se poate ierta infidelitatea?

tovarasha, cine are bun simt NU DESCHIDE astfel de topicuri. asta daca mai ai matale un pic de inteligenta sa pricepi ce am spus

speciale pentru bascalie sunt astea, mai draga, si sunt destule
Nelu_Cotrocelu
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:02
nazirro la colt pe coji de nuca!

acum!!!!!
eladaela
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:02
miruto: inspira, respira....mai ia o gura de aer, ca prea te-ai rosit
zambila
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:02
eladaela
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:03
zambilo,si tu langa ea!!!

repede!!!


eeeeeee
eladaela
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:04
da eluto....da numa io?????da todeauna...numa io?????
nazirra
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:05
s apai miruto!!!!!nu se vede maica ca le am legat cu ilasticili de la tutankamoana!!!!!!
nazirra
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:06
nazi, se pare ca trebe sa-ti tin companie...ce sa fac, ma supun
zambila
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:06
hai ca va faceti de cap
eladaela
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:08
sti ce zambiluto????ii bine ca n o zis sa tacem!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:10
Nea Nelu,hai ca suntem cuminti,ne incolonam la cafenea la referendum si gratar.
elodia
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:12
apai vezi, aia da pedeapsa

ela, ne ierti, ca nu mai facem...asa-i nazi?
zambila
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:12
nuuuuu mai facem!!!!asa ceva!!!!mai n am vazut!!!!!!!!!!!!!!iote is rosie tata!!!!tata!!!!tata!!!! :
nazirra
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:14
mda....sa zicem ca de data asta va iert.....

ca o data se iarta si infidelitatea ON TOPIC,DA???
eladaela
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:20
fetele, va las, ca trebe sa plec!
maine merg la nunta la olteni...yesss
zambila
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:21
dicstractie placuta!!!!!zambilico.....si io ramii...sint singurel....
nazirra
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:22
distractie placuta si....sport la sarba
eladaela
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:23
sa fie!!

mersi ela!
zambila
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:24
zambilico!!!!nunta la olteni....ai grija sa papi repede ca vin felu doi....cind o ajuns la capatu sali.....vine sarmalili.....o ajuns sarmalili la captu sali....vine gaina cu orezu......intre mese...chiue tati... sirba!!!!!!!iiiiu!iiiiu!iiiiii!!!!!
rapid mami....tu sa tii bini tacimurili in mina!!!!!!!!!nu dai drumu bre la nici unu!!!!!!!!!!!intelegi????? hai succesuri!!!!!pupici!!!
nazirra
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:28
vezi nu te imbata prea tare....nu de alta,da e grea mahmureala
eladaela
Postat pe 25 Septembrie 2009 14:28
Iese la dans.La sarmale este mai rau.Daca este aglomeratie cand te duci sa scapi de ele?
Ioana007
Postat pe 25 Septembrie 2009 17:02
bai nene. nu am mai citit de vreo saptamana da vad ca topicu merge inainte. tot romanu are ceva de spus pe tema asta. ce-mi place
sorinara
Postat pe 26 Septembrie 2009 15:19
Bula intra in direct la radio.
-Bunaziua sunteti in direct.
-Bunaziua, am gasit un portovel cu 15.000 $ in el si cu un buletin pe numele de Moise Virgil
-Bravo domnu Bula va felicit .Si ce ati vrea sa ii transmiteti ?
-As vrea sa ii transmit domnului Moise Virgil o deticatie muzicala...........
sophia1971
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:15
De la: sorinara, la data 2009-09-26 15:19:32bai nene. nu am mai citit de vreo saptamana da vad ca topicu merge inainte. tot romanu are ceva de spus pe tema asta. ce-mi place


da, merge inainte dar se vorbeste numai despre prostii....
la noi la romani nu se poate discuta nimic
din cauza asta avem ff multi inculti.....si fparte multi aerieni si habar nu au ce zic ce fac
cand se poate sau trebuie sa comunici indiferent pe ce tema se vb la misto
asa ca nu trebuie sa ai bun simt sa nu intri pe diferite topicuri
din cauza asta se fac
nu ca nu au ce face respectivii, ei poate chiar au ceva de zis
nu au ce face si cu cine vb cei care fac " mistouri " si vb aberatii
dar in fine toti au nota 10 ...stati jos si "time out",""daca nu va supatari""
miruta
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:06
Asa este toata lumea are ceva de spus ,dar putini vorbesc la subiect fara a fi rai sau ironici.
sunset474
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:15
miruta...cand vei invata sa scrii corect gramatical si sa te exprimi, atunci vei fi luata in seama....pentru ca postarile tale sunt fara cap si fara coada....asa ca ia frumusel cartea de gramatica a limbii romane si ia niste lectii de exprimare si cursivitate de la un profesor de limba romana si abia atunci sa mai ai tupeul sa mai apari pe aici sa ne spui noua ce sa facem PE UN FORUM PUBLIC!..pana atunci, daca nu-ti convine, nu ne mai citi....ai bagat la cap?
tutankhamon
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:45
De la: tutankhamon, la data 2009-10-01 10:45:08miruta...cand vei invata sa scrii corect gramatical si sa te exprimi, atunci vei fi luata in seama....pentru ca postarile tale sunt fara cap si fara coada....asa ca ia frumusel cartea de gramatica a limbii romane si ia niste lectii de exprimare si cursivitate de la un profesor de limba romana si abia atunci sa mai ai tupeul sa mai apari pe aici sa ne spui noua ce sa facem PE UN FORUM PUBLIC!..pana atunci, daca nu-ti convine, nu ne mai citi....ai bagat la cap?


nu, nu am bagat la cap . cum nici tu si toti ceilalti nu ati bagat la cap sa nu mai faceti" mistouri".
nu mai citi postarile mele ......acum treb sa faci si tu observatii ...ca nu aveai de ce sa te legi.......hai lasa treci la altcineva sa-l critici.
si daca nu-ti convine nu ma mai citi, ..ai bagat la cap??
miruta
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:35

si vezi ca m-am ofilit toata ...tutanuka
miruta
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:36
De la: tutankhamon, la data 2009-10-01 10:45:08miruta...cand vei invata sa scrii corect gramatical si sa te exprimi, atunci vei fi luata in seama....pentru ca postarile tale sunt fara cap si fara coada....asa ca ia frumusel cartea de gramatica a limbii romane si ia niste lectii de exprimare si cursivitate de la un profesor de limba romana si abia atunci sa mai ai tupeul sa mai apari pe aici sa ne spui noua ce sa facem PE UN FORUM PUBLIC!..pana atunci, daca nu-ti convine, nu ne mai citi....ai bagat la cap?



aaa si m-am gandit...doamna super profesoara tutanka( sa inteleg oare altceva??) am sa vin la orele dumneavostra n-am sa mai chiulesc.......
miruta
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:40
Orice se poate ierta inclusiv infidelitatea dar nu se pune problema la gerneral. fiecare caz e o particalaritate. Ierti iubitul pentru ca a gresit intr-o imprejurare pe care a putut s-o fructifice dar fara urmari. Cea mai grea problema si nu se poate trece cu vederea e aceea cand partenerul te inseala pentru ca nu te mai iubeste si asfel, iubind pe alta i se daruieste cu tot cu suflet. E cea mai grea nenorocire daca tu inca il mai iubesti. Si aici poti sa-l ierti daca si tu ai sufletul in calatorie cu sorcova. Atunci totul devine intr-o oaza de normalitate care se vede doar dinafara. dar daca il iubesti si el nu te mai vrea? Simtamintele omenesti din aceasta latura nu se pot controla, nu se apeleaza la constiinta pentru ca fiecare are o singura viata si nu este dispus s-o sacrifice numai pentru constiinta. Cui foloseste dintre cei doi parteneri daca datorita ei vin acasa si nu isi vorbesc iar in pat dorm spate in spate! Suferinta din iubire e logica, e stresanta dar desi pare ca te va ucide dupa un timp te trezesti eliberata de acest chin. Te trezesti cand, mergand pe strada sau intr-o vizita ti s-a parut ca cineva te urmareste cu privirea si ca iti place acest lucru. Hai sa suferim asa cum gaseste fiecare ca il avantajeaza acest supliciu!
De la: miruta, la data 2009-10-01 15:40:21
De la: tutankhamon, la data 2009-10-01 10:45:08miruta...cand vei invata sa scrii corect gramatical si sa te exprimi, atunci vei fi luata in seama....pentru ca postarile tale sunt fara cap si fara coada....asa ca ia frumusel cartea de gramatica a limbii romane si ia niste lectii de exprimare si cursivitate de la un profesor de limba romana si abia atunci sa mai ai tupeul sa mai apari pe aici sa ne spui noua ce sa facem PE UN FORUM PUBLIC!..pana atunci, daca nu-ti convine, nu ne mai citi....ai bagat la cap?



aaa si m-am gandit...doamna super profesoara tutanka( sa inteleg oare altceva??) am sa vin la orele dumneavostra n-am sa mai chiulesc.......
comarta
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre intrepretarea..Ca romanii sunt un popor necivilizat,,din cauza ca sunt nemultumiti,,fata de nemtii care sunt un popor de ipocriti 6 De la: Axl_22 19 Noiembrie 2011 14:46
Domnia si prostia- cele doua defecte cel mai scump platite 8 De la: garbo265966 6 Iulie 2012 13:35
felinarul rosu 210 De la: moniq_ 29 Iunie 2010 22:39
Ce as putea sa fac,sa ma iubeasca numai pe mine? 195 De la: ufishor 4 Februarie 2012 23:22
Despre dragoste 53 De la: danseanavictoria 18 Martie 2011 15:35
Setari Cookie-uri