despart de sotul meu dar mi e frica. am fata destul de mare na iubeste pe amandoi si nu stiu cu ar reactiona si cum si n ce fel sa i spun . al meu sot nu stie ca eu imi doresc sa diviortez.acum 3 ani am avut o depresie destul de puternica ,si n momentul de afata iau tratament,sunt dependenta de el.nu mai supor sa stau asa .simt ca nu mai pot,ma simt obosita. imi poate da cineva un sfat? . confused0067:
Pai normal ca nu poti sa suporti atingerile altui barbat..Daca te gandesti la alt barbat...Nu este corect ceea ce faci...Si daca nu te trezezesti o sa regreti mai tarziu....O sa iti pierzi familia sotul,,poate si copilul pt ca poate nu o sa ti-o ierte niciodata...Indeparteaza de barbatul insurat si concetreaza-te spre sotul tau..Si cucereste-l pana nu este prea tarziu...Roaga-te si tu la Dumnezeu sa iti dea putere si intelepciune sa faci alegerea corecta...Si indeparteaza-te de barbatul insurat...
omulsincer
Postat pe 19 Ianuarie 2010 20:20
simt ca nu mai pooooooot de pofta....incerc de 30 min sa desfac un borcan de compot si nu poootttttt
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 20:22
pai vin'o'ncoa
fleurdelis
Postat pe 19 Ianuarie 2010 20:24
fleurrr......am deschis borcanul
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:39
daca nu stii metoda politistilor...
pik_nik
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:47
ce metoda bre nik?....am incercat toate metodele posibile si imposibile sa-l desfac
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:53
vezi! nu merita sa bat eu strazile pana acolo!
noapte usoara
fleurdelis
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:53
bati usor in capac si spui "deschide, politia!"
pik_nik
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:56
fleur, pt compot nu merita...pt conversatie da
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:58
am batut in capac de m-au luat toti dracii dar nu stiam cuvintele magice
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:00



sa dau si io cu neshte siroape p'acilea,ca mi s-a reprosat cum c-as fi cam acra...

se stie ei cine...
preciouss
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:03
baga un cot capacului si vezi ce usor sare. serios.
si_totusi
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:09
totusoaico,iar incurci borcanele p'acilea?
fata manca deja compotu',bre!
preciouss
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:14
Dulceata de cirese amare...nu e acra...e dulceeeeeeeeeee.....sarutari fetelor.... .....dulci...
DORI_
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:21
bleah...
preciouss
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:23
totusico, asa le deschide tati cu cotul in capac dar eu nu pot asa...deh coate de olteanca
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:23
Eu intep un pic capacul sa iasa aerul din borcan. Si dupa e foarte usor de desfacut.
Doara
Postat pe 20 Ianuarie 2010 06:48
Sau baga cu atentie virful unui cutit sub capac atit cit sa lasi putin aer sa intre in borcan si gata!
Ciresica
Postat pe 20 Ianuarie 2010 06:56
Buna dimineata!
Ciresica are dreptate, merge de minune...cu cutitu'...da nu stiu daca asta rezolva problema in discutie?!?!...asa, am indepartat doar capacul...Irina zice ca trebuie indepartat barbatul insurat...oare merge tot cu cutitu'?
Ines
Postat pe 20 Ianuarie 2010 07:03
hahahaha, pai cu cutitul se taie raul de la radacina, nu?
Ciresica
Postat pe 20 Ianuarie 2010 07:17
ms frumos.dar il vreau pe el si in acelasi timp imi vreau si copilul.amantul meu a avut doua tentative de a se desparti de sotia lui din cauza mea. si i am zis daca vrei sa ne fie bine ,incearca sa ti fie acasa mai bine si o sa fie ok. cu toate ca sunt geloasa pe ea si el simte si mi a zis asta ,i am pus conditii. nu vreau sa destram o fam .offf e greu ....ca l iubesc mult
ancutza_76
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:31
De la: ancutza_76, la data 2010-01-21 14:31:12ms frumos.dar il vreau pe el si in acelasi timp imi vreau si copilul.amantul meu a avut doua tentative de a se desparti de sotia lui din cauza mea. si i am zis daca vrei sa ne fie bine ,incearca sa ti fie acasa mai bine si o sa fie ok. cu toate ca sunt geloasa pe ea si el simte si mi a zis asta ,i am pus conditii. nu vreau sa destram o fam .offf e greu ....ca l iubesc mult
pai punete in situatia sotiei amantului..Stii vorba aia,,ce tie nu iti place altuia nu ii face...Daca amantul isi inseala nevasta...Si pe tine o sa te insele intr-o buna zi,,cand va gasi una mai tanara si ma buna ca tine...Eu zic sa fugi cat poti de barbati infideli si nu fugi dupa lucruri efemere..Fi realista...fii femeie cu cap si vazati de familia ta,,pana nu este prea tarziu..Si o sa pierzi tot
omulsincer
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:39
cand bagi cutitul, fortezi si se poate ciobi borcanul si nu cred ca va plac compoatele cu sticla . cel mai bine: cot, rotit, tras . ati prins miscarea?

mai anicuta, e grele la tine, soro. nici ca, ca nici ca ,ca.

pai, de-l vrei, ia-l si gata. ce tot atata ne miorlai pe aici? ba vrei o familie, ba vrei un amant. nu se poate ambele amandoua, fix in acelasi timp. daca sta cu nevasta, sigur ca se culca cu ea. ce te tot misca pizma?nu asa l-ai sfatuit?ca ma si enervezi

si_totusi
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:41
pam-pam
zambila
Postat pe 21 Ianuarie 2010 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Viata langa un "bisexual" sau gay e posibila? 6 De la: mep_mychel 21 Iulie 2012 23:44
cand vrei sa divortezi mai iesi la "cafele" ,te mai distrezi cu viitorul ex? 54 De la: garbo049387 24 Martie 2010 14:47
divort la distanta 5 De la: garbo_392381 14 Decembrie 2013 17:05
Mi-am parasit sotul acum cateva luni,locuiesc 5 De la: garbo182398 10 Ianuarie 2012 07:03
disperata 2 De la: garbo171197 8 Octombrie 2010 23:59
Setari Cookie-uri