Relatia cu un barbat casatorit

uuuuu?cred ca era cianura in cafea ..... subscriu....
copchila vezi de treaba ..ca i vai de curu tau dupa cum te i comportat aici rusinica!!!! obraznico!!!!!!!!si sti ceva iti vind un secret:daca i esti amanta ...te lasaaaaaaaaaaa
nazirra
Postat pe 16 August 2009 17:32
nimic,da' nimic nu ma calca pe coada mai tare decat fofilarea asta mincinoasa!
la duneta m-am abtinut,ca nu era treaba mea,jignise persoane care o puteau scarmana de sa-i sara fulgii (ceea ce au si facut,dealtfel)

da' asta ma scoate din sarite!
inafara de p...a ce-o fi vazut ala la ea? ca tre' sa ai neste calitati acolo si ca sa devii amanta...zic io..
preciouss
Postat pe 16 August 2009 17:39
...ca acuma-mi dadui seama ce vazu ea la un adventist de vro' 50jde ani,care nu vrea sa divortzeaza: firma prospera!

te si vedeai patroneasa,ai?
calare pe averili lu' bunicu' care le-a facut cu boaua de nevasta,nu?
preciouss
Postat pe 16 August 2009 17:43
cum zici,precioaso!..nu merita ....e duminica azi...n are treaba ca daca i duminica amantu i acasa la nevasta ....si ea saraca ce sa faca???????hormoniii o so lase....in curind si ne trezim cu un nou topic :ce sa fac???;
nazirra
Postat pe 16 August 2009 17:44
da...intra lumea pe toapice sa sa simteasca bine...si cind colo o mai si ia in freza pt sfaturi sau glumite(nevinovate) si de la cine? de la inchipuitele victime mare ii gredina domnului
LILO
Postat pe 16 August 2009 17:44
doi ani.....a fost frumos nu? ai grija ca te minte,te vrea si pe tine si pe ea.Nu o sa renunte nu din cauza religiei,nu renunta la sotie pentru ca ii convine aceasta situatie.Sigur tu ai pus mult suflet si te rog sa ai grija,o sa suferi mult.Cand este iubire renunti la tot si mergi langa cel sau cea pe care o iubesti.Iti spun asta din experienta,am suferit si sufar si acum din cauza unei astfel de relatii,inca plang seara cand adorm si dimineata simt ca ma sfarsesc ca nu mai am cui sa ii spun :"buna dimineata" la telefon.Doi ani am trait aceasta relatie care credeam eu ca se va finaliza ...intr-un mod fericit,adica vom fi impreuna,doi ani am crezut tot ce mi-a spus si cand am auzit ca imi spune ca nu o poate parasi,am crezut ca o sa mor.Am incercat tot,chiar sa accept situatia de amanta,cand vrea el,cand poate el dar se pare ca nu ma mai vrea.Ai grija doar amintirile iti vor ramane.....
garbo039663
Postat pe 16 August 2009 17:46
da intra sa primeasca SFATURI...si se apuca sa jigneasca in stinga si in dreapta dc nu le este pe plac ADEVARUL...
LILO
Postat pe 16 August 2009 17:46
poi ce nu ii CLAR? n-are ce sa caute o intrusa in viata omului...e ca va place sa va jucati de-a hirta-firta,ii una.da sa intri in familia omului...ii pacat...ca voi(mironositele) spuneti ca va rugati sa va indrume Creatorul...ca sa faci? sa dispari din.cadrul familiei cu pricina
LILO
Postat pe 16 August 2009 17:55

LILO !!!!!!!!Las o fata ca nu merita....
nazirra
Postat pe 16 August 2009 18:02
stiu,nazira ca nu merita..da suntem datori sa incercam
LILO
Postat pe 16 August 2009 18:04
nu las o intii sa dea cu capu!!!!!!!nu vezi ca facea misto de noi?
nazirra
Postat pe 16 August 2009 18:07
nu stiu cum sa-ti spun dar e urat ceea ce faci.gandestete ca la un moment dat vei fii si tu sotie.cum ti-ar placea o astfel de situatie.daca nu mai are nimic cu sotia de ce nu divorteaza ca sa fie cu tine? i-ti spun eu pe sotie o minte iar pe tine te tine de prospatura inca vreo doi ani apoi se va decide sa ramana tot cu sotia lui deschide ochii si nu-ti risipii viata cu astfel de barbati.
laura26
Postat pe 18 August 2009 14:11
andrado,pai zici ca esti bunica si te tii de subiecte lansate la misto?sa-ti inveti nepotul sa fie ca tine,dar sa accepte si consecintele.daca noi astia care facem misto de tine nu avem caracter si nu gandim matur,atunci tu, care vorba ceea ,trebuie sa ai o varsta de vreme ce esti bunica,cum esti ,mami,daca o dai cotita dupa ce te vaicaresti ca ai iubitel un barbat casatorit si cu doi copii???nu cumva ai o fetita in situatia asta??zi acu,pe cinstite....
Roxxynela
Postat pe 18 August 2009 16:12
mai c.... dupa ce ca va bagati intr/o casnicie si stricati poate linistea familiei mai aveti curajul sa deschideti topice?
gmpa
Postat pe 15 Aprilie 2010 23:59
.
anakin
Postat pe 16 Aprilie 2010 00:22
Asa e. Daca tot ai stricat o casa, strici si un forum.
Doara
Postat pe 16 Aprilie 2010 06:27
mai da tari mai sunteti nene ca niste adevarati detectivi bravo mi/ati placut a/ti aflat/o pe duduie intrebare aici nu gasesti decat topice despre c....ve pardon amante? ceva mai interesent unde gasesc ca de c..ve m/am saturat astea au probleme tot timpul asa am observat indrumati/ma unde sa caut ceva mai interesant va rog
gmpa
Postat pe 19 Aprilie 2010 00:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Regasire dupa vreo 8-9 ani 16 De la: AdrianaR 19 Februarie 2010 13:33
CE LEGATURA EXISTA INTRE SEX SI DIVORT? 84 De la: garbo003632 16 Octombrie 2009 12:01
Cum ar vrea femeile sa fie barbatul "aproape" ideal ? 328 De la: liaiedera 13 Aprilie 2010 08:34
invitatie SPEED DATING 1 De la: speed_date 3 Octombrie 2009 19:57
Vreau sa aud !!!!! 27 De la: dor72 8 Martie 2011 20:58
Setari Cookie-uri