jucarii sexuale

bai fetele mie mi-e clar.....baiatu...pentru ca o are mica si nu o satisfacut-o pe alexandra....cu dragoste....aia l-o parasit si atunci omu se consuleaza cu ce poate...adica mere si o bucatica de silicon...colea....asea...mai de criza....
tutankhamon
Postat pe 12 Octombrie 2009 22:42
..cica erau trei fratani si la moartea parintalor mostenira o vaca...o taiara si incepura sa o imparta: fratele cel mare lua carcasa...fratele cel mijlociu lua organele si fratele cel mic ramasa cu pasarica vacii...
...asa ca, cu ce vroiati sa ramana ghetul om....
..dupa buget....si-a luat o pasarica de toti banii pe care ii avea...
...asta e un apropont sa renuntam si noi la berbati si sa ne luam vibrator?
daria_
Postat pe 12 Octombrie 2009 23:13
mai...faza nasoala e ca vibratorul nu oboseste si nu se culca pe partea ailalta...si hestia e si mai nasoala e ca nu are un portmoneu cu bani din care sa poti suti ceva....
tutankhamon
Postat pe 17 Octombrie 2009 01:01
eu ma apuc de jucarii sexuale ca toata lumea azi sta la parfumuri si n/am cu cine vorbi
elodia
Postat pe 13 Martie 2010 14:10
De 3 ani folosesc niste masturbatoare de la Spankadoo. Sunt o inovatie in ceea ce priveste tehnica masturbarii si poti sa obtii aceeasi placere ca si cu o femeie normala. M-am bucurat extrem de mult pentru ca am gasit aceasta alternativa deoarece eu sunt un baiat timid si nu reusesc sa-mi fac asa usor o prietena. Dar acum sunt salvat. Daca mai sunt persoan epe forum interesate sa vada despre ce e vorba pot accesa spankadoo.ro
Numai bine!
garbo_14256
Postat pe 11 Iunie 2013 10:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de repede ne pierdem interesul? 50 De la: eu_geminy 26 Octombrie 2010 03:22
Sotul meu este inca homosexual? 13 De la: prometeus_wife 28 Aprilie 2009 12:30
Sunt o femeie extraordinara, zic ei, dar ma vor doar pe mine...eu in schimb vin la ..."oferta 2in1", am un copil de 9 ani 95 De la: estela 19 Aprilie 2010 03:11
sunt indragostita de el dar el nu ma vrea 8 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 01:07
calatoria bebelusului cu masina 4 De la: victor68 27 Iulie 2010 11:51
Setari Cookie-uri