Recuperare medicala sportiva

Dragele mele,

A mers cineva dintre voi pana acum la noul Centru de Recuperare Medicala Sportiva de la ProVita, coordonat de Paul Sittner? Fratele meu este un sportiv amator care doreste sa isi imbunatateasca starea de sanatate si am citit saptamanile trecute in presa despre acest centru care aduce in premiera in Romania terapia prin sport.

Ne-ar fi de mare folos parerile celor care au mai incercat acest tip de recuperare medicala.

Multumesc anticipat!
ana_pop
Postat pe 25 August 2015 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Melleva 35 1 De la: lusel 11 Decembrie 2011 23:27
De unde va luati energia? 54 De la: human 14 Februarie 2011 09:52
un banc 16 De la: daniilia 13 Aprilie 2013 20:18
o "galma" pe spatele bebelusului 1 De la: dinulaurentia 3 Februarie 2009 10:50
Durerea de oase nu mai este o problema pentru mine 15 De la: garbo_446242 12 Mai 2017 10:49
Setari Cookie-uri