dragosea si netul..............

du-te, 19. du-te cu dumnezeu si sa apari, cand te-om chema noi.

ia mai cauta tu pe net niste forumuri cu oameni, asemeni tie. uite este unul crestin ortodox. ce-ar fi sa pleci la aia si sa-i inveti cum sta chestia cu credinta. in doua luni, cu tine acolo, se trec toti la musulmani sau iau xanax pe motive de blocaj nervos

acolo-s si fete credincioase, poate te si insori

si_totusi
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:43
De la: mcrinelam, la data 2009-12-03 22:38:12 irinuco, scuza-ma, dar nu esti sanatoasa.


pai da, ca numai atata stiti, sa va luati de oamenii inteligenti ca irinuca si sa ii prostiti ca sa le spalati lor creierele dar irinuca nu e asa ca va spala ea creierele noua ca sa ne faca un bine ca Dumnezeu iubeste pe oameni dar oamenii nu iubestye la Dumnezeu sdi daca irinuca e inteligenta voi sunteti invidioase pe ea ca barbatii nu se mai uita la voi si numai la ea se uita dar ea e corecta si fecioara virgina neinceputa cu castitatea neatinsa ca ea e inteligenta si se pastreaza pentru casatorie chiar daca a mai facut secsuiala cu unu' poana acum si...


ioooiii, ca am luat-o razna! irinucooo... ai avut dreptate, bre! ai dat-o si la altii
ready_vivus
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:45
buuuey rv....ce are inteligenta cu virginitatea????ha???
tutankhamon
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:49
pai, are tuth. virginitatea te prosteste
si_totusi
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:51
da' lasati-o bre sa abereze, ca vad ca n-are sanatate daca nu scapa boii...

si-o da seama si doamna care a deschis topicu' cu cine are de-a face, si poate intra sa ne lamureasca, sa bage romantzu'

desi, cred ca acum isi face cruce si scuipa in san...ultimele 2 pagini is pe langa problema

in fine...poate mai intra...
Anouk
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:52
io chiar nu va inteleg...

irina este o fata desteapta care a calatorit prin tari straine si a cunoscut o multime de barbati, care este ca niste vrajitori pe internet, si stie ea mai bine decat voi toti ce-i poate capul la barbat, care daca n-are bani n-are nici valoare in ochii ei, dar si la femeie care, nu-i asa, daca nu e cuminte o sa arda in iad... amin!

am sintetizat bine, irino?
garbo_C
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:00
tuth, ce ai tu cu mine daca eu sunt de partea irinelului si ii iau apararea ca ea e inteligenta si noi suntem niste imbecili care ne luam de ea tot timpul si nu o lasam sa posteze ce crede ea ca ea e cea mai inteligenta de aici si a mai fost una aproape la fel de inteligenta dar am facut-o noi sa plece pe alexandra care era mai slaba decat irinuca cu vreo 10 kile si era si desteapta ca irinuca nu scrie de rau ci numai de oameni rai care vor sa prosteste pe femeile cumsecade si le ia de proaste sa le spele si sa le gateasca si ei sa isi bata joc de ele si sa curveasca cualtele si cu ele nu...


batman!@ batman!
ready_vivus
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:03
mai rv....

io nu am nemica cu fetili care posteste si vorbeste despre almanahele in care sicrie de pa goagal si copieste si pasteste din carte sfanta in care vorbeste despre fetele care trebe sa fie cuminti si sa nu preacurveste ca e pacat ca tu ca fata sa te duci cu mai multi barbati deodata ci e mai bine cu cate unul pe rand eventual chiar in aceeasi noapte ca sa faci bani si sa nu ii mai ceri la baba bani de parfumuri si de alte odicoloane ca baba nu are si daca iti da te spune la fata ei care are un copil mic si mai pleaca de acasa si atunci fata posteste pe internetele din alte tari si atunci vorbeste de barbatii care nu merita fetele care e cuminti si daca se da barbatii la fetele cuminti astea le bate peste gura ca asa trebuie fetele sa faca azi sa carpeasca barbatii si sa nu-i lase sa cante precum cocosul ca fetele trebuie sa conduca casa si barbatul trebuie sa fie supusul ei si sa nu iasa de sub papucul ei ca altfel e porc si nu mai merita increderea ei si nici nu merita sa-i faca copii ca nu ii va creste cu el si ea nu are din ce sa ii creasca ca ea muunceste cinstit ca se duce si la munastire si se roaga dar nu se duce la popa ala pacatos care o trage de limba ca ala nu stie nici macar sa citeste din biblie si o sa vada ea ca o sa-i spuna ca nu stie sa citeasca cartea aia si o sa-l invete ea cum se citeste.....


e bine???am inteles tot???
tutankhamon
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:13
totusi,se poate la subiect?
roby_cado
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:13
he he he... robytza tata, esti nerabdator sa scoti shishu', ha?

hi hi! ioooiiii, ca de abia astept sa te vad in actiune la jugulara primei nefericite!
ready_vivus
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:17
Tuth

TOT ai inteles, de parca ti-ar fi iesplicat direct irinuca
ready_vivus
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:18
meeey...io citeste printre randuri......metoda aia in z.....sau in x???...auci...e in v cu x-ul inainte.......hait...nu mi-am luat pastilele in seara asta,.....dar nu mai stiu pe care...alea roz sau alea albastre??? sau poate alea mov????
tutankhamon
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:21
tuth, ai inteles tot...

si eu si ready am spus acelasi lucru, dar cu alte cuvinte, care daca le pivesti de dupa colt poate sa ti se para altceva, dar nu este, pentru ca barbatii, nu-i asa, este toti interesati sa profite de fetele inocente, care este sincere si pure si iubeste banii...
si as mai adauga...

roby, da' tu nu ai somn?
garbo_C
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:22
io cred k alea mov...absoluut!
fleurdelis
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:23
Asa e, Cellesto!
ready_vivus
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:24
lasa-l pe roby...baga romantu in continuare ca te oprisi la faza cu banii....
tutankhamon
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:24
tati,nu stiu dc,dar am senzatia ca, in viziunea ta, sunt un fel de "Dracula"pe aici.te asigur ca nu-i chiar asa...,dar asta e un subiect care ma intereseaza foaaaaarte mult(am motivele mele)...
roby_cado
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:24
si io as mai adaug..dar niste numa niste nuferi sic!
fleurdelis
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:25
sister...merg pe mana ta mami.....deci alea moav da??? ai vazut tu bine cand ai fost pe 1 dec la noi ce pastile iau da??? ai fost atenta????nu de alta da daca gresesc, teama mi-e ca chiar va avea dreptate irinuca si voi deveni barbat.....i se va indeplini visul...
tutankhamon
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:26
tuth, io numai pana aici am inteles...

Cu mine vorbesti, roby? Am folosit eu numele Dracula vreodata?

.
garbo_C
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:26
dada, aleaa moav, da....da vezi k io nu de culaorea la pastile vorbeam...ci de nuferi,
fleurdelis
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:28
off cell...vrei sa-ti mai egzplic o data??????
tutankhamon
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:28
roby, noup!
asta daca mie mi te adresai la faza cu dracula

si, avand in vedere unele destainuiri mai mult printre randuri pe care le-ai facut in urma cu ceva timp, te cred ca te intereseaza. Dar stai linistit, vor aparea si postarile alea pe care le astepti. Deocamdata noi nu facem decat sa "tinem topicul viu" cum s-ar spune, ca ai vazut ca altfel nu mai vine nimeni pe aici
ready_vivus
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:28
Tut, stii ce nuvelica ar iesi din povestea cu Iri? vaz ca deja ai inceput-o la postarea aia fara punct si fara virgula...esti o fina observatoare a calitatilor de nepretuit ale fetelor cuminti care nu se culca cu barbatii decat o data, si ala nu se pune la pacat...
sora_ilsi
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:29
iote la sora! poi d-astea-mi ieshti? faci discriminari acilishea? da de Celleste di ce nu zici nik, ha?
ready_vivus
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:30
De la: ready_vivus, la data 2009-12-03 23:28:45roby, noup!
asta daca mie mi te adresai la faza cu dracula

si, avand in vedere unele destainuiri mai mult printre randuri pe care le-ai facut in urma cu ceva timp, te cred ca te intereseaza. Dar stai linistit, vor aparea si postarile alea pe care le astepti. Deocamdata noi nu facem decat sa "tinem topicul viu" cum s-ar spune, ca ai vazut ca altfel nu mai vine nimeni pe aici
roby_cado
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:31
mai, ati speriat femeia aia, nu mai are curaj sa bage romantzu...

io abia astept sa vaz ce-o sa mai fie...
Anouk
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:32
Pardon, domnule ready?
sora_ilsi
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:33
bre...da pana la urma cum e??? cu dragostea asta si u netu?
iese net din dragoste/? sau te pomenesti k iese dragoste din net? a??
fleurdelis
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:33
ei, ready... io am mai scapat cate o virgula

din greseala, parol...
garbo_C
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TRADAREA PARTENERULUI -SPORT NATIONAL ? 307 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:24
Mi-as fi dorit sa aiba mai multa experienta .... 59 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:21
Sotul meu 133 De la: DANA_DGG 19 Martie 2010 08:37
CASATORIA ESTE INVESTITIA VIETII. 216 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:22
mi-e frica sa am copii 28 De la: esme 21 Mai 2011 21:15
Setari Cookie-uri