Dezamagita


Postat pe 3 Aprilie 2009 00:31
wife_de_zmeu
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:32
Eu o cred.
Micass
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:47
Aprob pozitiv!

Pai de ce mamicule?
gabitzza
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:50
Aemulus
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:53
eu zic ca de noi...
gianiblue
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:55
Ahaaaa subscriu
Aemulus
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:57
Imposibil Suntem prea draguti.
Micass
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:57
unde? cine? cind?

PW, dar de ce te-ai intors asa repede?
Aemulus
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:59
m-am intors ca am nimerit prost...fiasco total...

nu-i bai...da' si cand am ajuns acasa am avut senzatia ca am nimerit prost...am crezut ca am gresit casa...ca arata ca un grajd...

acu' sunt in faza aia care ma innebuneste...curat ca o disperata...si asta nu e una din ocupatiile mele preferate...

nu cred ca vrei sa stii cam ce zic despre cum arata casa mea...as putea sa injur 15 minute fara sa ma repet...
wife_de_zmeu
Postat pe 6 Aprilie 2009 22:36
Care e tema acestui topic?

Aha... si eu.
Adelle
Postat pe 6 Aprilie 2009 22:46
wifo, inseamna ca pro, fara tine, si-a pierdut sensul de a trai. bucura-te ca e casa nasoala. inseamna ca pro a fumat 3 pachete de tigari pe zi, a scrumat pe jos, nu a primit pe nimeni. i-ai lipsit enorm. casa vraiste e semn de mare amor.
gianiblue
Postat pe 6 Aprilie 2009 22:47
De la: gianiblue, la data 2009-04-06 22:47:34 casa vraiste e semn de mare amor.



semne mai pot fi: un uragan , o razmerita, o lene anacronica, o stare de plecare de acasa........!! etc
garbo000505
Postat pe 6 Aprilie 2009 22:49
505, umbra mea! bine ai venit aici unde poti fi "dezamagita". tu de ce esti, scumpul meu, dezamagit?! ia povesteste la forum. ca nu e ca si cum ai spune la pereti. nu, nu!
gianiblue
Postat pe 6 Aprilie 2009 22:55
De la: gianiblue, la data 2009-04-06 22:55:56505, umbra mea! bine ai venit aici unde poti fi "dezamagita". tu de ce esti, scumpul meu, dezamagit?! ia povesteste la forum. ca nu e ca si cum ai spune la pereti. nu, nu!


draga mea, iar rastalmacesti cuvintele!
printre semne, se pot enumera si cele scrise de mine.
garbo000505
Postat pe 6 Aprilie 2009 22:58
505, glumim si noi. uuuufff. o noapte buna tuturor!
gianiblue
Postat pe 6 Aprilie 2009 23:16
PW, pai nu spuneai tu ca te duci sa ingrijesti o batrina cu Alzheimer? Pai cam in ce faza era persoana cu pricina, ca nu e de gluma sa traiesti cu cineva care acum vorbeste frumos acum tipa, care arunca pe jos toate alea, ba maninca ba nu maninca etc.Tu nu te-ai informat inainte ca poti sa imbolnavesti si tu daca nu esti facut pentru asa ceva.Eu una nu m-as fi bagat la asa ceva ca sunt tare emotionala si pling si fug in lumea larga daca vad durere sau nebunie.
In fine, bine ca te-ai intors sanatoasa.
Aemulus
Postat pe 7 Aprilie 2009 05:14
eee, micabis. wifa, la cate a facut fatza in viatza, a fost sigura ca face fatza si la asta. eu zic ca s-a informat dar a depasit-o situatia. lasa, wifa... vezi ca aici nu te vrea nimeni culta si desteapta. lasa Beethoven si alte "cucuri". apuca-te de manele. nu uita ca tzara te vrea prost. poti mima prostia? macar asha... cat sa-ti faci interesele. DAR cu noi e musai sa fii tu insati.
uite ce topic potrivit: eu sunt dezamagita, tu esti dezamagita, ea este sigur dezamagita. de tara in care esti dorit si potrivit only if you are stupid people!!!
gianiblue
Postat pe 7 Aprilie 2009 07:03
mda...dezamagire mare...hai sa va spun cate ceva de experienta asta...am intrebat cum sta baba cu capu'...ah...zic ele, fetele...sta destul de bine...bun...ajung acolo si ce sa vezi

casa murdara mai ceva ca o cocina, batrana murdara...asta e un eufemism...masina de spalat nema...frigiderul gol, detergenti ioc, gazul oprit.

ma imbarbatez singura precum Zoe, imi ziz fii barbata, si incep sa fac lista cu ce imi trebe'

fetele (amandoua sarite de 70 de ani) dau din cap si imi vin a doua zi cu 3 portocale, 2 bureti pt vase, si cam la 200 g de paine.

eu, mintoasa, incep sa fac gura...

alea, nimic, ca sa vezi, ca e criza financiara si mama mananca putin

intre timp pro dispera cu telefoanele si mesajele. ca vino imediat acasa, ca sa nu vin eu sa te iau.

batrana bantuia ca o naluca toata noaptea si dormeam cu usa de la intrare deschisa, ca sa intre cele 4 matze si un caine.

si dupa vreo saptamana, pe la miezul noptii, guess what...

vine un albanez la usa si incepe sa bata ca sa-i deschid sa stam de vorba. noroc ca incuiasem usa dupa baba. si da-i lupta cu baba, aia vroia sa descuie, eu trageam de chei. nu am dormit toata noaptea de frica.

cand vorbesc cu pro a doua zi, a innebunit de-a binelea. pentru prima data in doi ani jumate a tipat la mine.

concluzia...nu mai plec never ever
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:03
uuuuf!
nasol moment!
garbo000505
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:28
yeap...

nu ma suspectez ca as fii vreo zana, frumoasa foc, de pica barbatii in cour cand ma vad

da' la miezul noptii mi-a fost greu sa-mi inchipui ca albanezul ala venea sa se converseze cu baba
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:37
ce simpatice sunteti. Nu sunt dezamagita de voi, ci de unii oameni pe care am avit neplacerea sa-i cunosc.

Postat pe 7 Aprilie 2009 23:56
ehee...bine ai intrat in club
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:08
Al naibii albanez, il gasise taclaua, taman la miezu` noptii. dah..
gabitzza
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:14
gabitzo...m-am speriat de moarte...5 case mari si late si nimeni nu locuia in ele...doar eu si baba...pustiu ca in desert...lumina nici atat...telefonul era blocat de "fete"...

am zis ca ma loveste infarctul
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:17
Ce muieri nebune.. baba era bolnava saraca, nu stia de ea, alea erau si nebune si rele si zgarcite..cum sa nu te sperii , fereasca Sfantu`.

Da-i incolo de bani, mai bine sanatoasa , nu cu gatul taiat..ai facut bine ca te-ai intors.
gabitzza
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:20
Garbo...viata asta poate fi cateodata de kakao...ia-o incet..
gabitzza
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:26
io, daca ai fi patit ceva wifo din cauza italiencelor nebune, as fi mers pana la Boc-Cioc-Poc si i-as fi spus ca avem cele mai bune motive sa le intoarcem politica de expulzare, incarcerare, etc. toti italienii de aici plateau. intitiator: comunitatea Garbo.
gianiblue
Postat pe 8 Aprilie 2009 00:31
giani...ajungeam pe prima pagina a ziarelor...

pariez ca s-ar fii gasit destui sa spuna ca mi-am cautat-o singura...ca de fapt si eu am vrut...ca era o idila intre mine si "cremenal"...

ce de speculatii ar mai fii facut presa...moama...

jur ca in viata mea nu am fost mai speriata...

gabitza...baba zicea ca albanezul e amantul uneia dintre fete...telenovea, nene...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 01:09
Iote bre..si d-aia vroia ea sa deschiza usa la miezu` noptii, nu cumva sa scape fie-sa vreo partida de amor??

Dragoste cu nabadai..
gabitzza
Postat pe 8 Aprilie 2009 07:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex reusit 355 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:20
Ce faci in acest moment ? 191 De la: barboneli 13 August 2017 23:08
Prima intalnire 11 De la: garbo_435928 23 Aprilie 2017 10:51
Dezamagita 220 De la: gianiblue 30 Iunie 2009 22:19
1 Martie : traditionalul buchet de ghiocei sau...? 42 De la: Laura_Baldini 29 Februarie 2012 19:59
Setari Cookie-uri