2 luni de relatie si azi iubita mea vrea 3 zile pauza pur si simplu

ce vrea sa-mi dea de inteles? Nu neam certat ce sa fac ?????????????????? va roggggg
garbo_407059
Postat pe 13 Noiembrie 2014 01:44
De la: garbo_407059, la data 2014-11-13 01:44:38ce vrea sa-mi dea de inteles? Nu neam certat ce sa fac ?????????????????? va roggggg
....are nevoie de putin timp , da dovada de incredere si maturitate
garbo_19362
Postat pe 13 Noiembrie 2014 06:25
059 , vrei o parere optimista , sau...realista ?
Rotty
Postat pe 13 Noiembrie 2014 08:41
deci parerea mea : sunt 2 posibilitati: prima care stiu ca este dureroasa ( a cunoscut pe cineva nou si poate are nevoie de 2/3 zile la munte cu acea persoana sa stie pe cine alege sau a 2/ a posibilitate veea sa stea 3 zile fara tine sa vada cum reactioneaza( daca ii este dor de tine si tine intr- adevar la tine fara sa se insele
garbo011724
Postat pe 15 Noiembrie 2014 02:50
a doua varianta e ms mia confirmat azi
garbo_407059
Postat pe 15 Noiembrie 2014 05:06
724 , adica nu stie nici ea ce simte pentru baietul nostru ? Dupa doua luni , cand daca ar fi indragostita de el si-ar dori sa fie tot timpul impreuna ? ...Si i-a mai si confirmat (cica)... ...Il joaca bine pustoaica.
Rotty
Postat pe 15 Noiembrie 2014 05:53
Poate o sufoci :)
mona34
Postat pe 15 Noiembrie 2014 05:59
Trei zile pauza...nu e sfarsitul lumii. Trebuie sa fii intelept si sa-i dai ragazul pe care ea ti-l cere, arata-i ca ai incredere in ea si pentru asta iti va fi recunoscatoare. Fii optimist, nu te gandi la ce-i mai rau!!
ingerrpazitorr
Postat pe 15 Noiembrie 2014 07:53
buna ziua omule,,eu nu iti dau sfat,eu spun asa:mergi inainte singur,deoarece fata nu are nevoie de dragostea ta,s-a plictisit pur si simplu pentru ca nu simte nimic pentru tine,, daca voia sa fie cu tine nu iti cerea pauza,,este posibil ca nici ea sa nu stie ce vrea,,, nu cauta sa o corectezi sau sa o indrepti tu,, tu trebuie doar sa ai respecti alegerea ei de a termina cu tine relatia,,atat,, ca este scurta sau mai putin scurta,, dai tu o pauza definitiva,, nu vrea, nu simte, nu este atrasa de tine ,fa-o sa simta definitiv ruperea,si redai libertatea de a fi fericita cu o alta persoana decat tu,nu te complace ca nu are rost,, este destul de simplu de inteles sa intelegi ce a vrut sa spuna cu pauza.Da-i tu ragaz un timp si este posibil sa revina la tine,,si chiar daca va reveni,,credema ,,nu va exista sentimente,, va fi o relatie fada,,va avea momente cand va functiona si cand nu,, si acele momente vor fi de scurta durata,,asa ca mai bine pentru amandoi,, nu va implicati in alte promisiuni neonorate,si nu te mai uita inapoi,, nu exista dezbracate ca te f...si imbracate ca nu te mai f...!!!!, este confuza ,nu stie ce simte pentru tine ,este instabila cu tine,face nazuri este mofturoasa,isi permite un astfel de moft,,?Da-i peste bot cu libertate totala,,la revedere,nu o mai primi inapoi,nu esti tu persoana care sa ai intinda o mana de ajutor,, nu are nevoie de ajutor de la tine,,daca avea nevoie,nu era atat de confuza, si nu stia ce vrea ,nu acum ,ci pentru mai mult timp,!
Vlaicu_Costel_1
Postat pe 15 Noiembrie 2014 11:19
De la: Vlaicu_Costel_1, la data 2014-11-15 11:19:02buna ziua omule,,eu nu iti dau sfat,eu spun asa:mergi inainte singur,deoarece fata nu are nevoie de dragostea ta,s-a plictisit pur si simplu pentru ca nu simte nimic pentru tine,, daca voia sa fie cu tine nu iti cerea pauza,,este posibil ca nici ea sa nu stie ce vrea,,, nu cauta sa o corectezi sau sa o indrepti tu,, tu trebuie doar sa ai respecti alegerea ei de a termina cu tine relatia,,atat,, ca este scurta sau mai putin scurta,, dai tu o pauza definitiva,, nu vrea, nu simte, nu este atrasa de tine ,fa-o sa simta definitiv ruperea,si redai libertatea de a fi fericita cu o alta persoana decat tu,nu te complace ca nu are rost,, este destul de simplu de inteles sa intelegi ce a vrut sa spuna cu pauza.Da-i tu ragaz un timp si este posibil sa revina la tine,,si chiar daca va reveni,,credema ,,nu va exista sentimente,, va fi o relatie fada,,va avea momente cand va functiona si cand nu,, si acele momente vor fi de scurta durata,,asa ca mai bine pentru amandoi,, nu va implicati in alte promisiuni neonorate,si nu te mai uita inapoi,, nu exista dezbracate ca te f...si imbracate ca nu te mai f...!!!!, este confuza ,nu stie ce simte pentru tine ,este instabila cu tine,face nazuri este mofturoasa,isi permite un astfel de moft,,?Da-i peste bot cu libertate totala,,la revedere,nu o mai primi inapoi,nu esti tu persoana care sa ai intinda o mana de ajutor,, nu are nevoie de ajutor de la tine,,daca avea nevoie,nu era atat de confuza, si nu stia ce vrea ,nu acum ,ci pentru mai mult timp,!


Cat de boi pot fi unii, chiar daca cunosc cuvinte alese. Lasa-l dom'le sa aiba relatie "fada" nu-i invata sa-si dea peste bot. Nu intotdeauna pauza este ruperea relatiei.
zack
Postat pe 15 Noiembrie 2014 11:42
sper sa te insele ca voi barbatii sunteti toti niste porci care va futeti cu toate curvele notorii
garbo038606
Postat pe 15 Noiembrie 2014 15:22
buna seara?
garbo_387603
Postat pe 15 Noiembrie 2014 19:52

VasileDinNuc
Postat pe 15 Noiembrie 2014 22:14
De la: Vlaicu_Costel_1, la data 2014-11-15 11:19:02buna ziua omule,,eu nu iti dau sfat,eu spun asa:mergi inainte singur,deoarece fata nu are nevoie de dragostea ta,s-a plictisit pur si simplu pentru ca nu simte nimic pentru tine,, daca voia sa fie cu tine nu iti cerea pauza,,este posibil ca nici ea sa nu stie ce vrea,,, nu cauta sa o corectezi sau sa o indrepti tu,, tu trebuie doar sa ai respecti alegerea ei de a termina cu tine relatia,,atat,, ca este scurta sau mai putin scurta,, dai tu o pauza definitiva,, nu vrea, nu simte, nu este atrasa de tine ,fa-o sa simta definitiv ruperea,si redai libertatea de a fi fericita cu o alta persoana decat tu,nu te complace ca nu are rost,, este destul de simplu de inteles sa intelegi ce a vrut sa spuna cu pauza.Da-i tu ragaz un timp si este posibil sa revina la tine,,si chiar daca va reveni,,credema ,,nu va exista sentimente,, va fi o relatie fada,,va avea momente cand va functiona si cand nu,, si acele momente vor fi de scurta durata,,asa ca mai bine pentru amandoi,, nu va implicati in alte promisiuni neonorate,si nu te mai uita inapoi,, nu exista dezbracate ca te f...si imbracate ca nu te mai f...!!!!, este confuza ,nu stie ce simte pentru tine ,este instabila cu tine,face nazuri este mofturoasa,isi permite un astfel de moft,,?Da-i peste bot cu libertate totala,,la revedere,nu o mai primi inapoi,nu esti tu persoana care sa ai intinda o mana de ajutor,, nu are nevoie de ajutor de la tine,,daca avea nevoie,nu era atat de confuza, si nu stia ce vrea ,nu acum ,ci pentru mai mult timp,!




Corectare : mesajul anterior l-am scris înainte de a da citare.

Reiau ideea : Din nefericire, majoritatea dintre voi, femeile, vă plictisiţi repede şi vreţi mereu ceva nou....
VasileDinNuc
Postat pe 15 Noiembrie 2014 22:17
Da...majoritatea femeilor se plictesesc repede... majoritatea barbatilor sunt niste boi..si porci..... omul a primit cinfirmarea; nu.l inseala. am inteles.
Next...
jeje2011
Postat pe 15 Noiembrie 2014 23:19
Lasa Jeje , ca asa vede situatia Vasile de acolo din nuc. Oare ce ar fi sa se urce intr-un prun ?
Rotty
Postat pe 16 Noiembrie 2014 08:02
De la: jeje2011, la data 2014-11-15 23:19:59Da...majoritatea femeilor se plictesesc repede... majoritatea barbatilor sunt niste boi..si porci..... omul a primit cinfirmarea; nu.l inseala. am inteles.
Next...


Or fi, măi Jeje...nu contest asta... Tu ştii mai bine, probabil pt că te învîrţi printre ei. Dar eu n-am fost şi nici n-o să fiu vreodată aşa...cu toate astea, tipele preferă porcii...şi boii... Oare de ce ?
VasileDinNuc
Postat pe 16 Noiembrie 2014 09:42
Alooo ! Mai cuc din nuc ! Ce ai cautat la mine in ograda ? Credeai ca ma vezi in pijama ?
Rotty
Postat pe 16 Noiembrie 2014 09:43
De la: Rotty, la data 2014-11-16 08:02:16Lasa Jeje , ca asa vede situatia Vasile de acolo din nuc. Oare ce ar fi sa se urce intr-un prun ?


Probabil m-ar ameţi prunele şi aş pica lat....cum fac porcii şi boii ceilalţi.
VasileDinNuc
Postat pe 16 Noiembrie 2014 09:44
De la: Rotty, la data 2014-11-16 09:43:16Alooo ! Mai cuc din nuc ! Ce ai cautat la mine in ograda ? Credeai ca ma vezi in pijama ?


VasileDinNuc
Postat pe 16 Noiembrie 2014 09:47
Porcii si boii stau in prun ?
Da de ce ? Ce ai cu topicul omului ?
Rotty
Postat pe 16 Noiembrie 2014 09:51
" Probabil m-ar ameţi prunele şi aş pica lat....cum fac porcii şi boii ceilalţi. "

Ioooooooi...ce auto_critica ti-ai facut...

Rotty
Postat pe 16 Noiembrie 2014 09:54
De la: garbo_407059, la data 2014-11-13 01:44:38ce vrea sa-mi dea de inteles? Nu neam certat ce sa fac ?????????????????? va roggggg


pai daca ai o relatie cu un barbat nu ai voie sa ai si tu liniste cateva zile..
trebuie sa il suporti in fieccare zi..
Doamne cat de obositori sunt barbatii sigur nu poate sa isi faca singur mancare si sa isi spele..ca doar ei de aia isi iau femeie..
de parca esti la inchisoare nu ai voie si tu cateva zile de liniste trebuie s stai zi si noapte cu catelul dupa tine
Ingerasulluptor
Postat pe 16 Noiembrie 2014 19:16
Eu mai bine nu imi iau barbat care are pretentia sa stea pe capul meu zi si noapte,,
Ingerasulluptor
Postat pe 16 Noiembrie 2014 19:18
off... barbatii..., sinte-ti atat de haiosi! va comporta-ti la fel, asemeni unui copil rasfatat. dar te-ai gandit daca nu s-o simti bine. o doare :capul, burta, o lene crunta!
lllorena
Postat pe 16 Noiembrie 2014 19:39
TE CHEAMA CUMVA Dunitru .... ?????http://www.youtube.com/watch?v=SwS8eQ_lff8
garbo_19362
Postat pe 16 Noiembrie 2014 19:43
Eu zic ca este bine sa mai faci si pauze chiar daca ai o relatie,,dar fara sa inseli partenerul sau sa vb si sa filtrezi cu alti barbati,,
dar poti avea si ceva timo doar pt tine,barbatii ttrebuie sa invete sa nu depinda de femei sa le faca mancare si spalat ,
daca bunicele noastre au facut altfel doar nu teebuie sa facem la fel ca ele
Ingerasulluptor
Postat pe 16 Noiembrie 2014 20:09
Cand unei femei nu ,ii place cum se comporta un barbat si ii spune si totusi el nu vrea sa coopereze,atunci ii spui sa ii dai papucii daca nu ia in serios ceea ce doresti si tu,

ca doar femeia nu trebuie sa taca si sa faca
Ingerasulluptor
Postat pe 16 Noiembrie 2014 20:13
De la: garbo_406810, la data 2014-11-16 19:16:34
De la: garbo_407059, la data 2014-11-13 01:44:38ce vrea sa-mi dea de inteles? Nu neam certat ce sa fac ?????????????????? va roggggg


pai daca ai o relatie cu un barbat nu ai voie sa ai si tu liniste cateva zile..
trebuie sa il suporti in fieccare zi..
Doamne cat de obositori sunt barbatii sigur nu poate sa isi faca singur mancare si sa isi spele..ca doar ei de aia isi iau femeie..
VasileDinNuc
Postat pe 16 Noiembrie 2014 22:16
De la: garbo_406810, la data 2014-11-16 19:16:34
De la: garbo_407059, la data 2014-11-13 01:44:38ce vrea sa-mi dea de inteles? Nu neam certat ce sa fac ?????????????????? va roggggg


pai daca ai o relatie cu un barbat nu ai voie sa ai si tu liniste cateva zile..
trebuie sa il suporti in fieccare zi..
Doamne cat de obositori sunt barbatii sigur nu poate sa isi faca singur mancare si sa isi spele..ca doar ei de aia isi iau femeie..
VasileDinNuc
Postat pe 16 Noiembrie 2014 22:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste la distanta +?vraji? plizzz help me :( 24 De la: anca_anca95 8 Ianuarie 2018 12:43
frica de singuratate 26 De la: garbo188392 13 Februarie 2011 21:25
Tacerea e de aur. 54 De la: ulygarbo 21 Mai 2017 13:56
Sunt foarte confuza, va rog ajutati-ma! Am scris mult :), insa avetzi rabdare, va rog! 76 De la: garbo106648 4 Iunie 2010 17:40
Dezvoltare 35 De la: garbo_9355 10 Decembrie 2012 00:40
Setari Cookie-uri