se poate!!!!!

se poate sa existe o relatie intre femeia berbec si barbatul capricorn.......vreau parerile voastre pt ca mi se pare prea dificil ce traiesc eu si ii foarte gelos pana si pe prietenele mele parca nu mai am voie sa am nimik numai el sa conteze spunetimi care aveti experienta va rog
lorelory19
Postat pe 15 Decembrie 2009 15:09
ne dai prea putine date.
ia mai povesteste ,cum zici ca e capricornu' ala?
iasomia
Postat pe 15 Decembrie 2009 15:11
el ii o persoana buna are grija de mine ma iubeste dar ii prea sufocant ma dispera ma contoleaza ttot timpul nici o pana nu are voie sa ma atinga si mie asta nu imi place pt ca daca face asa incep sa ma plictisesc de el eu sunt berbec si sunt foarte incapatanata si ma enervez foarte repede de asta intreb daca ii posibil ca noi 2 sa avem o relatie
lorelory19
Postat pe 15 Decembrie 2009 15:52
barbatul capricorn este un om extraordinar ...mai ales daca stii cum sa-l "strunesti".....daca ii arati ca meriti increderea lui, o primesti fara nici o ezitare....dar daca el banuieste ceva, e normal sa aibe aceasta atitudine...dar, poate, tu ii dai motive sa fie asa.....
tutankhamon
Postat pe 16 Decembrie 2009 23:08
Buna ,
nu stiu cum sint Berbecii intr-o relatie ...dar pot sa iti spun despre Capricorni....de 4 ani si am o relatie cu unul.
Sint : incapatanati, le place sa aiba ultimul cuvant,sint dificili...cand vor ceva obtin cu orice pret....sint cei care conduc si iau deciziile , desi aparent ai impresia ca tu decizi ...Au calitati de lider iar incapatanarea lor e cunoscuta ( am si fiul capricorn si pot sa spun asta).
Dar pana la urma nu doar zodiile ne guverneaza...daca ar fi asa am fi doar 12 tipuri de oamneni...mai avem si mostenirea genetica.
Bafta cu al tau capricorn......
chrystal_10
Postat pe 10 Ianuarie 2010 18:17
De la: lorelory19, la data 2009-12-15 15:09:09se poate sa existe o relatie intre femeia berbec si barbatul capricorn.......vreau parerile voastre pt ca mi se pare prea dificil ce traiesc eu si ii foarte gelos pana si pe prietenele mele parca nu mai am voie sa am nimik numai el sa conteze spunetimi care aveti experienta va rog
Buna eu sunt capricorn original...Si pot sa iti zic ca capricornii cu berbecii nu se inteleg deloc..Pt ca amandoi sunt firi impulsive si le place sa domine....Apoi berbecii se aprind repede....Intr-o relatie berbec cu capricorn,,nu se potriveste.....Eu sunt capricorn,,,dar eu ma potrivesc cu fecioara si taurul....Pt ca sunt firi calculate si nu sunt chiar asa impulsive...
omulsincer
Postat pe 10 Ianuarie 2010 20:59
De la: buna01, la data 2010-01-10 20:59:01
De la: lorelory19, la data 2009-12-15 15:09:09se poate sa existe o relatie intre femeia berbec si barbatul capricorn.......vreau parerile voastre pt ca mi se pare prea dificil ce traiesc eu si ii foarte gelos pana si pe prietenele mele parca nu mai am voie sa am nimik numai el sa conteze spunetimi care aveti experienta va rog
Buna eu sunt capricorn original...Si pot sa iti zic ca capricornii cu berbecii nu se inteleg deloc..Pt ca amandoi sunt firi impulsive si le place sa domine....Apoi berbecii se aprind repede....Intr-o relatie berbec cu capricorn,,nu se potriveste.....Eu sunt capricorn,,,dar eu ma potrivesc cu fecioara si taurul....Pt ca sunt firi calculate si nu sunt chiar asa impulsive...
Apoi capricornul vrea sa stie tot asa este firea lui...Asa si mie,,mie imi place sa controlez,,dar nu suport sa fiu controlata...Ma enerveaza la culme si incep sa fac crize...la fel si tu,,trebuie sa gasesti un baiat linistit,,
omulsincer
Postat pe 10 Ianuarie 2010 21:01
De la: lorelory19, la data 2009-12-15 15:09:09se poate sa existe o relatie intre femeia berbec si barbatul capricorn.......vreau parerile voastre pt ca mi se pare prea dificil ce traiesc eu si ii foarte gelos pana si pe prietenele mele parca nu mai am voie sa am nimik numai el sa conteze spunetimi care aveti experienta va rog
Asa sunt capricornii mai posesivi....Si eu sunt la fel,nu il poti schimba tu,daca asa este firea lui..Cauta un baiat linistit,,,pt ca potrivirea de caracter este foarte importanta...Multa bafta pupici
omulsincer
Postat pe 10 Ianuarie 2010 21:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce nu poate sa ma mai iubeasca 210 De la: garbo017014 2 Iulie 2011 11:26
sf valentin:X 19 De la: garbo195305 14 Martie 2011 01:33
divort nedorit 14 De la: garbo_477770 2 Mai 2018 15:57
dak ierti...poti sa si uiti?oare mai merge relatia? 216 De la: garbo020969 21 Aprilie 2010 16:55
Credeti ca frica de singuratate ne impinge sa facem compromisuri intr-o relatie? 193 De la: quasaria 16 Februarie 2011 19:24
Setari Cookie-uri