iubire fara sex

ea.
si el la o sexoloaga, nu?
pik_nik
Postat pe 17 August 2009 21:57
De la: mady, la data 2009-08-17 19:51:20eu te inteleg si eu patesc la fel acum in timp ce am fost insarcinata am luat mai multe kg in plus pt k am avut probleme si am avut un tratament cu anti-spastice si vitamine 9 luni k altfel pierdeam sarcina.si acum sotul meu nu se mai atinge de mine probabil nu ii mai plac k mam ingrasat si ma doare lucrul asta.am discutat cu el dar degeaba
as vrea un sfat ce as putea face
mady
Postat pe 19 August 2009 23:02
incearca o cura de slabire ceva, daca crezi ca asta e motivul pt care nu te mai place sotul, aranjeaza-te umpic, redescopera-te pe tine ca femeie
nelly05
Postat pe 19 August 2009 23:10
da poate fi si asta o solutie,dar nu mam negijat niciodata,intotdeauna mam aranjat dar....tot timpul sarcinii nu am facut sex cu el si cred k sa dus la alta si de aici problemele
mady
Postat pe 19 August 2009 23:14
ai avut probleme sau...?
blanca
Postat pe 19 August 2009 23:18
atunci discutia directa e singura solutie, intreaba-l direct dak are pe altcineva, pt ca atata timp fara sex nu cred ca a stat.
nelly05
Postat pe 19 August 2009 23:21
Pai am avut o vecina care, cand a nascut, a avut surpriza sa fie vecina de salon cu una care nastea copilul frate cu copilul ei...
Asa a aflat de amanta - iar el n-a mai facut 2 drumuri separate la maternitate...

Desigur, vecina mea, imediat ce a putut, a dat divortul si nu i-a mai trebuit nici celeilalte - nu stia ca nevasta e insarcinata - o mintise ca nu se inteleg si ca se desparte de ea...
Si uite asa, omul meu a ajuns sa munceasca pentru 2 pensii alimentare - de unul singur
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 23:23
ioi! ce-si face omul cu ..mana lui
blanca
Postat pe 19 August 2009 23:27
se numeste lucru manual
nelly05
Postat pe 19 August 2009 23:30
mady, vecina mea, a cunoscut, dupa cam un an de la divort, alt barbat cu care s-a recasatorit si sunt o familie - impreuna cu baiatul din prima casatorie - fericita de multi ani de zile deja!
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 23:32
mai mady da nu ne zici ca el a facut un copil si cu ailalta??? ne lasi sa descoperim singure???
nelly05
Postat pe 19 August 2009 23:37
astea sunt telenovele cu final interactiv
se modeleaza dupa simpatia pe care o trezesc pesonajele cititoarelor
pik_nik
Postat pe 19 August 2009 23:39
mielu, nelly, ce-si face omu cu mana lui e masturbare, nu lucru manual. astea sunt cazurile reale in care pe copii ii aduce barza, ca spermatozoizii se fac marinari, in baie.
pik_nik
Postat pe 19 August 2009 23:41
ma rog, eu am povestit un fapt absolut real.
mady, ti-am povestit asta ca intelegi ca viata ta nu se termina la un barbat care ti-a facut ce ti-a facut...ma rog, voi stiti...oricum dragoste cu forta nu se face!
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 23:41
mai pikule, si ai avut tu inimioara sa-i faci marinei?
daria_
Postat pe 19 August 2009 23:48
poci sa zic si eu un banc :
o tipa si un tip in lift la o banca de sperma :
tipu-mmm domnisoara unde mergi?
etajul 1_donez ovule...
mata
el:-la 5 _donez sperma ...cit iti da
ea:100 euro
el:eu 500 euro
dupa o saptamina din nou amindoi in lift::
tipul:la unu nu???
tipa da din cap si arata cu mina 5!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 19 August 2009 23:48
pai am si eu o mare curiozitate...mady....daca tu cu sotul tau nimicutza in timpul sarcinii...tu ce te asteptai???? ca el te iubeste atat de mult incat sa nu=si caute galeata de desertat????ioi......si tu ai stat cumintica fara sa il mangai macar????ioi.....
tutankhamon
Postat pe 19 August 2009 23:53
da am stat cumintik pt k am avut probleme am stat numai prin spitale cu perfuzii pt k nu puteam sa tin sarcina.Eu eram constienya k nu sta el asa 9 luni dar credeam k o sa tina de familia lui
mady
Postat pe 19 August 2009 23:59
Eu eram "schelet ambulant"(asa imi zicea sotul ca alti barbati intorceau capul dupa mine, iar femeile imi invidiau silueta)si tot s-a uitat la alta. Asa ca, pe langa faptul ca ma prefaceam ca nu stiu ca are o relatie si incercam sa-i fac toate voile, am inceput sa mananc in disperare, zi si noapte, doar, doar s-o reintoarce la mine. Nu conta ca faceam sex odata la 7-8 luni (la barbati "drgoste cu forta nu se poate" sa stii ca nu-i un sens figurat)....
Mi-a dereglat organismul, m-am ingrasat foarte mult de nu ma mai recunosc prietenii si cunostintele, dar pantalonii lui nu s-au deschis mai des. Asa ca, dupa ce mi-am distrus sanatatea, am ajuns acolo unde ar fi trebuit sa ajung demult, doar ca mult mai imbatranita si pustiita. Iar copiii au suferit mai mult decat daca aveau un tata de duminica.
mady, daca nu mai face sex cu tine dar face cu alta - divorteaza acum cand copilul este mic, iar tu tanara si in putere. sunt si barbati care te plac asa cum esti. Inca nu am auzit sa se fi terminat.
daria_
Postat pe 20 August 2009 00:02
tutan, eu am avut sarcina toxica si a trebuit sa stam cumintei pana am nascut, dar dupa o luna de la nastere ne-am luat revansa
problemele care au aparut dupa 10 ani nu au avut nici o legatura cu sarcina.
Intr-o casnicie problemele nu apar din pricina sarcini, ingrasarii, slabitului, praful de pe mobila, mancarea fara gust.....astea sunt doar pretexte. Daca nu exista astea, se fabrica alte scuze
daria_
Postat pe 20 August 2009 00:09
daria...exact....eu stiu ce spun.....sunt medic si stiu foarte bine ce e aceea o sarcina cu probleme, toxica, cerclaj, poate placenta previa.....in toate aceste cazuri, sexul este total interzis.....dar se poate comunica spiritual...se poate face dragoste in gand...telepatic daca vrei...si daca cei doi parteneri se iubesc cu adevarat, nu mai conteaza ca nu se pot alatura fizic....e mai important rodul din pantecele mamei...fructul iubirii lor....stiu chiar tatici care au fost cuminti cat a durat sarcina de frica sa nu raneasca bebelusul.....si care chiar au stat cuminti pentru ca isi iubeau cu adevarat sotia....
tutankhamon
Postat pe 20 August 2009 00:34
da are copil cu amanta dar bn inca nu a nascut are 7 luni
mady
Postat pe 20 August 2009 01:45
VAM PUPAT PE TOTI-TOATE NOAPTE BUN MAI VB
mady
Postat pe 20 August 2009 01:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac:| va rog ajutor rapid 20 De la: elodia 25 Aprilie 2010 19:22
Pe cine sa aleg ? 29 De la: elisabeta_boia 30 Iunie 2011 00:00
cum iti dai seama daca te iubeste daca e diferenta de varsta 24 De la: denyssss 17 Octombrie 2012 18:59
Pasii spre o relatie... 51 De la: Doara 15 Octombrie 2010 06:26
un sfat 20 De la: reyya 27 Noiembrie 2009 22:20
Setari Cookie-uri