as vrea sa invat sa nu ma mai plictisesc de oameni

Ia stai un an de zile singura si ocupa-te numai de cariera pana ...ti se pune pata pe unu'

Postat pe 7 Septembrie 2008 16:12
Colega spune ca atunci cand se uita la colegii ei de birou, vede numai pete-pete.

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:45
Ce discutii interesante.....ca sa nu va plictisiti unii de altii va impungeti??????
Va starniti curiozitatea.....ce frumos.....va tachinati....

Si Suzuky????/...nik, nimicutza???/....nu s-a plictisit de...Gica??????

Postat pe 9 Septembrie 2008 23:41
De ce sa ne impungem?Cand la ora actuala sunt atatea metode de distrugere in masa.
Intr-o moapte, Suzuka simte ceva interesant care i se opintea in sold.Emotionata, ea il intreaba pe Suzuki:
-Dragul meu,tu ma impungi?
-Nu draga.Ia-ti adio de la sperante.Este arcul de la somiera.

Postat pe 11 Septembrie 2008 12:21
Cu atat mai mult ca sunt atatea metode de distrugere in masa.....hai sa ne ajutam sa nu ne mai distruga nimeni....nu zic k eu doresc numai pace si flori pe pamant, dar dak s-ar putea ar fi bine sa ne dorim toti asa ceva......sa devenim oameni si sa uitam cat de....rai suntem uneori.

Postat pe 11 Septembrie 2008 17:16
Se marita un Crin, cu un Trandafir.Mai bine zis cu o trandafira.Dupa cateva luni, se duc cele doua flori la divort.
-Cum asa, doua flori atat de frumoase?Ia uite ce parfumuri ametitoare risipiti imprejur.-a zis doamna judecatoare incercand sa-i impace.
-Da, doamna judecatoare, dar de fiecare data cand ii spun ceva, -zise Crinul-mereu gaseste replica si ma impunge.

Postat pe 12 Septembrie 2008 17:49
voiam sa comentez ceva, dar nu mai stiu care era subiectu... bancu e f tare
opicutz
Postat pe 3 Noiembrie 2008 19:30
Atunci spune si tu unul.

Postat pe 4 Noiembrie 2008 17:28
la 17 ani este oarecum normal sa te plictisesti mai repede, sa vrei sa experimentezi si altceva.nu te panica.
si daca tot te plictisesti sa de tare citeste si tu ceva, mergi la un film sau un teatru.
un pic cam acid este anakin, oare de ce?
mirelami2003
Postat pe 26 Noiembrie 2008 15:11
mirela, probabil ca mi se trage de la o gastroduodenita sau de la o hiperaciditate... ca doar dilemele existentiale ale unei fatuci de 17 ani sunt subiecte covarsitoare, extrem de substantiale... nu ca as muri de curiozitate, dar as vrea sa o intreb cand a constientizat ca oamenii se impart pe sexe si cand i s-a spus ca nu barza vine cu copilul?
anakin
Postat pe 27 Noiembrie 2008 20:52
draga mea,la anisorii tai,te plictisesti si de aceleasi haine,chiar daca sunt de stefanel,mango sau promod,te mai plictisex si filmele alb-negru din anii 60,te plictisesc parintii cu repetitia lor de tip conservator,si toate te fac sa te simti cumva of topic,dar...grija e un inceput,atentia si respectul s-ar putea sa te ajute in viitor ca vezi tu,mi-am luat o pereche de ghete si port 36 la pantofi or la ghete 37,nu stiu de ce dar daca am probat nr 36 imi erau mici si deh...costau cam mult ca sa dau cu banii in vant,asa ca iau ce se potriveste ,nu ce cred ca mi-e bun...am stat un timp,am tot probat si am fost sigura ca 36 e nr mic. sper ca intelegi aluzia.
nicoll
Postat pe 28 Noiembrie 2008 08:36
fii si tu mai intelegator, acusica vine si craciunul si cica trebuie sa fim mai buni.anakin
mirelami2003
Postat pe 28 Noiembrie 2008 16:53
Inseamna ca nu ai gasit un barbat care sa te domine destul. Esti o persoana puternica si ai nevoie de un partener pe masura. Intr-o zi va aparea acel ceva...dar vezi sa nu il scapi tot cautand.
luna_m2003
Postat pe 15 Decembrie 2008 20:39
Cupidon...eu nu voi incerca sa-ti dau sfaturi, pt ca oricum nu vei face ce ti se scrie pe aici , insa...imi voi da cu parerea, si daca tu vei gasi ceva interesant, e un castig pt amandoua! so.....eu cred ca asa vei fi toata viata, esti un caracter puternic, ai multe principii si asteptari...si pare ca niciun barbat nu intelege asta. Nu exista un remediu pt atitudinea si sentimentele astea...in locul tau m-as purta natural...daca ma plictisesc de un barbat...acum ce sa fac? sa stau langa el doar asa de "amorul artei"? ...inseamna ca eu sunt mai speciala, sau mai ciudata, oricum nu conteaza pt ca rezultatul este acelasi..barbati care nu reusesc sa-mi capteze atentia, neinteresanti, care odata ce inaintam in relatie uita sa fie cuceritori...si bineinteles ca plictisesc si dezgusta! ca doar sentimentul asta de dragoste nu este egal cu prostia, sau orbirea! poate ca pretentiile sunt mai mari...si daca ar fi asa, ce? atat timp cat si eu am ceva de oferit, balanta ar trebui sa fie in echilibru! in concluzie, viata este mult prea scurta si pretioasa ca sa o pierdem langa persoane lipsite de valoare, farmec, si inteligenta

Postat pe 15 Decembrie 2008 22:26
one-night-standurile, sint si astea un tip de relatzie :-)
"One night stand"... ma rog, two night stand... three... samd. :-) Pina evolueaza in alt gen de relatzie, sau moare de moarte buna.

Asa ca nu-ti face probleme, cind vei gasi unul potrivit lucrurile vor evolua de la sine. Daca nu evolueaza, nu este ala care iti trebuie.
eileenlately
Postat pe 21 Decembrie 2008 14:32
Deoarece balanta isi poate face de cap, parerea mea este sa cumperi cateva in plus, poate ca una dintre ele va inclina sortii potrivit gusturilor tale.
Ioana007
Postat pe 2 Ianuarie 2009 08:49
cred ca n-a aparut cel care sa te dea gata. adica cel pe care ai vrea sa-l pastrezi o vesnicie in sufletul tau.
cercelmarilena
Postat pe 18 Ianuarie 2009 13:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu am avut niciodata un orgasm sexual...de ce?si ce sa ma fac? 93 De la: garbo261038 24 Ianuarie 2012 02:47
Fiul meu este homosexual 81 De la: Micass 31 Ianuarie 2009 10:34
Triunghiul iubirii perfecte 51 De la: maria_zada 1 Martie 2009 22:32
Un an plin de minciuni....de ce? 66 De la: estela 30 Mai 2010 04:26
ce ascunde comportamentul ciudat al unei prietene 64 De la: si_totusi 14 Octombrie 2010 16:10
Setari Cookie-uri