Am nevoiea de un svat...

Buna ziua zilele astea mam inscris pe acest sait in cautarea unui raspuns la o intrebare care deja de o saptamiina ma tot framinta...ma simt de parca as fi in depresie...groaznik..dra problema mea consta in ceia ca am un prieten care ma iubeste la nebunie...suntem de 4 luni impreuna...dar eu deja nu mai simt ceia ce simteam de la inceput..sa discut aceasta problema nam cu cine prietena mea cea mai boona e departe si mereu ocupata ne vedem foarte rar...de vrio 4 zile mam inprietenit cu un baiat din liceul meu,caruia mam deschis referitor la problema care ma framinta...dar el ca raspuns mia spoos ca ii plac la nebunie......soont in tro situathie dificila...e ca un strigat al sufletului deja cu nopthile nu pot dormi...sincer nustiu ce sai spoon prietenului evit toate mesajele si sunetele lui...dar in asa mod nu pot fugi de problema vesnik...ca sa fac??
merci dinainte...^.^
Nefertiti
Postat pe 8 Decembrie 2008 15:57
Si eu am patit ca tine.Cand eram in liceu, ma iubea unul la nebunie.Dar nush cum s-a intamplat ca nu mi-a mai placut deloc de el. Nici de fugit nu puteam, pentru ca eu eram mai grasuta, iar el, facea parte din echipa de atletism.Asa ca din partea asta nici un ajutor. Si atunci prietena mea Valerica, cu care mancam impreuna covrigi in recreatie, mi-a spus sa-i cer mana.Adica, stai putin.Sa-i propun sa-mi ceara el mana, si apoi sa ne casatorim.Ideea era sa urmaresc dupa aceasta cerere, in care parte fuge el.Spre mine, sau spre casa.A fugit la mamica lui ca era mai sigur.Si mamica lui l-a ascuns intre poalele ei.De cate ori m-am dus la el acasa, mamica lui spunea ca nu este acasa, dar eu i-am vazut varful nasului iesind de sub sortul lui maica-sa.De atunci am ramas libera.
Ioana007
Postat pe 8 Decembrie 2008 19:43
Daaaa interesant...... eu am decis deja sa m despart de el...sai spoon in fata..sthiu va fi greu pentru el dar eu nu mai vreau sa mint.....
referitor de genuri de baiethi care fug la mamica.......astias tare stranii cu ei mereu problem.....
Nefertiti
Postat pe 9 Decembrie 2008 15:18
Problem, problem..Te duci sa te mariti cu unul si te trezesti pe jumatate lesbiana ca vrea si mamica lui o verigheta.
Ioana007
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:38
Doamne fereste.......
Nefertiti
Postat pe 10 Decembrie 2008 17:40
Ceasul rau, pisica neagra.
Ioana007
Postat pe 11 Decembrie 2008 18:21
Draga nefertiti,

Sfatul meu e foarte simplu: vezi-ti scoala, ca ai MARE NEVOIE!Mi se pare normal sa fii intr-o asemenea "dilema" (specifica varstei, de altfel) si sa nu stii s-o scoti la capat daca tu nu stii nici macar sa scrii corect! Si sincer, chiar cred asta, si nu faptul ca te prostesti si vrei tu sa scrii asa, smechereste. Sorry, dar natura meseriei m-a invatat sa recunosc pseudo-carentele si cele care lipsesc cu desavarsire.

Eu zic sa te apuci serios de invatat, ca daca zici ca esti la liceu si faci astfel de greseli monstruoase de ortografie, E FOARTE GRAV!!! Lasa "iubirile" pentru mai tarziu, cand vei fi pregatita.

P.S.: Te-ai gandit ca poate el face misto de tine tocmai datorita carentelor pe care le ai? Sau o fi si el la fel de cult ?!
darkrapt
Postat pe 10 Februarie 2009 10:59
nefertiti...tu esti reala draga?

sau reinventezi limba romana?

aha...m-am prins...ai 17 ani...ai poze pe hi5...te uiti la "din dragoste" si te duci cu fetele la "soping"

si tocmai ai descoperit internetul si multiplele lui intrebuintari.

ramai draga pe hi5...sigur ai sa te simti mai bine

wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 12:35
Bun sfat.Parerea mea este sa ramai in piramida ca o sa vina si Tutankamon la tine.Nu te descoperi de tot, pentru ca pe urma dau navala turistii si astia distrug orice vad .
Ioana007
Postat pe 10 Februarie 2009 20:07
ehee...vanghelis...asta-i tanara generatie, mandria parintilor si a tarii...

nici nu stii daca e de ras sau de plans...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Februarie 2009 01:00
De acord intru totul cu dark......
Vezi-ti de scoala ca esti de plans deocamdata. Imi pare rau de tine.
Delo
Postat pe 11 Februarie 2009 15:41
Datimi si mie un svat. Imi dati?
Micass
Postat pe 14 Februarie 2009 17:41
Micass, sau un SWAT.
gianiblue
Postat pe 14 Februarie 2009 18:42
Nee daaati, neee daaati ori nuu neee daaaati? svat.
gianiblue
Postat pe 14 Februarie 2009 18:43
De la: gianiblue, la data 2009-02-14 18:42:20Micass, sau un SWAT.

Multumesc, chiar imi foloseste.
Micass
Postat pe 15 Februarie 2009 08:38
mai bine hai sa dezvoltam scenariul inceput cu micabis, iaso si totusica...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 12:47
Care?
Ioana007
Postat pe 15 Februarie 2009 22:37
vanghi...a deschis o doamna un topic dorinta de razbunare.

de fapt atat a si scris, astea 3 cuvinte...

si noi ne imaginam un scenariu colo sha...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 22:48
Poate imi dai si mie linkul, ca am cateva idei, care ridica parul in cap, maciuca dupa maciuca.
Ioana007
Postat pe 16 Februarie 2009 14:21
imediat, vanghi...

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/4952/dorinta-de-razbunare.html
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 14:22
Ati speriat fata, nu mai vrea sa va raspunda. Mare pierdere!
Nu stiu ce le preda in scoli sau ce pazesc profesorii, dar e strigator la cer sa nu stii sa scrii nici macar ca un elev de clasa a III-a.
Clm
Postat pe 20 Februarie 2009 11:12
SVAT?
Clm
Postat pe 20 Februarie 2009 11:13
De ce sunteti rai?I-o fi fost foame.
Ioana007
Postat pe 7 Martie 2009 09:47
O intrebare am si eu:
La voi in liceu se preda ,,LIMBA ROMANA''????????
Sfatul meu: Lasa iubirile pt. mai tarziu si apuca-te de invatat,ca ai mare nevoie!!!!!!!!!!!!!
mariana_alex_69
Postat pe 9 Martie 2009 10:27
S-a renuntat la limba, acum s-au inventat alte metode mai moderne.
Ioana007
Postat pe 10 Martie 2009 22:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prieteni sau cunoscuti? 19 De la: Ioana007 6 Februarie 2009 18:09
Ce ati alege? 54 De la: quasaria 20 August 2010 01:17
imi vand rochita de mireasa! 30 De la: Roxxynela 13 Aprilie 2009 22:49
Cum sa inseli fara sa afle? 345 De la: roby_cado 20 Octombrie 2011 16:39
fetelor, nu divortati! 428 De la: oana1979 8 Ianuarie 2010 07:34
Setari Cookie-uri