De ce oare oamenii sunt asa nepasatori unii fata de celalti?

Norocoaso!.. eu inapoi la birou. Sper sa termin pana dupa amiaza, ca vreau sa ajung la "Plonge", au niste fructe de mare dement de bune.
anakin
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:27
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-25 09:25:10ah...pardonez moi... a vorbit about nothing...cu o gratie inegalabila...mai sa zic ca a surclasat-o pe tanti irina...

he...he...eu am intrebat-o pe andra cat de glumeti sunt colegii ei...dar a negat...so...se pare ca e "independenta"


Gratia ,face tot spectacolul!!!
walkiria
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:42
De la: gabitzza, la data 2009-04-23 23:41:50Dar oamenii zic ca trebuie sa fii egoist,dar ei nu pot intelege ca daca nu ajuti nu poti pretinde sa fii ajutat si sa le pese si celorlanti de tine.pt ca majoritatea oamenilor au defectul ca daca cineva este bun cu tine,au prostul obicei de a lua toata mana,si cum nimanui nu ii place sa profiti de el,oamenii au ales sa fie egoisti si nepasatori.

bre...irinuco..e grele rau..

Io n-am priceput nimic, am citit si-am ametit brusc.


ba sa stii ca daca te concentrezi tare tare...si separi cuvintele si incerci sa le dai alta forma...e o idee pe acolo...are dreptate fata....in ziua de azi....daca dai un deget de ajutor cuiva, acel cineva iti ia toata mana.....si te trezesti ca i-ai ajutat pe toti si, de fapt, ramai tu fara niika....pentru ca asa sunt oamenii zilelor nostre...nu se multumesc cu putinul oferit in ajutor....daca ii dai o tigara iti cere si un foc, o cafea, un coniac, un ban, o femeie.......etc
tutankhamon
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:51
tuto...tu decriptezi minunat gandurile irinucai...incep si eu sa pricep cate ceva
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:55
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-25 09:55:29tuto...tu decriptezi minunat gandurile irinucai...incep si eu sa pricep cate ceva


ce dashteapta sunt mai.....si mai sunt si blondaaaaa.... baaai...dar nu ma doaaareeee...e nasol?????
tutankhamon
Postat pe 25 Aprilie 2009 22:01
Cu suvite multicolore.
Micass
Postat pe 25 Aprilie 2009 22:03
pai daaaa...nu te-ai prins????...am mashcat blondul...... ssssshhhhh...nu spune nimica....
tutankhamon
Postat pe 25 Aprilie 2009 22:08
multicolore,multicolore!!


Fataa!! schimba avataru!!
gabitzza
Postat pe 25 Aprilie 2009 23:15
De la: gabitzza, la data 2009-04-25 23:15:04multicolore,multicolore!!


Fataa!! schimba avataru!!


nu shchimb...ma ascund...ca unii de pe ici-sea "zice" ca "eu este" baiat......si vreau sa-i las asa.....iar pozele alea sunt numai pentru prieteni...sac!!!...numa ei ma pot vedea....
tutankhamon
Postat pe 25 Aprilie 2009 23:27
De la: mariana_alex_69, la data 2009-04-24 14:48:53
De la: irina_24ro, la data 2009-04-23 17:36:54pai eu nu sunt o persoana egoista si nicidecum nepasatoare. cred ca de un om trebuie sa iti pese sa il ajuti dar sa nu il lasi sa profite de tine.Dar oamenii zic ca trebuie sa fii egoist,dar ei nu pot intelege ca daca nu ajuti nu poti pretinde sa fii9 ajutat si sa le pese si celorlanti de tine.pt ca majoritatea oamenilor au defectul ca daca cineva este bun cu tine,au prostul obicei de a lua toata mana,si cum nimanui nu ii place sa profiti de el,oamenii au ales sa fie egoisti si nepasatori.Dar eu cred ca este o decizie gresita,pt ca exact cum oferi asa primesti.Daca nu ajuti nu poti pretinde sa fii ajutat.Eu consider ca este bine sa fii bun sa ajuti,dar sa te impui sa nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare.Nu imi place nepasarea oamenilor unii fata de ceilalti
mama draga....io n-am prea inteles ce vrei sa zici matale acolo....te tot repeti....scurt si la obect....ce te deranjeaza de fapt??????????????
am scris cam repede
irina_24ro
Postat pe 26 Aprilie 2009 23:39
De la: mariana_alex_69, la data 2009-04-24 14:48:53
De la: irina_24ro, la data 2009-04-23 17:36:54pai eu nu sunt o persoana egoista si nicidecum nepasatoare. cred ca de un om trebuie sa iti pese sa il ajuti dar sa nu il lasi sa profite de tine.Dar oamenii zic ca trebuie sa fii egoist,dar ei nu pot intelege ca daca nu ajuti nu poti pretinde sa fii9 ajutat si sa le pese si celorlanti de tine.pt ca majoritatea oamenilor au defectul ca daca cineva este bun cu tine,au prostul obicei de a lua toata mana,si cum nimanui nu ii place sa profiti de el,oamenii au ales sa fie egoisti si nepasatori.Dar eu cred ca este o decizie gresita,pt ca exact cum oferi asa primesti.Daca nu ajuti nu poti pretinde sa fii ajutat.Eu consider ca este bine sa fii bun sa ajuti,dar sa te impui sa nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare.Nu imi place nepasarea oamenilor unii fata de ceilalti
mama draga....io n-am prea inteles ce vrei sa zici matale acolo....te tot repeti....scurt si la obect....ce te deranjeaza de fapt??????????????
am scris cam repede
irina_24ro
Postat pe 26 Aprilie 2009 23:39
De la: tutankhamon, la data 2009-04-25 09:51:47
De la: gabitzza, la data 2009-04-23 23:41:50Dar oamenii zic ca trebuie sa fii egoist,dar ei nu pot intelege ca daca nu ajuti nu poti pretinde sa fii ajutat si sa le pese si celorlanti de tine.pt ca majoritatea oamenilor au defectul ca daca cineva este bun cu tine,au prostul obicei de a lua toata mana,si cum nimanui nu ii place sa profiti de el,oamenii au ales sa fie egoisti si nepasatori.

bre...irinuco..e grele rau..

Io n-am priceput nimic, am citit si-am ametit brusc.


ba sa stii ca daca te concentrezi tare tare...si separi cuvintele si incerci sa le dai alta forma...e o idee pe acolo...are dreptate fata....in ziua de azi....daca dai un deget de ajutor cuiva, acel cineva iti ia toata mana.....si te trezesti ca i-ai ajutat pe toti si, de fapt, ramai tu fara niika....pentru ca asa sunt oamenii zilelor nostre...nu se multumesc cu putinul oferit in ajutor....daca ii dai o tigara iti cere si un foc, o cafea, un coniac, un ban, o femeie.......etc
eu scriu cam repede si ma concentrez mai mult la idei decat la exprimare si cam gresesc Dar sa stii ca poate toti oamenii,poate si noi suntem asa daca cinevqa este prea bun cu noi,ne urcam in cap.Mai sunt si oameni care se simt,dar sunt foarte putini pt ca asa suntem noi oameniii,dar unii se pot controla sa nu fie prea nesimtiti.Eu cred ca cel mai bine este sa ajuti un om dar sa nu il lasi sa profite de tine,pt ca asa suntem noi oameniii,si cu un copil daca esti prea bun ti se urca in cap
irina_24ro
Postat pe 26 Aprilie 2009 23:46
De la: tutankhamon, la data 2009-04-25 09:51:47
De la: gabitzza, la data 2009-04-23 23:41:50Dar oamenii zic ca trebuie sa fii egoist,dar ei nu pot intelege ca daca nu ajuti nu poti pretinde sa fii ajutat si sa le pese si celorlanti de tine.pt ca majoritatea oamenilor au defectul ca daca cineva este bun cu tine,au prostul obicei de a lua toata mana,si cum nimanui nu ii place sa profiti de el,oamenii au ales sa fie egoisti si nepasatori.

bre...irinuco..e grele rau..

Io n-am priceput nimic, am citit si-am ametit brusc.


ba sa stii ca daca te concentrezi tare tare...si separi cuvintele si incerci sa le dai alta forma...e o idee pe acolo...are dreptate fata....in ziua de azi....daca dai un deget de ajutor cuiva, acel cineva iti ia toata mana.....si te trezesti ca i-ai ajutat pe toti si, de fapt, ramai tu fara niika....pentru ca asa sunt oamenii zilelor nostre...nu se multumesc cu putinul oferit in ajutor....daca ii dai o tigara iti cere si un foc, o cafea, un coniac, un ban, o femeie.......etc
eu scriu cam repede si ma concentrez mai mult la idei decat la exprimare si cam gresesc Dar sa stii ca poate toti oamenii,poate si noi suntem asa daca cinevqa este prea bun cu noi,ne urcam in cap.Mai sunt si oameni care se simt,dar sunt foarte putini pt ca asa suntem noi oameniii,dar unii se pot controla sa nu fie prea nesimtiti.Eu cred ca cel mai bine este sa ajuti un om dar sa nu il lasi sa profite de tine,pt ca asa suntem noi oameniii,si cu un copil daca esti prea bun ti se urca in cap
irina_24ro
Postat pe 26 Aprilie 2009 23:46
irina....mooor...da numai o data click pe adauga mesaj si ai rabdare sa se incarce....te roooog
tutankhamon
Postat pe 26 Aprilie 2009 23:59
Irina, poti sa repeti, te rog??
anakin
Postat pe 27 Aprilie 2009 10:23
anakin-baiatu'

esti maso,mami...
iasomia
Postat pe 27 Aprilie 2009 10:27

stii bancul cu sadicul si masochistul?
Masochistul catre sadic:"Bate-ma, taie-ma cu lama, spanzura-ma cu picioarele in sus si pune-ma cu nasul in fum de ardei!". Raspunsul sadicului:"Ntz, ntz!..."
anakin
Postat pe 27 Aprilie 2009 11:32

Irina, dar tu cati ani ai fetita? Asa, de curiozitate, caci mie-mi pari de maxim 16...
Ella34
Postat pe 27 Aprilie 2009 11:36
Atita inversunare pentru o problema adevarata si chiar daca nu o recunoasteti toti v/ati lovit de ea macar o data!!
E un defect national!!
Si in strainatate romanii sint sacali unii cu altii!!
Si aici acelasi lucru!!
La ce bun forumul daca nu poti dischide o tema adevarate nu birfe si cioace !!!
Vrem sa demostram altora ca putem sa in inghitim dintr/o bucatura!!
Nu e inteligenta asta!!
luc70
Postat pe 6 Mai 2009 23:21
ce zici mata draguta acolo ??

cine te-a suparat?
gabitzza
Postat pe 6 Mai 2009 23:25
Rau ca tie nu.ti pasa ca ei ii pasa!!!
luc70
Postat pe 6 Mai 2009 23:25
in traducere libera?? de cine nu-mi pasa ca-i pasa ??
gabitzza
Postat pe 6 Mai 2009 23:26
Si tu unde locuiesti...a ajuns macar si la tine????
luc70
Postat pe 6 Mai 2009 23:28
aha..about nothing !

Continua, nu te deranjez...
gabitzza
Postat pe 6 Mai 2009 23:30
Te pierzi n umbre negre i-n mistere
i neci amarul zvorndu-l n unghere
l fereci sub pavza lumii ancestrale
Doreti numai: lumina i magia unei vieii normale
concluzia versurikor mele
Te pierzi n umbre negre , din lacrimi de lumin
i vrei s renati iari din conul de neghin
Un gnd curat renvie, ntocmai ca o dalb ie
i-ai dori s lai-n urm , ast lume beat i zurlie
cu dalde salutri Marius
mv521016mv
Postat pe 9 Iunie 2009 00:13
Uite Gabita, nenea Morsa iti scrie poezele......
Aemulus
Postat pe 9 Iunie 2009 00:32
cine mica ? he, he.. si lui Mia..
gabitzza
Postat pe 9 Iunie 2009 00:33
In fine, nu stiu daca e el, dar avatarul seamana cu una din pozele lui asa ca....
Aemulus
Postat pe 9 Iunie 2009 02:50
mariuse...mariuse...dadusi cu sentimentu' in fasole la sfarsit....pai mamica...ce e aia dalde????
tutankhamon
Postat pe 10 Iunie 2009 01:52
buna seara!
vally65
Postat pe 10 Iunie 2009 02:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cicinel 14 De la: tutankhamon 10 Februarie 2010 22:11
Despre generozitate! 22 De la: lady_corina 20 August 2009 23:59
sunt singer singerel 67 De la: cricat 30 Octombrie 2010 16:57
relatie de prietenie cu Dumnezeu 121 De la: betty37 18 Aprilie 2011 15:12
relationare? 44 De la: casperphantom 1 Decembrie 2010 04:08
Setari Cookie-uri