oare vorbeste cu prietenii lui despre intimitatile relatiei noastre?

Te inseli singura , d-na arco_iris, si barbatii dau din casa, barfesc, mai spun si celor apropiati ce fac in pat!!!!!!.La urma urmei cu totii si toate facem asa ceva,si cu increderea numai tu stii daca tine de intimitatea voastra,pentru ceilalti in unele situatii nimic nu mai conteaza, parerea mea,..
Vlaicu_Costel_1
Postat pe 17 Decembrie 2014 21:36
Bineinteles ca vorbeste, toti vorbesc - asa cum si toate femeile vorbesc despre barbati. Sexul e singurul subiect de conversatie, de interes si de glume (proaste) - si singurul abordabil pentru toata lumea. Asta e nivelul. Doar nu-ti imaginezi ca are discutii filosofice cu prietenii lui!
gabim21
Postat pe 20 Decembrie 2014 03:47
Asa o fi in societatea in care te invarti tu , Gabi , dar nu baga pe toti in aceeasi oala. Unii au alte prioritati in conversatii.
Rotty
Postat pe 20 Decembrie 2014 08:55
Esti copilaroasa!Faceti lucruri de care sa va fie rusine?Daca crezi ca faci lucruri pe care altii nu le fac nu le mai fa si inca ceva tine de caracterul fiecarei persoane daca ii place sa vb despre intimitatile relatiei in timpul relatiei si chiar dupa ce relatia s-a consumat.Unde exista suspiciuni ...dar sa stii ca si unele femei mai vb despre aceste lucruri intre ele
garbo178366
Postat pe 20 Decembrie 2014 09:41
Degeaba-l intrebi, ca doar nu e prost sa spuna ca da. Are 22 de ani, deci trebuie sa se laude cumva, cuiva. La varsta asta nici vorba de relatie serioasa. Eventual, cand spune asta se refera la faptul ca vrea sa te pastreze cativa ani pana da de ceva mai bun. Poate ca nu dezvaluie amicilor lui cat de "larga" esti sau ce forma au sfercurile tale, dar sigur le spune in ce pozitie ti-o "trage", de cate ori si pe unde, daca esti "buna" sau esti de "lemn", daca-i faci "oral", si daca nu, de ce nu, si daca da, la cati ai mai facut inainte...
garbo_8209
Postat pe 20 Decembrie 2014 10:22
Daca i-ti povesteste despre ce face colegul lui acasa nu neaparat trebui sa povesteasca si el despre voi ,dar ai grija ca la 22 de ani nu-i prea copt la minte. Sti laudatul nu costa bani.
garbo182871
Postat pe 20 Decembrie 2014 22:22
De la: garbo_407743, la data 2014-12-09 10:44:04Buna! As vrea sa va cer parerea despre un subiect. Sunt cu iubitul meu de un an, am incredere in el, dar de ceva timp ma framanta un subiect: el imi povesteste lucruri intime despre relatia unui amic. Prietenul lui e o moara stricata si se lauda mai mereu, spune lucruri urate despre prietena lui etc. Ma intreb daca si prietnul meu face acelasi lucru, daca dezvaluie lucruri intime despre mine? Iubitul meu este o persoana discreta si imi da impresia ca nu ar face asta, are aproape 22 de ani si spune ca vrea o relatie serioasa. Totusi nu stiu ce sa cred... Voi ce spuneti? Vorbeste cu ceilalti despre intimitatea noastra?




Si daca ar vorbi...ce? Nu l-ai mai iubi? Aproape toata lumea vorbeste despre asta, mai mult sau mai putin. Ati rezolvat toate problemele de cuplu pe care le aveati si a mai ramas asta, nu? Daca intre voi totul e ok si merge, care-i problema? Cauti motive de cearta sau ce? Cred ca-ti faci probleme pentru nimic. Hai sa-ti spun ceva, daca l-ai cunoaste foarte bine si ai avea incredere in el, intrebarea asta ar trebui sa nu existe. Deci?.....
zack
Postat pe 20 Decembrie 2014 23:22
Gabriela_Nedelcu_1
Postat pe 21 Decembrie 2014 12:33
Daca un baiat este serios nu va spune nici in ruptul capului intimitatile lui daca-i porc porc ramane depide de persoana si eu cred ca si iubitul tau se lauda pentru ca asa fac baietii intre ei se lauda uni la alti cu orice despre prietenele lor
yoxyfoxy
Postat pe 28 Decembrie 2014 22:21
De la: yoxyfoxy, la data 2014-12-28 22:21:37Daca un baiat este serios nu va spune nici in ruptul capului intimitatile lui daca-i porc porc ramane depide de persoana si eu cred ca si iubitul tau se lauda pentru ca asa fac baietii intre ei se lauda uni la alti cu orice despre prietenele lor



Eu cred ca gresesti. Baietii nu discuta mai mult decat o faceti voi fetele. Daca sunt discutii constructive, de ce nu? Toata chestia e sa ai totusi o limita, peste care sa nu treci. Dar daca se vorbeste, nu vad ce-ar fi rau in asta. Si hai sa-ti spun un secret, de regula baietii cand discuta despre asta, aproape niciodata nu folosesc "subiectul" cu care se afla intr-o relatie. Daca simte ca este ceva serios si o iubeste, o va si respecta, te asigur. De regula folosesc ca pretext o relatie mai veche sau una extraconjugala (daca sunt casatoriti) pentru a-si rezolva o problema sau pt a cere sfaturi.. ... :)
zack
Postat pe 29 Ianuarie 2015 20:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutati-ma va rog.e urgent 137 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:37
TRADARE 111 De la: dor72 13 Mai 2011 21:43
NEMULTUMIRE ! 44 De la: bya-bya 21 Septembrie 2013 15:05
Dilema 15 De la: garbo225715 24 Februarie 2012 01:05
ce anume nu pricep sau unde gresesc prin felul meu de a gandi? 51 De la: padwan 11 Aprilie 2014 07:04
Setari Cookie-uri