am primit de la viata exact ce nu mi-am dorit...un barbat fals

mda in mare parte aveti dreptate.pe me toate chestiile astea m-au schimbat enorm si el a observat k pt faptul k nu a putut sa renunte la vechiile prietenii si amicii sai at cand trebuia,si k a ascultat la rautatile bunicasii k eu sunt o tuta,k eu ma intalnesc cu barbati si pe el il mint k-s la facultate.poate k o credea in continuare dak nu ii zicea k eu am fost femeia multora inaintea lui,ceea ce este o minciuna pt k eu am fost doar femeia lui si el o stie.aveam ap 16 ani cand l-am cunoscut si dupa un an jumate m-am culcat cu el si a fost primul si sg.si-a dat seama de greselile lui dar putin tarziu pt k prin greselile astea m-a indepartat si a distrus iubirea ce candva ne unea.akm cica incearca sa ma recucereasca.pt k intre noi a fost iubire sincera,dar firul innodat.....la mine inca arde iubirea dar mi-e greu sa trec peste tot ce-am trait datorata uneltirilor bunicii lui si a prietenilor care pt faptu k sunt mai bataioasa si lupt sa am ce-mi doresc si apar ce e al meu ii bagau in cap k sunt a dracu si vreau sa-i sucesc mintile sa fie "sub papucul meu"
lory89
Postat pe 4 Iunie 2009 01:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prima iubire! 51 De la: garbo_19362 13 Septembrie 2015 17:51
esti prea grasa!!!! 190 De la: pisi08 10 Aprilie 2009 00:27
seful iti propune sex pentru pastrarea locului de munca, ce faci? 81 De la: micki23 19 Mai 2009 19:06
Cum sa inseli fara sa afle? 345 De la: roby_cado 20 Octombrie 2011 16:39
nu vrea.....de ce?? 130 De la: wife 25 Iunie 2009 14:43
Setari Cookie-uri