Inocenta unei femei

ba io una nu imi mai aduc aminte de primul si nici nu ma mai intereseaza soarta lui.....dupa o prietenie de un an jumate, singura rasplata ca a fost primul si i-am fost fidela, a fost sa se care la mare cu prietena mea cea mai buna de atunci.....e clar ca si-au ras amandoi macaroanele de la mine....in final, pentru mine a fost doar o extensie de care am avut nevoie ca sa scap de statutul de "virgina" si sa vad cu ce se mananca sexul.....mi-am facut treaba, m-am amorezat, dar a fost magar,iar eu l-am ras din lista de amici dupa ce m-am razbunat pe el, spunandu-i clar si raspicat pentru ce l-am chemat la mine acasa.....si dimineata i-am zis sa faca pasi ca trebuie sa plec la munca....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 00:10

cata sensibilitate transpare, tutank...
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 00:13
mai, fac eforturi deosebite, si nu reusesc
de cate ori vreau sa postez si eu serios aici, imi sare titlul in ochi si ma pufneste rasul
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 00:14
am fost naiva mia....eram cuminte la 24 de ani cand l-am cunoscut.....acuma m-am calit......mananc trii ca el dimineata, la pranz si seara....musc din carne vie si imi infig coltii ascutiti....de ce sa sufar eu ca proasta...las sa sufere ei....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 00:16
De la: tutankhamon, la data 2009-07-09 00:10:35ba io una nu imi mai aduc aminte de primul si nici nu ma mai intereseaza soarta lui.....dupa o prietenie de un an jumate, singura rasplata ca a fost primul si i-am fost fidela, a fost sa se care la mare cu prietena mea cea mai buna de atunci.....e clar ca si-au ras amandoi macaroanele de la mine....in final, pentru mine a fost doar o extensie de care am avut nevoie ca sa scap de statutul de "virgina" si sa vad cu ce se mananca sexul.....mi-am facut treaba, m-am amorezat, dar a fost magar,iar eu l-am ras din lista de amici dupa ce m-am razbunat pe el, spunandu-i clar si raspicat pentru ce l-am chemat la mine acasa.....si dimineata i-am zis sa faca pasi ca trebuie sa plec la munca....


ei da...ai uitat sa ne spui....ca ai tinut la el!! ca ai bocit vreo 3 luni dupa ce te-a inselat cu "cea mai buna" prietena!! apropo...chair asa buna era???!!!
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 00:16
De la: tutankhamon, la data 2009-07-09 00:16:11am fost naiva mia....eram cuminte la 24 de ani cand l-am cunoscut.....acuma m-am calit......mananc trii ca el dimineata, la pranz si seara....musc din carne vie si imi infig coltii ascutiti....de ce sa sufar eu ca proasta...las sa sufere ei....



right...ca bine le zici...iaca cand ai drepate...ai
ciocu' mic...pikule
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 00:18
ei da...tuti...hai du-tiii !!! chiar asa tarziu....te-a facut femeie?
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 00:19
ba am recunoscut superbule ca m-am amorezat de el...citeste mai bine...si da, recunosc ca am plans dupa el....dar am avut taria si m-am razbunat pe el, desi l-as fi tinut cu amandoua mainile langa mine.....dar mi-am batut joc de el crunt.....toanta aia era buna.....manca p.... pe paine....arata si bine, era mai slabuta decat mine, o pisica lesinata la care ii luceau ochii in cap de fiecare data cand auzea ca se vorbeste despre anumit lucru...dar...asta e...mortii cu mortii ....vii cu vii...
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 00:20
De la: superbus, la data 2009-07-09 00:19:22ei da...tuti...hai du-tiii !!! chiar asa tarziu....te-a facut femeie?

iaca...superbus...unele mai stau cu burta pe carte...nu pe alte burti...
oiii, ce-mi place replica asta
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 00:21
recunosc ca da, superbule....la 24 de ani....atunci am aflat ce inseamna p......si cu ce se mananca pe viu.....ca stiam altfel de toate, dar nu le pusesem in practica....am fost cuminte...cu un tata autoritar, care imi interzicea sa merg pana si la petrecerile studentesti........mi-am vazut de facultate si mi-am terminat-o.....abia apoi, cu actele in mana, am facut ce a vrut muschii mei....recunosc ca nici nu am avut roiuri de barbati seriosi in jurul meu, iar eu nu eram una care sa se lase usor....dar acuma o sa credeti ca ma laud...
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 00:22
De la: tutankhamon, la data 2009-07-09 00:20:02ba am recunoscut superbule ca m-am amorezat de el...citeste mai bine...si da, recunosc ca am plans dupa el....dar am avut taria si m-am razbunat pe el, desi l-as fi tinut cu amandoua mainile langa mine.....dar mi-am batut joc de el crunt.....toanta aia era buna.....manca p.... pe paine....arata si bine, era mai slabuta decat mine, o pisica lesinata la care ii luceau ochii in cap de fiecare data cand auzea ca se vorbeste despre anumit lucru...dar...asta e...mortii cu mortii ....vii cu vii...



mare razbunare ai avut!! ce poate fi mai tare decat sa ti-o tragi cu prietena cea mai buna???

doar daca il inselai cu prietenul lui cel mia bun....asa mergea!! altfel...fleosc!!!
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 00:23
De la: mia79x, la data 2009-07-09 00:21:31
De la: superbus, la data 2009-07-09 00:19:22ei da...tuti...hai du-tiii !!! chiar asa tarziu....te-a facut femeie?

iaca...superbus...unele mai stau cu burta pe carti...nu pe alte burti...
oiii, ce-mi place replica asta



care ..caree..care??? ce mai intreb...aia a mea.....cu du-ti tuti!! :))))

sau iti plac ..doar replicile tale!!! iaka....fiecare cu ce-o doare... pe burta..sub burta!!!
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 00:25
superbule.....am acceptat sa vina la mine si i-am spus-o clar in fata ca am acceptat doar pentru sex, nu pentru altceva......adica l-am facut sa se simta ca un vibrator....intelegi????...si nu ca un gigolo, pentru ca nu i-am dat bani.....din contra...eu m-am ales cu o cutie de bomboane superfine, o sticla de cinzano - stia ca-mi place - si un buchet mare de trandafiri galbeni - preferatii mei...fraierul.....a crezut ca reinnod relatia cu el....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 00:27
daca aducea si fistic...
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 00:28
io mancam miezul si lui ii dadeam coaja....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 00:41
da, esti diplomata
a se citi "ii dadeam pe coaja"
pik_nik
Postat pe 9 Iulie 2009 00:42
ei na Tuti... a uitat de-a doua zi....sau dupa cateva zile... l-au ajutat femeile in bratele carora...se desfata... oricum ce doream sa zic... razbunarea ta a fo infima...pe langa ce ti-a facut...magarul!!! huuuuu!!!
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 00:44
lasa-l ca l-o batut soarta......o ramas fara servici si nu o gasit decat mecanic la rebu.....si crezi ca m-o mai interesat a doua zi????io am profitat de moment....i-am tras-o....m-am simtit si eu bine...si pa!!!!!altul la rand...de-abia prinsesem gustul....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 00:50
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 00:51
ce razi miuto????iti placu????pai da ce pana mea....sa stau ca tolomaca???? sa jelesc la nesfarsit un cretin?????haidati la fata ca stie ea acuma cu ce se mananca....next!!!si o fo bine, ca dupa trei ani l-am cunoscut pe sotul meu......cu rodajul gata facut....piesele toate unse....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 00:54

nu esti sanatoasa all the time
felicitari...pentru faza cu sotu'
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 00:56
eu cred ca el a uitat faza, razbunarea ta...dar tu...tu o vei tine minte toata viata!!
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 00:57
superule...da...a fost cea mai inspirata faza din toata viata mea.....mai ales ca, dupa ce i-am explicat de ce am acceptat sa ramina, i-am spus delicat.....vrei sa ne simtim bine, ok, nu vrei, usa e acolo, iti deshizi si pleci...nu se supara nimeni....

si nu stiu daca el a uitat sau nu...dar sigur a ramas masca atunci cand eram cu cel ce avea sa-mi devina sot, prima oara, la munte si el ma tot baraia la telefon...ca ce faci...ca unde esti.....si i-am zis.....sunt cu un alt barbat la munte.....si ne-ai deranjat in momentul culminant....te rog nu ma mai suna....niciodata....si nu a mai sunat....bine, oricum, am inchis telefonul.....

a...si a mai fost una...dar asta e alta poveste.....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 01:02
hai bag-o si pe aia...... ca la asta nu m-ai convins...delocc....dar chiar delooccc!!! macar el tinea la tine....? sau a mimat asta?
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 01:08
De la: mia79x, la data 2009-07-09 00:56:12
nu esti sanatoasa all the time
felicitari...pentru faza cu sotu'


mio...tu crezi ca sunt uneori asa de incisiva pentru ca sunt tolomaca???? am trait mama la viata mea si am avut parte si de cele mai nasoale mitocanii....ca parca aveam magnet si le atrageam pe toate, una dupa alta....poate de aia m-am si tzacanit oleaca....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 01:08
lasa tutank...ca tacaneala aia zau ca nu-i rea...si eu mai sufar de ea...din cand in cand...la momentu' oportun...noapte buna...va pup
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 01:13
superule...el zicea ca da...adevarul e ca in acea relatie m-am simtit excelent....exact cum trebuia sa te simti atunci cand esti cu primul barbat.....ideea e ca atunci cand a venit la mine si eu m-am razbunat......bomba.....el era deja insurat de 3 luni.......deci tot la mine revenea....se simtea mai bine cu mine decat cu nevasta lui, secregaura(deci meseriasa, nu gluma) la banca unde ajunsese el bodyguard...he he...acuma cica este avocat....cica a dat la drept...dar nu mai am informatii daca l-a si terminat.....

iar cealalta poveste este cu un alt tip, matematician-informatician, la o banca....care a zis ca nu poate fi langa mine sa ma sustina moral ca sa-mi termin sesiunea si examenele si sa-mi iau licenta.....pentru ca...trebuie sa mai slabesc....am ramas masca....oricum, dupa ce mi-am luat licenta, am pus mana pe telefon si l-am sunat la servici si i-am spus doar atat....multumesc ca ai fost langa mine cand aveam nevoie de tine....by the way, licenta am luat-o cu 10....iti multumesc ca m-ai ajutat...si zdranc telefonul....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 01:16
noapte buna mia....hai ca incepi incet-incet sa ma cunosti....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 01:17
da ..asta-i buna!! noapte buna... somnic lin... si vise ..inocente!!!
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 01:20
superbule....acuma am sotul langa mine.....om fi noi inocenti....dar numai cand dormim.....
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inselam ....daca suntem femei intotdeauna suntem de vina? 3 De la: quasaria 16 Ianuarie 2010 10:48
CE LEGATURA EXISTA INTRE SEX SI DIVORT? 84 De la: garbo003632 16 Octombrie 2009 12:01
Paradoxu' Pandorei 31 De la: charmelen 4 Aprilie 2013 14:54
Daca nu stiati ca barbatii nu isi cumpara haine de la second hand 97 De la: dor72_ 26 August 2011 23:47
Subiectul meu 8154 De la: ladyDY 24 Iulie 2017 22:23
Setari Cookie-uri