hartuirea la locul de munca, inteligenta strica....

voi n-aveti ce face ? bro, preci...lasati-o mama sa vorbeasca singura
Anouk
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:50


io, io!
melanie
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:51
bre, redi...nu-i destul ca ne-am autoinvitat?!?

unde tz-e obrazu',bre?!
preciouss
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:52
De la: daria_pet, la data 2009-11-24 21:48:26..irinuc, muica...zaci bravos la olevia care m-o cetat pa mine sau la olivia care asteapta pa ala da sus sa-i faca dreptate?
Nu stiu eu nu cred ca este bine sa doresti raul nimanui....Ci sa te retragi daca vezi ca oamenii sunt prostii...Nu poti astepta de la ei,,mai mult decat pot...Dar este pacat sa doresti raul dusmanilor tai,,,Pt ca daca vezi ca ii sarlatan te retragi,,dar sa te rogi la Dumnezeu sa il pedepseasca ii pacat....Mai bine sa te rogi la Dumnezeu sa le lumineze mintile la dusmani...Pt ca daca doresti sapi groapa aluia tot el cade in ea....
irina31
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:52
De la: Anouk, la data 2009-11-23 21:50:09mai fata, io zic ca daca esti atat de buna profesional pe cat pretinzi, nu ar fii fost nicio problema sa iti gasesti un job

si pana la urma care e ideea ? ce astepti sa-ti spunem noi ? ca nu inteleg

hai ca deja am senzatia ca vorbesc cu irina


treaba asta a fost de mult asta a fost pt razbunare, am ajuns sefa unde m-am angajat si in capitala si eram ca in paradis, patronul ma accepta si ma descurc f bine,zic erau niste inapoiati,eram la inceputul carierei si se angaja ca absolvent si erai asigurat 3 ani si te mai si invata dar am facut masterul si am intrerupt si am plecat din provincie si am reusit la Bucuresti.
oliviasimona
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:53
Dumnezeu iubeste pe toti,,chiar si pe oamenii rai...De asta daca vezi ca oamenii sunt rai si nu vor sa se schimbe,,,mai bine te retragi....Decat sa ajungi sa le doresti raul,pt ca este pacat sa doresti raul altcuiva,,chiar daca ti-a facut rau....Te retragi si gata....Dar sa te rogi sa i se intample ceva rau,,este pacat....
irina31
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:54
care parte a propozitiei nu ai inteles-o atunci cand ti-am spus ca nu ma intereseaza ?

esti setata, sau ce ?
Anouk
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:55
De la: oliviasimona, la data 2009-11-24 21:53:09
De la: Anouk, la data 2009-11-23 21:50:09mai fata, io zic ca daca esti atat de buna profesional pe cat pretinzi, nu ar fii fost nicio problema sa iti gasesti un job

si pana la urma care e ideea ? ce astepti sa-ti spunem noi ? ca nu inteleg

hai ca deja am senzatia ca vorbesc cu irina


treaba asta a fost de mult asta a fost pt razbunare, am ajuns sefa unde m-am angajat si in capitala si eram ca in paradis, patronul ma accepta si ma descurc f bine,zic erau niste inapoiati,eram la inceputul carierei si se angaja ca absolvent si erai asigurat 3 ani si te mai si invata dar am facut masterul si am intrerupt si am plecat din provincie si am reusit la Bucuresti.
Nu stiu eu nu cred ca este bine sa doresti raul nimanui....Ci sa te retragi daca vezi ca oamenii sunt prostii...Nu poti astepta de la ei,,mai mult decat pot...Dar este pacat sa doresti raul dusmanilor tai,,,Pt ca daca vezi ca ii sarlatan te retragi,,dar sa te rogi la Dumnezeu sa il pedepseasca ii pacat....Mai bine sa te rogi la Dumnezeu sa le lumineze mintile la dusmani...Pt ca daca doresti sapi groapa aluia tot el cade in ea....
irina31
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:55
cloneto,da' noi cu tine vorbeam,mami?!?

ioi!
noi pregatim "atacu' clonelor" si ea nu se prinde!
preciouss
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:56
De la: oliviasimona, la data 2009-11-24 21:53:09
De la: Anouk, la data 2009-11-23 21:50:09mai fata, io zic ca daca esti atat de buna profesional pe cat pretinzi, nu ar fii fost nicio problema sa iti gasesti un job

si pana la urma care e ideea ? ce astepti sa-ti spunem noi ? ca nu inteleg

hai ca deja am senzatia ca vorbesc cu irina


treaba asta a fost de mult asta a fost pt razbunare, am ajuns sefa unde m-am angajat si in capitala si eram ca in paradis, patronul ma accepta si ma descurc f bine,zic erau niste inapoiati,eram la inceputul carierei si se angaja ca absolvent si erai asigurat 3 ani si te mai si invata dar am facut masterul si am intrerupt si am plecat din provincie si am reusit la Bucuresti.
Dumnezeu iubeste pe toti,,chiar si pe oamenii rai...De asta daca vezi ca oamenii sunt rai si nu vor sa se schimbe,,,mai bine te retragi....Decat sa ajungi sa le doresti raul,pt ca este pacat sa doresti raul altcuiva,,chiar daca ti-a facut rau....Te retragi si gata....Dar sa te rogi sa i se intample ceva rau,,este pacat....
irina31
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:56
De la: ready_vivus, la data 2009-11-24 21:49:48preci, o mai intrebi daca ne primeste? ii luam casoiu' cu asalt, ca doar nu ne-o cotropi ea pe noi
care mai veniti?

vreti sa veniti la mine,nici gand nu e casa mea, asa ca e criza frate cu intrare daca ar fi si bani grasi nu gluma..........
oliviasimona
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:57
iacat-o c-a venit si maestra oliviei

sis, eu o lasasem demult sa vorbeasca singura ca tembelizoru' eu vorbeam cu preci, tocmai o puneam de un complot impotriva stabilitatii tale nervoase pe 24 decembrie

Mel, am notat venim si te luam si pe tine
ready_vivus
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:57
buueyy oliveato....ia muta-ti matale tirul in alta parte ca ne obosesti...ai bunul simt si simte-te....daca ai cei sapte ani de acasa...daca nu, risti ca totul sa devina o chestie derizorie si nimeni nu te va mai baga in seama....
tutankhamon
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:58
anakinu'...nu vrei sa te-nscrii pe lista,bro?!

ca "atacu' cloanelor" e specialitatea ta...
preciouss
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:59
ioi doamne...nu ma mut eu mai aproape de timisoara in curand si dau din cand in cand cate o fuga la torura anoukai???
tutankhamon
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:00
De la: ready_vivus, la data 2009-11-24 21:36:17tu nu stiai cum e in publicitate, dar erai supercompetenta
bravo, legumo!

preci
inca o data: stii ceva ce nu stiu eu?

nu am mai lucrat niciodata si stiam ca se face carte de munca ca nici nu ma trezeam din pat mai bine faceam afacerile mele cu ai mei si nu pierdeam nimic, faceau mult zgomot pt nimic.........
oliviasimona
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:00
pai veniti mama...veniti...pe preci o pun la bucatarie sa faca toarte si pe bro il pun paznic la centrala, ehe, he...

m-am scos...nu mai trebe sa fac nimic...

oalio...daca vine si mel e mai mishto...o ajuta pe cloaneta...

ioi, parca ma vad cu oja in mana si masca pe fatza...
Anouk
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:00
De la: oliviasimona, la data 2009-11-24 21:57:43
De la: ready_vivus, la data 2009-11-24 21:49:48preci, o mai intrebi daca ne primeste? ii luam casoiu' cu asalt, ca doar nu ne-o cotropi ea pe noi
care mai veniti?

vreti sa veniti la mine,nici gand nu e casa mea, asa ca e criza frate cu intrare daca ar fi si bani grasi nu gluma..........
Lasa ca ii astept eu la intrare
irina31
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:02
preci, lasa-l pe Anakinu, ca daca nu se inscrie, il luam noi cu de-a sila
sa-l vedem dupa aia daca are tupeu sa ne dea in gat pentru rapire fara voie
ready_vivus
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:02
De la: ready_vivus, la data 2009-11-24 21:57:54iacat-o c-a venit si maestra oliviei

sis, eu o lasasem demult sa vorbeasca singura ca tembelizoru' eu vorbeam cu preci, tocmai o puneam de un complot impotriva stabilitatii tale nervoase pe 24 decembrie

Mel, am notat venim si te luam si pe tine

sunt plecat din tara nuaveti de unde sa ma luati.
oliviasimona
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:02
sister, tocmai mi-am amintit ...
am ceva treaba in seara aia

mua-ha-ha-ha!!! ai vrea tu!!!
veniiiim!!!
ready_vivus
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:03
De la: tutankhamon, la data 2009-11-24 21:58:48buueyy oliveato....ia muta-ti matale tirul in alta parte ca ne obosesti...ai bunul simt si simte-te....daca ai cei sapte ani de acasa...daca nu, risti ca totul sa devina o chestie derizorie si nimeni nu te va mai baga in seama....

ia plimba-te tu mai ca eu ma distrez, ce cauti pe aici nu e pt simtire......e pt nesimtire...
oliviasimona
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:04
De la: tutankhamon, la data 2009-11-24 21:58:48buueyy oliveato....ia muta-ti matale tirul in alta parte ca ne obosesti...ai bunul simt si simte-te....daca ai cei sapte ani de acasa...daca nu, risti ca totul sa devina o chestie derizorie si nimeni nu te va mai baga in seama....

ia plimba-te tu mai ca eu ma distrez, ce cauti pe aici nu e pt simtire......e pt nesimtire...
oliviasimona
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:04
sis, pot sa vin si io sa-ti plimb catei?
garbo_C
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:05
bre, ochiu' acilea la mine, luptatorii
urmariti postarile de azi, de pe topicul asta, ale "oliviei" si ale irinucai. ha?

este ca e exact aceeasi imbecilitate?
iote-o cum se da de gol...
ready_vivus
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:05
lasa bre,ca le dau io pe gat la aia de vor sa ne acuze aghiasma de prune...

mami,sa-tzi aduc o damigeana,sa dai lu' nenea ala s-aiba de merinde pe drum?!
ca-i lung drumu' pana-n zeelandia aia...
preciouss
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:06
bro...io am o mare dilema...preci e cloaneta mea...da' e si sora cu anakinu...tu esti brotherul meu...deci noi suntem toti patru frati d-aia ?

ioi, uitai de sis...deci suntem cinci
Anouk
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:06
Cello, taci mami si nu mai intreba, sa o luam prin surprindere

sis, d-aia, da!
preci, nu-i da, bre, ca pchica dreaq avionu-n ocean de la mirosu' ala
ready_vivus
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:06
De la: Anouk, la data 2009-11-24 22:00:56pai veniti mama...veniti...pe preci o pun la bucatarie sa faca toarte si pe bro il pun paznic la centrala, ehe, he...

m-am scos...nu mai trebe sa fac nimic...

oalio...daca vine si mel e mai mishto...o ajuta pe cloaneta...

ioi, parca ma vad cu oja in mana si masca pe fatza...

pai la sapa va pun daca veniti pe gratis si nu va iau....e criza si guvernul nu da nimic mai si ia daca se poate .......
oliviasimona
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:06
ready,am ginit-o..
melanie
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:07

Recomandari

Setari Cookie-uri