PRIETENA MEA,MEA CERUT SA AVEM si alte relatii.....

BUNA...
as incepe prin a va spune povestea mea greu de-nteles....

as putea primii un raspuns de la sexul feminin?
PRIETENA MEA MEA CERUT SA AVEM si alte RELATII...
ei ii place sa vorbeasca mult pe net cu barbati....i-am acceptat asta pt ca tin la ea si nu vreau s-o pierd...ii place sa intre si in detalii intime cu iei...chear mea aratat o discutie ce-a discutat cu un tip si cu care ar vrea sa se-ntalneasca...daca ii dau eu voie....si daca vreau sa-mi caut si eu fete sa mai schimbam rutina ....

a zis ca nu o deranjeaza daca este vorba doar de sex....
ASTA MA FACE SA MA GANDESC DACA MA MAI DORESTE PE MINE SAU DOAR SEX_UL O INTERESEAZA>>>>
kapodikapy
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:12
Ar fi mai bine sa vorbesti cu ea si sa ii spui ei acest lucru. Spune-i ca te deranjeaza, dar fara sa fi nervos, suparat ca sa ajungeti de la discutie la o cearta. Propunei (doar ca sa ii observi reactia) daca ar fi deacord sa fie ea si inca o femeie ...nu un barbat asa cum isi doreste. Daca nu e deacord si-a raspuns singura la intrebarea"iubitule putem incerca ceva nou?" parerea mea...
soparlita16
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:18
Apropo...ceva nou se poate incerca... dar sa fiti voi 2...schimba si tu abordarea si atitudinea in pat si vezi daca ii place
soparlita16
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:24
i-am propus asta pt satsfactia ei...dar a zis ca nu poate s-o faca cu altul in fata mea...si sincer ar dorii asta
kapodikapy
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:27
Vezi..asta se intampla cand accepti prea multe intr-o relatie..fara limite mie ca si fata mi-a propus fostul prieten...nu am acceptat si am fost ferma. Esti barbat... explica-i faptul ca nu iti place sa o imparti cu altul si gata... eu spun ca e doar un moft...Banuiesc ca ti-a propus acest lucru tocmai ca sa nu te piarda...si sa impuste 2 iepuri deodata explica-i, fa-o sa inteleaga ce urmari poate avea acest lucru.. unde ti-e demnitatea de barbat? Sa imparti o ciocolata e un gest frumos...sa incerci sa iti imparti prietena/prietenul ... neaah
soparlita16
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:36
daca propunerea vine de la ea...sigur te iubeste!!!
deci...mai concret...ce anume vrea ...in afara de sex si cu altcineva?
cu tine...a reusit sa experimenteze tot ce implica fanteziile ei?
ati epuizat...chiar tot...de vrea fata sa incerce si altceva?
iar daca da...atunci...las-o sa experimenteze...si...poti incerca si tu...propunandu-i sa fie si ea de fata...
poate...asa...ii place mai mult!
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:46
accepti ce sa faci?
imi place mult cum ne intelegem...avem o relatie deschisa...dar macar nu se ascunde dupa perdea cu ce vrea sa simta...si as fi egoist daca as cere sa nu simta ca ma despartsau tot felul de amenintari...pur si simplu mar mintii si ar ascunde tot...
kapodikapy
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:49
Ma bucur ca esti asa deschis. Sunt sigura ca vei fi incantat cand va veni seara acasa si iti va povesti cum a facut sex cu altii si sa nu-ti faci griji ca s-a spalat bine.
Micass
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:38
Micass, esti geniala!!! Foarte tare!

Doamnee!!.. fratilor, pe ce lume traiti?!!
spring
Postat pe 24 Ianuarie 2009 15:28
De la: Micass, la data 2009-01-24 14:38:18Ma bucur ca esti asa deschis. Sunt sigura ca vei fi incantat cand va veni seara acasa si iti va povesti cum a facut sex cu altii si sa nu-ti faci griji ca s-a spalat bine.



micas...ce tie si cu...oamenii astia asa deschishi!!!
vb ta...DACA E SPALATA...E NOU NOUTZA!!!
ASA CA...SA TOT AI UN ASEMENEA SOTZ!!
cine isi doreste..?
e ...superoferta!!!
vrea lumea?
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:13
De la: Micass, la data 2009-01-24 14:38:18Ma bucur ca esti asa deschis. Sunt sigura ca vei fi incantat cand va veni seara acasa si iti va povesti cum a facut sex cu altii si sa nu-ti faci griji ca s-a spalat bine.

Oare ce te face sa crezi ca as fi asa incantat?
kapodikapy
Postat pe 26 Ianuarie 2009 15:07
Faptul ca accepti pur si simplu cum ai spus mai sus !?!?! Sa fim seriosi... ori cat de open minded esti...nu cred ca daca ti la persoana respectiva poti sa ii accepti toate porcariile care ii trec prin capsor. (scuzati-mi "franceza") sa vina iubitul meu sa imi ceara asa ceva.. l-as lasa sa plece... cu hainele cu tot. Unde e respectul ei fata de tine????? unde e resptectul tau fata de tine?
soparlita16
Postat pe 27 Ianuarie 2009 15:13
De la: kapodikapy, la data 2009-01-24 12:12:14BUNA...
as incepe prin a va spune povestea mea greu de-nteles....

as putea primii un raspuns de la sexul feminin?
PRIETENA MEA MEA CERUT SA AVEM si alte RELATII...
ei ii place sa vorbeasca mult pe net cu barbati....i-am acceptat asta pt ca tin la ea si nu vreau s-o pierd...ii place sa intre si in detalii intime cu iei...chear mea aratat o discutie ce-a discutat cu un tip si cu care ar vrea sa se-ntalneasca...daca ii dau eu voie....si daca vreau sa-mi caut si eu fete sa mai schimbam rutina ....

a zis ca nu o deranjeaza daca este vorba doar de sex....
ASTA MA FACE SA MA GANDESC DACA MA MAI DORESTE PE MINE SAU DOAR SEX_UL O INTERESEAZA>>>>

Chiar daca te va durea ce-ti spun,sa fii sigur ca NU TE IUBESTE.Asa ca las-o in plata domnului sa-si satisfaca toate curiozitatile cu cine vrea,ca "geme" lumea de fete tinere si frumoase .O cred ca ii prinde bine sa experimenteze atata timp cat are o relatie stabila .Nu fi fraier si nu te lasa calcat in picioare.Zi merci ca ti-e prietena si nu...........nevasta.
laura_bella36
Postat pe 27 Ianuarie 2009 15:20
Buna ziua,
Bravo Micass,imi place ce ai spus
papusika_72
Postat pe 27 Ianuarie 2009 15:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E mai bine cu un frate/sora sau singur? 13 De la: garbo075336 18 Iulie 2013 00:26
AM MARII DUBII 8 De la: anemari15 4 Octombrie 2010 16:35
BUNA! 17 De la: eu_geminy 8 Septembrie 2010 22:52
nu pot avea orgasm 129 De la: KNIGHT_31 2 Septembrie 2010 19:49
cine este pisy blond? wanted ):):):):):):):):):) 39 De la: tutankhamon 1 Iulie 2009 00:30
Setari Cookie-uri