Important.....Pt a avea o viata mai buna si mai linistita

bluelight
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:13
eu vreau sa zic un singur lucru

atunci cand o femeie isi spurca barbatul asa, in primul rand se umple ea de noroi, parerea mea...
Anouk
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:15
Iote!
Cine zicea ca blue a emigrat in Congo si a obosit sa dea la manivela ca sa-i mai mearga curentu' la laptop?
Uite-o ca e nevatamata!

Sis, crezi ca specimenele in cauza isi dau seama de asta? Nuuuu... ele o tin una si buna... batman! batman!
ready_vivus
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:19
virusele, n-am emigrat in Congo. da' am fost intr-un loc in care ori n-aveam net ca batea vantul... cand aveam, n-aveam laptop dashtept sa-l prinda . cand l-aveam pe ambele eram invisibila .
da' am supravietuit.
bluelight
Postat pe 30 Noiembrie 2009 18:12
imi pare rau ca din graba nu am precizat ...ce sa-i faci ? mai facem si greseli nu cred ca este cineva care poate zice ca este perfect iar cind am gresit todeauna mi-am cerut scuze daca am considerat ca am gresit ...asadar si prin urmare ,sunt intr-adevar barbati care merita tot respectul si care pot spune ca ma inclin in fata lor ,dar...sunt si din aceea care sunt jumate drac si jumate ciine nu ti-as dori sa ai parte de asa ceva stimata doamna si atunci te-as intreba eu tu nu ai fi de toata jena? ar fi bine sa te controlezi cind faci asemenea afirmatii ptr ca daca ai fi avut si tu parte de asa ceva nu ai mai fi facut asemenea afimatie ,asa ca vezi ce spui ptr ca nu sti ce ti rezerva viata si s-ar puteaa sa ai parte de asemenea barbati si atuci sa te vad cit esti tu de jenanta ,da este adevarat ca dam nastere la copii cu asemenea brute dar nu ai de unde sti ptr ca la inceput toti sunt lapte si miere si nu sti ca se pot transforma asa ca nu te mai agita ca un pepsi deoarece nu sti fiecare om ce are pe siflet si de ce face asemenea afimatii...nu am vrut sa intru in polemici de genul asta ..dar nu m-am putut abtine .

Postat pe 1 Decembrie 2009 00:29
pai, camelyto, in fiecare om e si un caine si un drac, si multe alte creaturi... Depinde pe care il scoti la suprafatza. Asta e, sintem fiinte complexe... bicefale, quatrocefale, ce vrei...
quasaria
Postat pe 1 Decembrie 2009 00:45
da asa este ai perfecta dreptate ,in fiecare om exsista un drac si un ciine dar ..unii se nai trezesc la realitate si se ami schimba ...dar sunt unii care de cind se nasc si pina mor tot asa ramin si pot spune ca este foarte dureros cind intilnesti asemenea oameni ,,,sincer imi pare rau ca trebuie sa soun asta .

Postat pe 1 Decembrie 2009 01:19
nop...camelita ...specia umana ,ce sa-i faci...

nu totzi e perfectzi cum te astepta-i tu...
l_flory
Postat pe 1 Decembrie 2009 01:37
bre flory...da' ce apasari ai avut azi noapte, mamicule
Anouk
Postat pe 1 Decembrie 2009 10:52
...ei anouk... ...
..am avut si eu o vizita ,la mine in camera .....fuse omu ala care de cand se naste pana moare ,tot asa e.
l_flory
Postat pe 1 Decembrie 2009 10:59
ioi, fetelor, nu mai inteleg nimic...drept e ca-s blonda

flori, cine te-a necajit???
zambila
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:02
De la: irina31, la data 2009-11-22 22:10:09
De la: fleurs_du_mal, la data 2009-11-22 22:06:58k te-ai maritat tu si ai idee cum se mai fac nuntile astazi! hai sa fim seriosi
Pai eu o sa ma marit cu un barbat cu credinta,,,ca asa sa am o casatorie linistita

Viseaza, bre!! Inca mai ai timp sa crezi in Feti- Frumosi si zane!
Dar eu zic sa nu te increzi prea tare in " un barbat cu credinta", ca vazusi ce sunt capabili stimabilii
Multumesc pentru gluma buna!!!
amarezza
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:02
De la: camelyta, la data 2009-12-01 00:29:57...si atunci te-as intreba eu tu nu ai fi de toata jena? ar fi bine sa te controlezi cind faci asemenea afirmatii ...


ba, coana camelyto, ar fi mult mai bine ca TU sa te controlezi inainte de a o mai lua pe aratura, asa cum ai facut la postarea cu pricina
inainte dai cu bata, apoi revii la "sentimente mai bune"... dar raul deja e facut.
deci, coana camelyto, inainte de a generaliza, gandeste-te de doua ori, fara a fi nevoie de interventia de bun simt a unor doamne precum Anouk

PS: ca daca te trageam eu de urechi, sau vreun alt "mascul" de pe aici, ziceai ca suntem boulanges
ready_vivus
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:09
nop zambila ...

...mai mult....nu pot ....

....problemeeeeeeee......
l_flory
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:13
ioi viata mea aici ...."galceava" e in plin toi
yanyacharberet
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:22
ba e-n gol toi, yanyo!
matale ai ajuns tarziu!
ready_vivus
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:23
pai deh vivus acu ma preocupa problemele mele de sanatate ca maine ma operez la nanau, dar cand vad ca e galceava as mai da si eu o mana de ajutor acilea , dar.......imi ajunge ca am nasu rupt nu mai vreau si maini sau gat rupt
yanyacharberet
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:26
yanyo, lasa bre nanau-n pace! nu-l mai rupe!
treci mai bine acilisha, unde poti sa rupi gura targovetzelor... mai degraba a tzatzelor care au impresia ca le stiu pe toate
ready_vivus
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:29
yanya, sanatate!!
las' ca trece, nu-ti face griji, nu e chiar asa rau!!
zambila
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:35
La multi ani tarisoarei dragi si compatriotilor mei!
sora_ilsi
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:45
Consider ca nu are rost sa mai raspund la provocari ,mi-am spus punctul de vedere si atit ,va doresc la toti cei de aici sa fiti fericiti si sa aveti parte numai de bine !!!!!

Postat pe 1 Decembrie 2009 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Casatorie 1 De la: garbo_497965 2 Martie 2019 00:26
ma simt singura intr-o casatorie de 12 ani 34 De la: garbo_1108 29 August 2016 18:41
Ce-ai schimba daca ai mai fi inca odata mireasa? 40 De la: bunicuta_creta 22 Octombrie 2012 20:38
O sa poata uita sau o sa am de suferit toata viata? 5 De la: whiteshadow111 1 Aprilie 2012 17:25
FILMARI PROFESIONALE NUNTA SI BOTEZ 1 De la: Stefan_Palade_1 11 Ianuarie 2012 18:53
Setari Cookie-uri