ce sa mai cred

Buna sint Nikky
as dori si eu niste pareri va rog frumos
acum 3 luni am cunoscut un italian din bari , toate bune si frumoase pina mi-a trimis bilet de avion si m-am dus la el nu am stat mai mult de trei saptamini acolo ptr ca ma dat afara ,de fapt a pus pe cei care ne-a facut cunostinta ca sa fim impreuna ,ca surpriza sa aaflu ca casa in care am stat cu el si in care sta el acum nu este a lui e a lui un prieten ,ma mintit normal ,plus ca eu cind am stat acolo a sunat telefonul si el nu raspundea cind l-am intrebat de ce nu raspunde mi-a spus ca nu poate la acel numar sa raspunda ,m-am certat cu el evident ,mi-a dat o explicatie ca este un prieten in puscarie si ca ala ii da numai beep ca sa mearga el acolo sa vorbeasca ...ma rog , am plecat din italia am venit acasa in romania , la 3 saptamini dupa ne-am impacat a venit el in romania dupa mine cu motivul ca ma iubeste si ca-i pare rau a facut asta ca a fost presat ,ca nu a vrut sa ma piarda daca imi spunea ca nu e casa lui si tot asa ,am trecut peste asta ,a plecat in italia si dupa alte doua saptamini a venit din nou in romania chiar inainte de pasti ,ca sa se intimple o tragedie in vinerea mare de pasti la doua noapte sa dat la mine in casa , mi-a fortat mina si l-am dat afara a plecat pur si simplu direct in italia fara sa mai dea un semn de viata ,ma lasat singura de pasti ca o fraiera in casa cum ar veni ,acum trei zile mi-a dat un beep ,probabil de verificare ,el pina de pasti a cheltuit cu mine cam 7500 euro numai 5000 mi-a pus in mina ,o tot suna pe maicamea sa intrebe cind ii dau banii
dupa ce maicamea ii explica ca el nu intelege ca eu am probleme el spune ca numai vrea nici un ban ca el ma ajutat si ca ma ajuta , dar fara sa sune la mine inca , nici eu nu i-am ripostat in nici un fel , chiar daca el a sunat-o pe mama sau mi-a dat mie beep , ce sa mai cred ce-ar fi in capul lui sau cea vrut de fapt , ca din frumoasa si ca ma iubeste si ca vrea o viata cu mine nu ma mai scotea dar ma abandonat de doua ori .ce ma sfatuiti in caz de ma va cauta din nou !
garbo116028
Postat pe 8 Mai 2010 13:59
sorry,"aaflu ca casa '',k mi-a venit asa citind
alexxandra
Postat pe 8 Mai 2010 14:10
Impaca-te draga ca e bine sa fii abandonata de 3 ori si nu de doua.

ps. chiar nu va invatati minte din prima? Nici din a doua? Cam cate ar trebui sa luat?
Doara
Postat pe 8 Mai 2010 14:53
dorulet, ai vazut!
eu m-am abtinut!
fleurdelis
Postat pe 8 Mai 2010 14:55
Apreciez.
Doara
Postat pe 8 Mai 2010 14:56
Mai bine pe tine
un_mister
Postat pe 8 Mai 2010 22:54
De la: un_mister, la data 2010-05-08 22:54:32Mai bine pe tine


subscriu!!!!!
Anilus
Postat pe 9 Mai 2010 05:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatii care fac copii cu femei diferite 108 De la: AMELYY 18 Octombrie 2009 11:03
Iubire-tradare 59 De la: mariany 26 Septembrie 2013 22:00
friica 6 De la: Celleste_ 20 Februarie 2010 10:20
minte si apoi ii pare rau 3 De la: melania33 22 Mai 2011 10:07
De ce exista amantele?? 376 De la: KNIGHT_31 18 Septembrie 2010 00:32
Setari Cookie-uri