Inselatul este o boala care se trateaza?

noapte buna...somn usor ...vise placute.
Dalimi
Postat pe 25 Octombrie 2009 01:03
las ca a inteles pik ca si io m-am prins la faza, chiar daca is blonda.....imi bazaia un tzantzar la ureche de pe la postarea cu sotul meu si cu misionarul.....era ceva cunoscut.....din discutia de pe mess.....dar nu stiam unde sa pun punctul pe i.....acuma am gasit exact unde sa-l lichesc....
tutankhamon
Postat pe 25 Octombrie 2009 01:04
vise placute!
zambila
Postat pe 25 Octombrie 2009 01:05
noapte buna somnorosilor....sa aveti vise placute....
tutankhamon
Postat pe 25 Octombrie 2009 01:09
De la: Sery, la data 2009-10-25 00:26:58pffff, ce va pupati voi unul pe altul in fund , nu cumva sunteti unul si acelas profil,,,pik cred ca esti putin fetitza,asa mi se pare ,tutankamoano,,,sotul tau nu te-a facut * bine ,,,zii sa te impinga putin spre mine pentru un oral ci miere pe glad ca vad ca el ti-o trage numai in pozitia misionarului,,,sunteti varza toti , cand vad ca dati voi pareri la cate o problema a unor useri care fie vb intre noi , poate au probleme,,,ma apuca groaza cusfaturile voastre ,,,baaaai sotu lu tuta*ankamoana ,,,,mai bn ti-ai lua tuta* si ti-ai struni-o in pat ca ca deja e vraiste in figa* de atata discutie pe net ,,,,,pik,,,,tu, ai grija , uite asa prin purtarile unora dintre voi ajungeti ca mormantul vostru sa fie inundat de atata bere daia calda , sti tu ,,,mai caeste-te dracu nitzal ca esti prea dus.


nene.....verifica-ti limbajul si contextul.....la orale nu te pot incurca...esti varza...nu se mai uita nimeni la tine si ai casunat pe cei pe care stii foarte bine ca nu-i atingi....si care ti-au refuzat prietenia.....recicleaza-te ....poate mai faci ceva istorie in lumea asta.....
tutankhamon
Postat pe 25 Octombrie 2009 01:11
De la: bluelight, la data 2009-10-24 22:15:50e tema de licenta??

..nuuu..am ales altceva, la momentul respectiv ..insa ma gandeam ca premisele sunt esentiale in context. Ca sa nu gresesc, m-as fi referit la infidelitate, nu la inselat. Si asta pentru ca nu consider ca insel daca ajung la infidelitate cautand ceea imi lipseste si e omeneste normal. Insel atunci cand am totul, cand primesc cat ofer, ba chiar mai mult si, cu toate astea, dintr-un capriciu, schimb partenerul..
In prima situatie, exista remediu, daca se modifica premisele de care aminteam, in al doilea, nu exista remediu. Nu unul atemporal, cel putin..
Ma intereseaza foarte mult parerea dumneavoastra, a tuturor si v-as ruga sa-mi spuneti daca gandesc corect, sau sunt in eroare. Sunt intotdeauna de parere ca mai multe mintzi gandesc mai bine decat una singura, iar subiectul ma intereseaza suficient..
stella_andre
Postat pe 25 Octombrie 2009 01:49
De la: Timidul, la data 2009-10-24 21:45:55PT TUTANCHAMON. De ce te bagi draguta doamna(sigur ma insel in aceasta privinta) si comentezi postarile mele? Parca era vorba sa ne ignoram reciproc?Deci am fost nevoit sa-ti raspund. Te bagi si u ca musca undeva? Fratele tau geaman Pik ce mai face? Transmite salutari din partea mea!


Pai cu asemenea imagine deformata asupra problemei nu poti fi ignorat.
E mult prea "inteligenta" logica ta ca sa nu ti se dea un raspuns pe masura.

Postat pe 25 Octombrie 2009 08:12
Scorpio, cred totusi ca am gresit
intentiile cameleonului erau evidente, si puteam sa-l ignoram. da' am ales distractia
si...multumesc
pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 08:16
De la: pik_nik, la data 2009-10-25 08:16:35Scorpio, cred totusi ca am gresit
intentiile cameleonului erau evidente, si puteam sa-l ignoram. da' am ales distractia
si...multumesc


Cum sa ignori asemenea pilda de intelepciune,o sa rad o saptamana
gandidu-ma cum si-a strofocat cei cativa neuroni sa emita asemenea perle.Nu puteam sa ratez distractia.

Postat pe 25 Octombrie 2009 19:02
pai poate si tu ai avut partea devina pt ca l-ai lasat prea liber.Pt ca stii tu ispitele sunt multe si femei rele sunt multe.Oricum sa stii ca 99 la suta din barbati inseala.Daca ii pare rau,gadestete la copiii,incerca sa te rogi la Dumnezeu sa gandesti clar si sa iti vindece ranile.Si fii cu ochii pe el ca pe butelie,dar nu il presa.Ce sa ii faci asa este viata si cu bune si cu rele,dar gandeste-te la copiiiiii pupiciiii si bafta.........
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:35
bine zici, irinuco! barbatii se tin in lesa, cu lantzul nu mai lung de 2 m! sa se invete minte, godacii naibii!
pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:40
irino, ce zici tu acolo suna a SF
prin extrapolare, inseamna ca 1% din barbati nu inseala?
ia sa ma apuc eu de cautat
zambila
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:44
aici! aiiiiiiiiici!!!
pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:47
De la: zambila, la data 2009-10-25 21:44:08irino, ce zici tu acolo suna a SF
prin extrapolare, inseamna ca 1% din barbati nu inseala?
ia sa ma apuc eu de cautat
pai inseala daca le merge si cu cine le merge.Pt ca sunt tare banditi,pt ca parintii nu prea s-au ocupat de ei de asta ei cred ca au voie sa faca orice.Pt ca ziceau parintii ca barbatii nu vin cu burta la gura,ci doar femeia.De asta multi oameni, multe femei s-au desconsiderat singure de asta si a ajuns omenirea in halul asta.
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:48
De la: moment31, la data 2009-10-25 21:48:54
De la: zambila, la data 2009-10-25 21:44:08irino, ce zici tu acolo suna a SF
prin extrapolare, inseamna ca 1% din barbati nu inseala?
ia sa ma apuc eu de cautat
pai inseala daca le merge si cu cine le merge.Pt ca barbatii sunt tare banditi,pt ca parintii nu prea s-au ocupat de ei de asta ei cred ca au voie sa faca orice.Pt ca ziceau parintii ca barbatii nu vin cu burta la gura,ci doar femeia.De asta multi oameni, multe femei s-au desconsiderat singure de asta si a ajuns omenirea in halul asta.
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:50
lasa ca indrepti tu omenirea, asa-i irinuco, scumpa?
pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:50
de asta si inseala barbatii pt ca ei cred ca au voie sa faca orice pt ca ei nu raman cu burta la gura si femeia trebuie sa le suporte lor tampenii si minciunile,eu i-as pune la plug
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:51
si tu sa tragi? wow!
pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:54
pik, pe tine te cred pe cuvant
zambila
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:54
pik_nik
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:55
De la: pik_nik, la data 2009-10-25 21:50:51lasa ca indrepti tu omenirea, asa-i irinuco, scumpa?
Acum pai sincer nu stiu cat o voi schimba eu,dar eu stiu ca asa cum ma comport eu cu altiii,asa se vor comporta si ei cu ceilalti.pt ca atunci cand un om ma cunoaste pe mine incepe sa devina mai pretentios si nu se mai multumeste cu orice.....
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:55
De la: pik_nik, la data 2009-10-25 21:50:51lasa ca indrepti tu omenirea, asa-i irinuco, scumpa?
Acum pai sincer nu stiu cat o voi schimba eu,dar eu stiu ca asa cum ma comport eu cu altiii,asa se vor comporta si ei cu ceilalti.pt ca atunci cand un om ma cunoaste pe mine incepe sa devina mai pretentios si nu se mai multumeste cu orice.....
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:55
De la: pik_nik, la data 2009-10-25 21:50:51lasa ca indrepti tu omenirea, asa-i irinuco, scumpa?
Acum pai sincer nu stiu cat o voi schimba eu,dar eu stiu ca asa cum ma comport eu cu altiii,asa se vor comporta si ei cu ceilalti.pt ca atunci cand un om ma cunoaste pe mine incepe sa devina mai pretentios si nu se mai multumeste cu orice.....
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:56
sa-ti dea domnul sa indrepti lumea cum ai intors multi forumisti pe aici la dreapta credinta....
tutankhamon
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:58
si asta se poate transmite.Asa cum unii oameni invata oamenii doar tampenii ca sa se schimbe in rau.Mie imi place sa ii ajut pe oameni,sa le dau sfaturi bune ca sa le fie mai bine si viata lor mai usoara.Sa nu mai traiasca asa cum traiesc diavoliii,sa ii uneasca doar rautatile si oamenii sa nu se iubeasca intre ei.
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:00
nu imi plac oameniii rai si care invata oamenii doar tampeniii.mie imi plac oamenii altruisti.........pe oameniii rai ii ignor,nu imi plac oameniii care nu da sfaturi bune ...........
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:03
De la: tutankhamon, la data 2009-10-25 21:58:13 sa-ti dea domnul sa indrepti lumea cum ai intors multi forumisti pe aici la dreapta credinta....
pai cine nu o sa se intoarca la credinta nu o sa aiba parte de iubire,o sa aiba parte de iubirea de care au parte si draciii.Eu fug de oamenii fara credinta care nu se roaga pt ca aia au diavoliii in ei,care doar prin rugaciune ii ppot alunga.Oamenii care nu se roags sunt rai ca niste diavoli,si sarlatani
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:07
te rog eu...avem doi clienti rai numai buni pentru a ii aduce pe calea cea dreapta....ii gasesti in topicul "ce ne unge pe suflet" ...ai face bine sa incepi cu ei.... succes...
tutankhamon
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:07
pai cine nu o sa se intoarca la credinta nu o sa aiba parte de iubire,o sa aiba parte de iubirea de care au parte si draciii.Eu fug de oamenii fara credinta care nu se roaga pt ca aia au diavoliii in ei,care doar prin rugaciune ii ppot alunga.Oamenii care nu se roags sunt rai ca niste diavoli,si sarlatan
irina31
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:12
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 01:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gresesc eu, greseste el ? 21 De la: garbo_7913 23 Octombrie 2012 13:47
ma iubeste sau nu? 31 De la: politistul 26 Mai 2010 07:34
Un suflet zbuciumat! 18 De la: zefir 22 August 2010 23:21
cum sa pun capat relatiei??? 13 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:41
Impas 18 De la: garbo_ready 7 Februarie 2016 10:50
Setari Cookie-uri