voi ati crede?

anii. 15 ani diferenta e foarte mult . nu conteaza care e mai tanar. aceasta diferenta de varsta aduce si alte diferente.
si_totusi
Postat pe 1 Septembrie 2009 19:03
eu sunt dispusa sa ma mut la el ...daca o sa consider ca totul e adevarat. mai mult o sa discutam dupa ce ne vedem dar cu mutatul el mi-a propus: ca nu poate veni in Romania, ca nu a mai fost de multi ani si ii e greu sa inceapa ceva aici, acolo are frati, casa servici.eu sunt mai tanara cu 15 ani decat el ...el nu arata de varsta lui, si eu nu sunt genul de persoana care sa colind cluburile si el sa imi incurce sa fac asta..nu am facut asta pana la 20 de ani de acum incolo nici atat..dar nu se stie niciodata, nu e batuta in cuie parerea mea de asta v-am cerut-o si pe a voastra, multumesc celor care s-au dat cu parerea
ranise
Postat pe 1 Septembrie 2009 21:06
e bine totusi sa va vedeti aici ...parerea mea . vezi tu ce faci pe urma.
blanca
Postat pe 1 Septembrie 2009 21:08
Ranise, tu n-ai specificat ce fel de relatie vrei sa ai cu el...
Zet
Postat pe 1 Septembrie 2009 21:12
si uite asa apar columbencele, la scara mai mica, normal...
ca tot eram curios.
Poison
Postat pe 1 Septembrie 2009 21:19
poison nu vorbi fara sa stii...nu judeca dupa aparente ....te rog ca ma duce si pe mine capu ...asa ca sa fim civilizati te rog ..
ranise
Postat pe 1 Septembrie 2009 21:48
ranise, acum zici da, mai gandeste-te ce inseamna diferenta asta de ani.
zici ca n-ai stat in cluburi pana la 20 de ani. nici nu aveai cum. abia acum faci ochi spre lume. sunt anii de inceput ai tineretii.
si_totusi
Postat pe 1 Septembrie 2009 21:54
"si_totusi"........la asta ma gandesc si eu de cateva luni bune incoace, dupa spusele lui pare a fi cel care m-ar face pe mine fericita, dar am zis dupa spusele lui ca dupa fapte nu pot sa ma pronunt ink .....si cu cluburile nu e vorba de varsta ci de faptul ca nici nu imi face placere, ca in cercul meu de prieteni eu eram cea mai mica si ei cu minim 3 ani mai mari decat mine deci puteam sa ma duc cu ei dar nu obisnuiam nici unul ..daca am fost de vreo 5 ori ...si ei la fel. dar nu se pune problema in viata numai la dusul la club si la iesitu in lume ci cum te simti cu persoana respectiva in privat ca asta inseamna doar viata in 2.
Pt cea care m-a intrebat ce fel de relatie vreau cu el ...pai una serioasa daca e sa fie ...dar asta depinde de el, de mine in acelasi timp ....ei pana la urma timpul le va rezolva pe toate.Noapte buna tuturor!!!
ranise
Postat pe 1 Septembrie 2009 23:40
De la: ranise, la data 2009-09-01 23:40:58 Pt cea care m-a intrebat ce fel de relatie vreau cu el ...pai una serioasa daca e sa fie ...

Ce e aia relatie 'serioasa'?
de prietenie, profesionala, religioasa etc etc ?
Zet
Postat pe 2 Septembrie 2009 03:46
Nu inteleg ce nu intelegi. A spus fata ce vrea: casatorie. Ce ganduri mai au unii. Auzi:profesionala, religioasa.
Micass
Postat pe 2 Septembrie 2009 06:20
Hai ca in primul mesaj nu a zis de asa ceva. Tu asta intelegi prin 'ceva mai mult'? (vorba ta: la ce se gandesc unii... ?!)
Zet
Postat pe 2 Septembrie 2009 10:25
zet si micass ...nu va contrati....deci nu am zis casatorie pt ca e prea mult spus, o relatie serioasa(nu profesionala) ca duce la casatorie ca nu asta ramane de vazut.....eu am crezut ca am fost inteleasa cand am zis relatie serioasa.o fi si profesionala dar doar daca am fi impreuna altfel nu ar fi posibil.si una de prietenie este deja ....
ranise
Postat pe 2 Septembrie 2009 10:58
Cred ca cineva are de dat o bere...
Zet
Postat pe 2 Septembrie 2009 22:52
eu nu cred nici in persoanele care le cunosc de ani de zile in viata de zi cu zi apai pribntr-un internet si sfatul meu e sa nu crezi in nimeni in ziua de azi....pwp
andrutza448
Postat pe 27 Septembrie 2009 03:46
De la: andrutza448, la data 2009-09-27 03:46:41 eu nu cred nici in persoanele care le cunosc de ani de zile in viata de zi cu zi apai pribntr-un internet si sfatul meu e sa nu crezi in nimeni in ziua de azi....pwp

Esti trista rau...
Incarca un strepsils.
Zet
Postat pe 27 Septembrie 2009 08:36
pina la urma orice persoana are dreptul "sa o crezi" pina la proba contrara... Iar pe net pina la urma sint tot oameni, exceptind cazul in care te conversezi cu vreun autoresponder de 1 an.
Da' pina si ala o avea dreptul sa il crezi pina descoperi ca te minte.
quasaria
Postat pe 29 Septembrie 2009 00:31
.... sunt oameni pe care-i vezi 5 minute si stii ce simt si ce vor....sunt oameni cu care "imparti" un sac de sare si cand l-ai terminat ajungi la concluzia ca nu stii ce simt si ce vor....nu te implica emotional - abia dupa ce va intalniti fata in fata poti vedea cine este cu adevarat...sau poate nu....
..mai ai rabdare cu dragostea pe net...
daria_
Postat pe 29 Septembrie 2009 00:41
extrem de rare cazurile cand o astfel de relatie a mers si a condus la casatorie...dar daca tie-ti face bine,se poate...totusi, nu-ti pune toate sperantele in ea...
sora_ilsi
Postat pe 29 Septembrie 2009 00:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
In urma topicului " cum sa scapam de michelle?" 013 a fost banat 65 De la: elisabeta_boia 7 Septembrie 2011 01:40
Vorbe de duh despre barbati, femei si nu numai ... 1940 De la: charmelen 3 Februarie 2012 15:27
Problema mea... 13 De la: elisavuri 26 Noiembrie 2011 15:08
ateu sau agnostic? 67 De la: me_reloaded 4 Noiembrie 2010 08:21
filmele coreene 17 De la: daniilia 16 Februarie 2013 20:33
Setari Cookie-uri