femeie scorpion-barbat taur sau barbat varsator

dupa cum bine v-ati dat seama sunt scorpion si as fii curioasa sa aflu parerea voastra despre propunerile de mai sus:scorpion-taur,scorpion-varsator sau ce alte potriviri intre scorpion si alte zodii ar mai putea fii!
pitik_84
Postat pe 1 Decembrie 2008 20:44
Scorpion-Taur e o combinatie super tare
ela_romy_daraban
Postat pe 16 Februarie 2009 13:01
pai bine mai fata, si acuma ne spui?...
zambil
Postat pe 16 Februarie 2009 13:02
scorpion-varsator nu incerca mai mult decat relatie de amor ,unde e excelent dar alte protiviri nu cred ca exista
dlal
Postat pe 16 Februarie 2009 14:04
Scorpion -Taur este o relatie extraordinara.
Iubitul meu este Taur si ne intelegem de minune.
Cred ca o relatie cu un varsator nu este tocmai potrivita. Eu nu ma inteleg deloc cu varsatorii.
Gabby
Postat pe 21 Aprilie 2009 14:05

aha, deci io Scorpie trebuie sa-mi gasesc un Taur !

cum suna nene..dar cred ca l-am gasit!
gabitzza
Postat pe 8 Mai 2009 19:44
sunt scorpion,nascuta la 07.11.1948 si sotul meu este taur,17.05.1951,suntem casatoriti din 1973,trageti concluziile daca este super aceasta combinatie?!faceti socoteala cat am rezistat impreuna si inca mai rezistam,secretul?tot timpul comunicam si suntem impreuna in tot ce facem,in orice moment si imca nu ne-am saturat unul de celalalt,nu este tot timpul roz! dar femeia trebuie sa-l conduca pe taur asa cum isi doreste ea sa fie barbatul de langa ea,el reactioneaza mai lent dar intocmai,sper sa va fie de folos sfaturile mele,O ZI EXCELENTA
eugionescu
Postat pe 15 Iunie 2009 08:34
erata..fuse si se duse..
gabitzza
Postat pe 15 Iunie 2009 20:01
Buna! eu sunt scorpion si iubitul meu este taur. Ne intelegem de minune. Am facut un calcul al compatibilitatii dintre noi si are valoare maxima. Cred ca este o combinatie reusita! Va pup!
garbo006581
Postat pe 17 Iunie 2009 08:43
dar ce parere aveti de femeia scorpion si barbatul leu?
laura_nicol
Postat pe 19 Iunie 2009 09:33
Buna!sunt noua printre voi si vreau sa spun ca eu sunt scorpion iar sotul meu varsator...suntem casatoriti de 8 ani,avem si o fetita...compatibiliatea intre aceste zodii???!!daca ma gandesc bine ...nu prea...ambele zodii au caractere puternice si tb gasita cumva calea de mijloc.Toate bune...
kriss4you
Postat pe 3 Iulie 2009 09:18
De la: dlal, la data 2009-02-16 14:04:33scorpion-varsator nu incerca mai mult decat relatie de amor ,unde e excelent dar alte protiviri nu cred ca exista

asa e.
marea mea iubire: varsator.Eu , scorpion.
La final?
Cititi-mi topic.
O sa intelegeti m bine.
Seara faina!
double_chock
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:55
buna:si eu sunt scorpion si am avut si iuby taura si varsator...despre varsator nu asi putea sa ma laud u nimic....nu ne'am inteles.....cu taurul mam inteles cat de cat...dar depinde de caracterul fiecaruia pt ca poti sa nu fii compatibil la zodii si sa te intelegi perfect....,acum am o relatie cu un barbat in zodia fecioarei si ma inteleg perfect...nu pune mult pret pe zodiica aj sa te descurajezi singura.....
brunett
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:11
eu sunt un barbat nascut in zodia taurului si sunt cu o femeie deosebita din zodia scorpionului.ce pot sa va spun e ca relatia aceasta dintre taur si scorpion e una cu totul speciala,foarte intensa,unul il completeaza pe celalalt.eu zic ca-i cea mai frumoasa legatura pentru ca ambii formeaza un intreg,ambii sunt loiali si foarte pasionali.ca sa nu mai zic ca nu suntem nici de 3 luni impreuna si am decis sa ne si casatorim.eu atat am avut de spus.eu unul mi-am gasit jumatatea si sper sa vi-o gasiti si voi.
leonard61
Postat pe 29 Ianuarie 2010 23:24
Ummm.Si eu sunt scorpie si ma inteleg foarte bine cu taurii.Alta posibilitate cred ca ar fi scorpion-pesti si scorpion-capricorn. Ma inteleg chiar bine cu capricornii. Alte compatibilitati ar putea exista si intre scorpion si celelalte zodii, [am avut de'a face cu un berbec,care suntem total opusi. :)) si mi'a placut.Ne'am inteles bine. :)] dar cred ca asta tine de personalitate. In schimb,nu pot suporta gemenii. :)):))
SenseiElla
Postat pe 30 Ianuarie 2010 12:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Salut! 1 De la: adelynacd 28 Decembrie 2008 16:15
Ce sa fac? 27 De la: Ioana007 8 Februarie 2009 16:46
Dragoste interzisa? 137 De la: pik_nik 9 Iulie 2009 00:52
care stie? 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:06
Sexul Fara Probleme 58 De la: lysa77 24 Februarie 2009 04:55
Setari Cookie-uri