probleme cu vibratorul

Draga eva.....dezinhibata, indrazneata si plina de imaginatie sunt si eu, cand vine vb de sex...si sunt convinsa ca majoritatea femeilor de aici stiu cum sa se manifeste, astfel incat relatia lor sa aiba puncte maxime.... , ca doar noi nu traim in grote si ai venit tu sa ne "luminezi" ...dar de aici si pana la a bate campii cu vibratorul asta, e cale lunga si sigura catre penibil.Felicitari!!! tu ai ajuns acolo unde ti-ai propus!!!N-ai facut nimic daca nu ne explici si cum il folosesti... , uite asa mai invata si "ofticoasele" de noi

Postat pe 22 Februarie 2009 10:53
De la: eva_gabriela2000, la data 2009-02-22 00:35:39dragelor , nu va faceti griji pt mine...nu sunt intre doua relatii, ci am una foarte stabila...iubitul meu e super si in pas cu moda si considera vibratorul o jucarie foarte interesanta...ceea ce face ca viata noastra sa fie la fel de fascinanta ca-n prima zi...dar asa-i viata...unele femei nu vor intelege...altele ma vor invidia....si au pentru ce.!dupa cum am citit,majoritatea femeilor de pe forum sunt prea timide sau prea retinute sa impartaseasca partenerului ce le face placere...dar, ar fi surprinse cat de mult ar avea de castigat daca ar avea curaj si un strop de imaginatie sa ia initiativa si ce receptivi sunt barbatii cand e vorba de sex...


BRAVOOOOOOOOO.....
lysa77
Postat pe 23 Februarie 2009 01:10
Aaaaa, uite topicul cu vibratorul! Oachi, frate, unde esti, ca e de auzit lectii de la mentori!!
Wife, nu stii tu, dar poate pe vibratorul ei chiar il cheama Confucius!! Nu te pripi cu concluziile!
Ok, sa ma adun si sa ma ridic frumos intr-un picior si sa raspund la lectia despre mentori:
-Pentru mine vibratorul este de facut un pic incalzirea. A se intelege ca nu se foloseste tot timpul si nu pe oricine.
-Ca femeia sa ajunga sa-l foloseasca singura mi se pare o mare pierdere. Joaca in 2 este muuuult mai satisfacatoare pentru amandoi.
-!!Atentie mare pentru barbati!! Daca nu ai cu ce, mai bine cumpara unul mic si pe masura ta sa nu te faci de discutat la topicul "cel mai prost amant"!!!
- !!Pentru femei: nu cumpara un vibrator in speranta ca-i va creste si lui la fel, ca nu merge!!!
Armyvero_38
Postat pe 23 Februarie 2009 13:43
Buna tuturor!...army.... , orice femeie intreaga la cap prefera sa fie "incalzita" de atingerea unui barbat, zic eu...cum poti sa inlocuiesti asta cu un cauciuc rece si impersonal? ....ca se poate folosi pe post de jucarie erotica intre doi iubiti, asta e cu totul altceva, dar de aici si pana la aberatiile cu "mentorul vibrator" si incurajarea de a face din el un personaj vesnic prezent in viata noastra...e cale luuunga .....eu cred ca unii dintre noi vizioneaza prea multe filme xxx

Postat pe 23 Februarie 2009 13:53
Cine a spus ca eu ies cu femei intregi la cap? Normalitatea este inteleasa de fiecare diferit...
Doza de nebunie din fiecare este ceea ce ne face diferiti.
Cat despre cauciucul rece si impersonal... cauta la prezervativ!!

Presupui multe, Nico, si nu e bine... tz, tz, tz asa, dezinhibata pe cat te dai...
Armyvero_38
Postat pe 23 Februarie 2009 14:17
army...nu inteleg dc ai luat-o asa de personal, si ai punctat atat de taios...ca eu nu faceam decat sa fiu de acord cu tine, in mare parte...te sustineam... ..."pe cine nu lasi sa moara..." ...o singura opinie diferita de a ta am avut:aceea ca eu prefer atingerea unui barbat ca "incalzire"...unde am gresit? ........celelalte erau apropouri pt "perlele" scoase de alte pers!

Postat pe 23 Februarie 2009 14:23
Nu am luat-o personal, am punctat la urma concluzia celor citite si un pic mai sus! Am avut o vaga impresie ca esti cam impotriva jucariilor...
De la ghips mi se trage...

Oricum, nu preferintele mele sau preferintele tale se discuta aici ci preferintele si problemele fetii...


Apropo, a mai vazut-o cineva pe fatuca de la inceputul topicului? Scrie in profil ca nu a mai intrat de 70 de zile!! O fi parasit-o vibratorul si l-a inselat cu aspiratorul....
Armyvero_38
Postat pe 23 Februarie 2009 14:41
te iert numai pt ca esti "ranit"... , dar cand o sa te faci bine, o sa discutam ca de la femeie la barbat , nu ma intreba cum anume...pt ca ma gandesc sa te las pe tine sa alegi armele !....concediu placut, daca tot esti tintuit in pat ...sau sa-ti urez un concediu deloc plictisitor?

Postat pe 23 Februarie 2009 14:46
De la: sexy_nico26, la data 2009-02-23 14:46:25te iert numai pt ca esti "ranit"... , dar cand o sa te faci bine, o sa discutam ca de la femeie la barbat , nu ma intreba cum anume...pt ca ma gandesc sa te las pe tine sa alegi armele !....concediu placut, daca tot esti tintuit in pat ...sau sa-ti urez un concediu deloc plictisitor?


Hai pe cafenea sa-mi semnezi ghipsul...
Armyvero_38
Postat pe 23 Februarie 2009 15:03
ahha...vibratorul..finaly ! am reusit sa ajung..era de la antivirus...asta ma pune pe ganduri..
pe aici sunt niscai virusi..sau virusate?
army.... e interesant ce spui tu acolo ..de joaca in 3 ..eu..ea..si vibra..
dar cred ca duduia ce lansa topicul fu atrasa mai mult de vibromasaj..si isi inseala barbatul acum cu el...e mai palpitant...
numai sa nu o lase bateriile cand i-o fi lumea mai draga... si sa-l acuze de impotenta pe bietul cauciuc... o sa ajunga sa-l insele si pe el cu mixerul de la bucatarie...

Postat pe 23 Februarie 2009 22:40
...am citit toate comment-urile...sincer ma asteptam la altfel de probleme...nu din acestea..spirituale..ahhh...millenium..unde esti tata? sigur ai fi avut tu o poza faina ..... sa le explici muritoarelor de rand cum stie el vibra sa dea gata orice gaurica...si sa le scape de dezinhibitii.. ..........mentor cica...

Postat pe 23 Februarie 2009 22:51
oaky...millenium era la alt topic...la oral cred...

bre, da- sunteti in verva si tu si army...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Februarie 2009 23:17
Vibratorul, este una dintre formele sub care este exprimata criza intr-un cuplu, in afara de divort.
Ioana007
Postat pe 24 Februarie 2009 16:32
Peste tot sunt pareri impartite... Eu la raman la ideea mea... Oaky, frate, tu ma intelegi ca suntem pe minoritar p'aci?
Armyvero_38
Postat pe 24 Februarie 2009 16:41
Sau hai sa o spun altfel.Este monumentul egoismului femeiesc, care incearca sa justifice inselarea sau schimbarea partenerului.Cand o femeie foloseste vibratorul, de fapt ea isi insala partenerul de cuplu, pe care il schimba cu un amant fara un chip definit, care ramane o creatie a imaginatiei ei bolnave.
Ioana007
Postat pe 26 Februarie 2009 06:34
De la: gina_ubi, la data 2008-10-17 14:46:14de cand folosesc vibratorul, nu ma mai simt atat de bine cand fac sex cu partenerul. este normal, am devenit mai insensibila? dauneaza vibratorul?



dauneaza daca-i la priza si se opreste curentu'!
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 11:05
De la: Ioana007, la data 2009-02-26 06:34:52Sau hai sa o spun altfel.Este monumentul egoismului femeiesc, care incearca sa justifice inselarea sau schimbarea partenerului.Cand o femeie foloseste vibratorul, de fapt ea isi insala partenerul de cuplu, pe care il schimba cu un amant fara un chip definit, care ramane o creatie a imaginatiei ei bolnave.



acelsai lucru poti sa-l spui si de pompa de suctiune!?
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 11:06
eu folosesc vibratorul si e fff tareeeeee
serios nu glumesc
chiar daca am 10 ani ma simt atrasa de chestia asta
vibratorul il ascund sub pat iar cand sunt singura acasa..stau numai q el..
cateodata imi mai chem si o prietenena...ea nu foloseste asa ceva..adica nu si-l baga il vagin..doar o ating putin..ei ii e frica de ce o sa se intample cu ea..dar mie nu..folosesc vibratorul deoarece nu imi pot incepe viata sexuala de la varsta asta..si nu pot face sex..asa ca folosesc vibratorul..prietenei mele ii place cand o ating..dar ea mi-l baga in vagin..nu cred ca o sa a probleme pe viitor deoarece am inceput la o varsta frageda..prietena mea spune ca o sa am probleme pe viitor si pot face chiar si caner de coluterin..dar eu nu o ascult..sunt sigura pe mine si nu vreau sa renunt niciodata la vibrator

Postat pe 22 Aprilie 2009 18:12
mah papusa barbie...du-te fetitza de-aici...ca derutezi lumea si mai intra berbatii astia in pacat cu tine...adica te injura si nici nu a trecut bine Pastele...
wife_de_zmeu
Postat pe 22 Aprilie 2009 18:18
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-22 18:18:49mah papusa barbie...du-te fetitza de-aici...ca derutezi lumea si mai intra berbatii astia in pacat cu tine...adica te injura si nici nu a trecut bine Pastele...


ce ai draga socrela cu ea? nu o speria!!:))) lasa sa arate ce poate!! fata e sincera!!ii place jucaria..vrea sa se joace!! e primvara si zburda hormonii!!
superbus
Postat pe 22 Aprilie 2009 18:48
buey...ziceai ca esti prof...cum educi tu tanara generatie ?

doamne...cine stie ce perversa care vrea sa socheze...pariez ca andra are niste colegi glumeti si ne-au aruncat chifteaua asta, siguri ca ne repezim la ea...

mai ca-mi vine sa mai merg o data la profilul ei, sa-i iau adresa si sa trimit o scrisoare recomandata...sa vaz cine imi raspunde
wife_de_zmeu
Postat pe 22 Aprilie 2009 18:52
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-22 18:52:23buey...ziceai ca esti prof...cum educi tu tanara generatie ?

doamne...cine stie ce perversa care vrea sa socheze...pariez ca andra are niste colegi glumeti si ne-au aruncat chifteaua asta, siguri ca ne repezim la ea...

mai ca-mi vine sa mai merg o data la profilul ei, sa-i iau adresa si sa trimit o scrisoare recomandata...sa vaz cine imi raspunde
Ai dreptate,asta e aruncata intentionat.Cine si-a mai dat adresa pina acum si cine poate crede acest scris de clasa a-4-a???.Oricum,papusica,nu are nimeni nimic cu vibratorul tau nici cu dereglajul reverberatiilor tale mentale,sentimentale si hormonale...nu uita,cind il folosesti sa nu tipi prea tare,nu de alta,te poti pomeni ori cu politia, ori cu salvarea la usa si nu ai timp nici sa-ti tragi kiloteii,nici sa-l tragi din priza...ar fi cam neplacut...in rest,distractie bengoasa...
valentino
Postat pe 22 Aprilie 2009 19:03
nene...te ia capu'

mai, domnilor admini...ce dreaku, nene...incep sa ma simt jignita...prea ne insultati inteligenta
wife_de_zmeu
Postat pe 22 Aprilie 2009 19:18
De la: garbo001242, la data 2009-04-22 18:12:35eu folosesc vibratorul si e fff tareeeeee
serios nu glumesc
chiar daca am 10 ani ma simt atrasa de chestia asta
vibratorul il ascund sub pat iar cand sunt singura acasa..stau numai q el..
cateodata imi mai chem si o prietenena...ea nu foloseste asa ceva..adica nu si-l baga il vagin..doar o ating putin..ei ii e frica de ce o sa se intample cu ea..dar mie nu..folosesc vibratorul deoarece nu imi pot incepe viata sexuala de la varsta asta..si nu pot face sex..asa ca folosesc vibratorul..prietenei mele ii place cand o ating..dar ea mi-l baga in vagin..nu cred ca o sa a probleme pe viitor deoarece am inceput la o varsta frageda..prietena mea spune ca o sa am probleme pe viitor si pot face chiar si caner de coluterin..dar eu nu o ascult..sunt sigura pe mine si nu vreau sa renunt niciodata la vibrator
Urmariti cu atentie(eu am s-o fac)sa vedeti daca mai apare papushica p-aci...nici macar cind se ia curentul,ca acum cind a scris...
valentino
Postat pe 22 Aprilie 2009 19:35
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-22 18:52:23buey...ziceai ca esti prof...cum educi tu tanara generatie ?

doamne...cine stie ce perversa care vrea sa socheze...pariez ca andra are niste colegi glumeti si ne-au aruncat chifteaua asta, siguri ca ne repezim la ea...

mai ca-mi vine sa mai merg o data la profilul ei, sa-i iau adresa si sa trimit o scrisoare recomandata...sa vaz cine imi raspunde



wey socrela!!! ce are daca il foloseste? face ce vrea cu...jucaria ei! apoi decat...sa o faca cu un tip...mai bine cu jucaria!!! "precoace"" sunt copilele!! acum si-o trag de printr-a 6-a!!!
superbus
Postat pe 22 Aprilie 2009 22:43
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-22 19:18:01nene...te ia capu'

mai, domnilor admini...ce dreaku, nene...incep sa ma simt jignita...prea ne insultati inteligenta


Maii sunt culmea!! Nu mai avea rating? Sau ce? 10 ani! Sa fim seriosi!
Armyvero_38
Postat pe 23 Aprilie 2009 13:06
Parerea mea e ca... e shto!!!
gabitzza
Postat pe 24 Aprilie 2009 06:57
Vibratorul, in ciuda ideilor proaste pe care il aveti despre el, poate sa te ajute sa scapi de ceara din urechi.Mai recent, o vecina de-a mea l-a folosit pe post de mixer pentru batut ouale.Rezultatul a fost incredibil.Au crescut numarul de bezele realizate in unitate de timp.
Ioana007
Postat pe 24 Aprilie 2009 07:47
De la: gabitzza, la data 2009-04-24 06:57:43Parerea mea e ca... e shto!!!


posibil....cred ca astia de pe garbo..mai arunca o petarda si apoi fug!!cred ca tare se mai distreaza apoi!! very funny !! ce sa zic!!!
superbus
Postat pe 24 Aprilie 2009 16:17
nope...ca am intrebat-o eu pe andra...si a zis ca nu au timp...colegii nu au timp...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Aprilie 2009 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
credeti ca... 5 De la: mia79x 10 Mai 2009 20:37
Probleme de sanatate 121 De la: anisoaraf 1 Martie 2010 14:12
Ce v-a displacut la nuntile la care ati fost? 16 De la: cinezee 5 Martie 2009 23:30
Cu ce masina trebuie sa vina mireasa la nunta? 3 De la: domo 24 Decembrie 2008 07:54
Masturbarea feminina 56 De la: prometeus_969 23 Aprilie 2009 19:53
Setari Cookie-uri