nu ma bag

pai de ce nu zugravesti bucataria in alte culori, sa se potriveasca mai bine cu mobila?
asta poti sa faci si tu!
zambila
Postat pe 1 Octombrie 2009 14:45
da?/ si sa schimb si gresia>??? si faianta??
mama ei de viataa!
fleur_de_lis
Postat pe 1 Octombrie 2009 14:47
uite, la asta nu m-am gandit!
zambila
Postat pe 1 Octombrie 2009 14:47
zugraveste si mobila
pik_nik
Postat pe 1 Octombrie 2009 14:49
ii complicat taree..lucrurile-s gandite cu ani in urma..offf
fleur_de_lis
Postat pe 1 Octombrie 2009 14:50
fleur, suna-i fetita si spune-le sa vina rapid sa ti-o schimbe sau... mana pe telefon si suna OPC-ul... ce atatea lamentari...
Ella_34
Postat pe 1 Octombrie 2009 14:56
acuma, serios, daca eram in locul tau, faceam ca in reclama aia de arunca frigiderul pe fereastra!

nici nu vreau sa ma gandesc
zambila
Postat pe 1 Octombrie 2009 14:59
da....dar stii ce ma blokeaza si ma sokeaza?? de asta asa prostita si ma uit?? si nu-mi vine pur si simplu sa cred?? faptul ca aceasta culoare era discutata impreuna cu cineva cu 2ani in urma....stau ma uit si nu pooooot credeee! k tocmai pe aia a nimerit-o prostul asta!mi-e raaaaaaauuu
fleur_de_lis
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:01
eeee, aici deja e alta problema!
zambila
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:03
"culoare predestina impreuna cu cineva..." fleur, aici m-ai pierdut...

aha... discutata
tot nu pricep...
Ella_34
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:04
aleasa, gandita....tralalaa....deci mentalul meu....sau al aluiaa de fapt....e mai puternic decat cuvantul meu, azi aici acum!moor! nu altceva!
fleur_de_lis
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:05

fleur, las-o-n colo scumpo, cu paranormalele...
e o coincidenta nefericita, atata tot. Schimba mobila si s-a rezolvat.
Ella_34
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:09
daca asa iti place tie sa crezi...

ia suna-i pe aia si zi-le ceva de mama sau de bani, sa vezi cum se schimba mentalul
zambila
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:09
eeeeeeeeeeeeeeeeeee....ce sa mia sun acumaa....pana la urma e doar o mobila si atata tot! da..cred ca tre's a invat lectia cu detasarea....k p-aia cu enervarea am fumat-o de tot
fleur_de_lis
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:11
eh, uite ca eu n-as face asta!
pana nu mi-ar aduce exact mobila pe care o vreau, n-ar avea liniste cu mine!
zambila
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:13
Fleur, acum is rea , dara daca n-au nimerit culoarea ta ci pe a CINEVA-ului, bag de seama c-a fost mai convingator ....acolo trebuie sa lucrezi
....dar dupa ce-ti schimba mobila ( iata ocazia ta sa fii mai convingaoare)
blanca
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:15
tu vrei sa spui ca....ala mai e prezent in mintisoara mia??? asta vrai tu sa zici....oooffff(de schimbaat....nu mai schimb nimica! is ataat de satula de scandal si afuriseniii de nu pot sa zic )
fleur_de_lis
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:17
nu, mai... n-ai zis ca aia au retinut ca vrei coloarea care placea altcuiva nu tie?? ca eu asa am inteles . si daca am inteles asa deduc ca el o fii insistat mai mult de aia oamenii au ramas cu ideea ca aia vrai. da' poate n-am inteles bine..
blanca
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:22
iubitaa miaa.."alaa" niic nu era prezent! si nici nu8 mai e....de o vreme ee...asta e@ toata casa mia e masculina...si pe olive ...si ...acuma ce-o sa fac??mai ce sa fac?
fleur_de_lis
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:24
se dau doua postari ale unui utilizator:
1. "stii care-i moarala?/ in tara asta poti sa inebunesti dela orice! scurt....si devreme!"
SI
2. "aleasa, gandita....tralalaa....deci mentalul meu....sau al aluiaa de fapt....e mai puternic decat cuvantul meu, azi aici acum!moor! nu altceva!"

se bat bine pana fac spume, se framanta pana incorporam o cantitate ideala de logica in ele si se baga la congelator pentru 5 minute, de unde tragem o concluzie:
la prima postare utilizatorul a avut mare dreptate! se si vede de fapt...
la a doua postare utilizatorul a avut o si mai mare dreptate, chiar daca a exprimat-o cam ambiguu. intr-adevar, mentalul ala se pare ca pleaca in voiaj cu pluta.

MORALA:
nu va mai cumparati mobila!!!
ready_vivus
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:34
De la: fleur_de_lis, la data 2009-10-01 15:24:50iubitaa miaa.."alaa" niic nu era prezent! si nici nu8 mai e....de o vreme ee...asta e@ toata casa mia e masculina...si pe olive ...si ...acuma ce-o sa fac??mai ce sa fac?


pictezi niste magnolii pink pe olive
blanca
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:39
fleur, daca zici ca toata casa te e masculina, eu iti sugerez sa profiti de aspectul asta din plin si sa iti mai reglezi oarece hormoni ...

cu casa, normal, ca doar e masculina, nuuuuu?
ready_vivus
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:41
nu zice rau ridi, daca nimic nu-i intamplator poate-ti trebuia o portie de testosteron...profita. mai indulcesti dupa cu ceva accesorii.
blanca
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:54
miee nu-mi vini-a radi...nush cum sa zic!ai caaa...ma duc in lume deja nu mi-ar ajunge spatiul sa....enumar noi aparutele problemee v-am pupit, mercic la toti de sprijin
fleur_de_lis
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:03
sora-mio...dau eu o fuga pe la tini intr-o zi dupa ce aranjezi mobila daca ramane asta si vedem ce putem face...bine??? numa nu mai fii atat de suparata....hai ca doua minti luminate or bubui ceva...
tutankhamon
Postat pe 1 Octombrie 2009 22:24
fleur - nu accepta ce n-ai comandat! sunt banii tai si bucataria ta!
stiu ce spun - acum 2 ani mi-au adus mobila de bucatarie in ajunul Craciunului...am tot respins ce nu cerusem si ei mizau pe faptul ca ma saturasem de atatea amanari si accept ce vor ei sa-mi bage pe gat...NU - fii tare pe pozitie!
panty_C
Postat pe 2 Octombrie 2009 01:33
vapupicesc pe toatee
gataa....am terminat-oo, am acceptat-o am inundat-oo...tuati tacamurili...acu ma duc sa-mi cumpar neshte gutui...sa le pun undeva suuus....pe dulapurile mele olive.. si sa le admir d-acolooo...
fleur_de_lis
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:55
sii...redivivus....abia acu' cetii shiai scris....daca ma mai faci nebunaaa.... :
fleur_de_lis
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:56
mami fleur, nu EU te-am facut nebuna, ce naiba?
ready_vivus
Postat pe 2 Octombrie 2009 13:59
insinuezi ca dzeu?? sau cine??
fleur_de_lis
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Povestea cinicului perfect 18 De la: cricat 26 Octombrie 2011 09:43
Coafura de club spectaculoasa 2 De la: garbo_7980 16 Noiembrie 2012 07:33
Gandurile formeaza caracterul 145 De la: Ciresica 4 Noiembrie 2011 17:49
Un an cu impliniri si sanatate va doresc tuturor 1 De la: garbo077323 9 Ianuarie 2010 11:28
Exista sau nu dragostea la prima vedere?.... 416 De la: mirciulik78 8 Iulie 2014 14:28
Setari Cookie-uri