"loc de dat cu capu"

Unde mergem?

Pana decizi tu programul, ma duc sa fac o baie ca ma dor toate oasele...Mama ei de batranete...!
Trec mai tarziu sa mai arunc un ochi.
Pentru cine se culca...Noapte buna!
Ella34
Postat pe 15 Ianuarie 2009 20:50
na! ca am uitat, sa imi amintesc, in orice caz se canta muzica live acolo unde vroiau, asta am retinut.

ca tot nu venii vorba, aseara am baut un ceai misto de tot, fara teina, african de felul lui si cu piper. o grozavie.

Intr-o seara am si io chef de trancaneala si ma lasati pe rand cu ochii in soare, una face baie, una face nani, una strange bani si alta se trateaza cu aspirina saracului la raceala pe care o anunta.

Hai ca m-am sucarit. Si nici nu va mai spun nimic. Si-mi iau si ursuletul. Si stau si ne.., ca al meu nu vine curand.

Sa va frigeti cu cafeaua maine!
Marisa
Postat pe 15 Ianuarie 2009 20:52
Buna dimineata, doamnelor...cafeaua e gata !!!
prometeus_969
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:06
Buna dimineata, domnule. Sper ca deja ai servit cafeaua la pat sotiei tale dragalashe. rasfat-o, rasfat-o!
gianiblue
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:12
God....ce ti-e si cu doamnele astea...cum profita ele de un biet barbat...

i-am dus cafeaua la pat...da' inca mormaie...abia de la a doua cana incepe sa devina umana...


anyway...cine a zis ca femeile sunt sexul slab...nu a cunoscut-o pe Michelle... se pare ca s-a votat in unanimitate ca eu tre' sa ma duc noaptea, sa bag lemne in centrala...


si nu numai ca tre' sa ma duc, dar daca nu ma dau jos din pat suficient de repede...ma impinge ea....


oof...ce viata...
prometeus_969
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:28
iasomio...ce faci, draga? cum stai cu raceala? hai sa bei o cafa....
prometeus_969
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:30
Lasa, prometeus, nu te mai plange atata. deja ti-a scapat ca esti un norocos pentru ca ai gasit-o pe EA. cata lume se poate fali cu asta? Numeri pe degetele de la o mana printre cei din jurul tau.
Deci du-i sapte cafele pana cand intra in forma aceea care te face pe tine norocos. Pentru tine muncesti de fapt, prometeus, cand faci miile de cafele. te asigur.
gianiblue
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:40
Promete, la buna cunostinta.
Iasomie, te-ai trezit?
Ella, ne serbam?
Si sa nu va suparati ca v-am zis aseara sa va frigeti cu cafeaua.
Marisa
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:44
V-ati suparat, vad eu bine. Promit sa ma revanssez. Da' acuma vine Zmeul, va pup si va doresc o indragosteala ca la 40 de ani!
Marisa
Postat pe 16 Ianuarie 2009 09:04
Buna dimineata la toata lumea !!!
Azi...zi de negru pe plantatie!

Marisule, inca nu mi-ai spus unde mergem deseara...cu ce sa ma imbrac? Tol de gala...?

G, ceva cafea a mai lasat Michelle si pentru mine? Am vazut ceva aseara....! Dar de ce te-ai razgandit?

Iasomica nu a dat inca nici un semn? Hmm! Cred ca-i obosita rau...! O fi exagerat cu "Eferalganul" ieri seara... cam mult curent in intersectie...!

Totusico, sper ca e totul bine...
Ella34
Postat pe 16 Ianuarie 2009 09:32
Buna dimineata...bag si eu capul incet...si urlu in gura mare...."DATI SI MIE O CAFELOAIE????":)))

Iasomico...stii tu...sa nu pui zahar...

Sunt Walkiria...iar lumea ma alinta Walki...sau cel putin asa cred eu, ca ma alinta
walkiria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 09:33
Da mah giani...da ma exploateaza, mah...tot centrala si centrala...ca ii e frig...ca diverse...

isi falfaie genele la mine...si eu nu rezist...si mai fac o cafea... uite !!!deja imi pune aspiratorul in brate...

doamnelor...chinul unui barbat nu se sfarseste niciodata !!!
prometeus_969
Postat pe 16 Ianuarie 2009 09:52
hai, hai, prometeus: nu te alinta ca cioara-n par. Da' cui sa-i faci cald daca nu EI? sau cafele? Ce exploatare? faci din dragoste curata. Si sunt sigura ca este impartasita.
Ca va pot povesti cum este sa dai cuiva care nu te iubeste. Ia vezi, prometeus, cum ar fi in situatia asta? hmm? veeezi? o faci pentru ca este IUBIREA intre voi. de aia. corect?
gianiblue
Postat pe 16 Ianuarie 2009 11:26
G, de ce ati renuntat la avatarul pe care l-ati afisat aseara? Mie mi-a placut mult!
Ella34
Postat pe 16 Ianuarie 2009 11:31
Hello, doamnelor...face si el pe nebunu'...curata pusca si vorbeste prostii...


de fapt, e incantat sa faca el cafeaua...ca la mine e tabiet, cafea si ziare pe net...


wife_de_zmeu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:02
Ella, scumpo...cat priveste avataru'...fiecare tre sa aiba pe-al lui...

mie imi venea sa pun poza fiica-mii...sa par si eu frumoasa, blonda si interesanta


Ella, vezi ca am pus cateva poze cu Ioana...era in Tunisia...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:07
Michelle scumpo,...cu asa avatar,n-o sa-si mai ia G ochii de pe monitor...!
Termin fisele astea si ma bag pe poze!
Bai, as bea o cafea....da mi-e lene sa ma duc la parter, ca acolo e automatul...! ( de fapt mi-e frica sa nu dau ochii cu sefu'!!!)

Ella34
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:18
pai are originalul in fata every day ...tre' sa ma apuc de editare...de diverse pe site...am o jucarie noua acum...

ce-o fi cu iasomia...ca nu o vad pe-aici...si nici totusica...cum o fi cu tatal ei ?

wife_de_zmeu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:22
De la: prometeus_wife, la data 2009-01-16 12:22:48pai are originalul in fata every day ...tre' sa ma apuc de editare...de diverse pe site...am o jucarie noua acum...

ce-o fi cu iasomia...ca nu o vad pe-aici...si nici totusica...cum o fi cu tatal ei ?



Nu stiu, dar Iasomica facea pe misterioasa ieri seara...

Totusica trece prin momente dificile ...speram ca ne da vesti bune.

Pe mine ma ingrijoreaza Ioana... Vorbesc serios! Era o pata de culoare si acum ...a disparut...! Poate se pregateste de o noua metamorfoza...!
Ella34
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:29
Ella, ioana e on line...nu a disparut, slava Domnului...
prometeus_969
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:15
De la: prometeus_969, la data 2009-01-16 13:15:06Ella, ioana e on line...nu a disparut, slava Domnului...




Pupam Ionica..!!!!!
Ella34
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:18
Pe mine ma ingrijoreaza totusica...nici un semn de viata...Doamne, de nu s-ar fi intamplat ceva cu tatal ei...mai asta i-ar lipsi...

poate nu e nimic grav, totusi...am dat in patima lui Michelle...numai ea e paranoica...
prometeus_969
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:28
buna ziua la toata lumea,am inghetat pe afara, in buc sunt 2 grade dar ploua,am dat si pe la cafenea unde se discuta o reteta faina de tort,Iasomia am vazut-o pe alt topic in fuga,
scrichy
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:00
De la: scrichy, la data 2009-01-16 14:00:48buna ziua la toata lumea,am inghetat pe afara, in buc sunt 2 grade dar ploua,am dat si pe la cafenea unde se discuta o reteta faina de tort,Iasomia am vazut-o pe alt topic in fuga,


Doinita, nu veni cu torturi dalea pe aici ca noi suntem oameni seriosi.....!!
Si apoi faci pofta la fete, ai vazut doar ca e criza de ....ingrediente principale...!
Ella34
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:03
Eu nu vin cu nimic,dar tu de unde sti de tort daca zici ca aici sunt numai oameni seriosi,iar aici nu scrie ca e nu loc de dat cu capul in caz de......, alege ce varianta vrei csa eu o aleg pe aia cu cucuie din start.--PTR: ELLA
scrichy
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:21
Ei...si tu acuma...! Eu sunt fata serioasa... , da... mai trag si eu cu ochiu prin cafenele...la retete deocheate!!! Dupa aia, spasita, vin aici sa dau cu capul ca sa-mi spal pacatele...!!!
Ella34
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:25
Marisa
Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:07

Hei...! Dar nu mai pune nimeni piciorul pe aici???
Ati plecat deja in weekend? Asa fara sa spuneti la revedere astora de ramanem acasa si ne ofticam...?

Mai e cineva pe aici care lucreaza si sambata? Mie imi vine sa plang....!
Ella34
Postat pe 16 Ianuarie 2009 21:12
Ella....Good morning...eu sunt...doamnele...nu stiu pe unde...totusica e on line, i-am trimis un mesaj sa dea un semn de viata ca e ok...


Eu m-am distrat cu topicul ala cu fetita abuzata, tatal vitreg si unghiile exfoliate...

Nene...sunt multe pe-aici care se incadreaza in profilul facut de anakin...

La inceput ma distra, da' acum ma gandesc ca prostia devine simptomatica, domle'...
prometeus_969
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:33
Totusico iti tin pumnii. Sa dea Domnul sa fie bine. Sanatate multa.
Micass
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prima intalnire 11 De la: garbo_435928 23 Aprilie 2017 10:51
parerea voastra 12 De la: garbo262855 22 Noiembrie 2012 22:44
Hai, spune ce ai in cap ! 59 De la: barboneli 9 Martie 2012 14:42
Relatii incepute online 7 De la: garbo_484948 5 Mai 2018 08:34
Despre intalniri si sex 117 De la: daniil_pravoslavnic 8 Iunie 2012 11:32
Setari Cookie-uri